Burçlar Neden Terk Eder?

18.08.2021
11.784
Burçlar Neden Terk Eder?

Burçlar, insanların karakteriyle doğrudan ilişkilidir. Bu nedenle her burç insanı, farklı bir karaktere sahiptir. Öyle ki, burçların getirisi olan karakterler ilişkilerin sonlanma sebeplerini bile etkilemektedir. Burçların terk etme nedenleri burç özellikleri ile doğrudan bağlantılıdır.

Koç Burcu Neden Terk Eder?

Koç burçları, kafasına buyruk yaşamayı sloganları haline getirmiştir. Eğer bir ilişkide karşı taraf koç burcundan kendini değiştirmesini istiyorsa bu durum koçlar için bariz bir ayrılık sebebidir. Koç burçları, kendilerini başkaları için değiştirmekten haz etmemektedir. Koç burcu insanlar, hayatlarına alacakları insanların kendilerini değiştirmeye çalışmadan sevmesini istemektedir. Burçların terk etme nedenleri koçlar için olmadığı biri gibi davranmaları istendiği zaman gerçekleşmektedir.

Boğa Burcu Neden Terk Eder?

Boğa burcu insanları, bir ilişkiye başlamadan önce büyük beklentiler içerisine girmektedir. Boğa burcu insanları, aşk ile ilgili büyük beklentilere girmekte ve beklentileri gerçekleşmeyince ilişkiden soğumaktadır. Özellikle aşkta cinsellik konusunda büyük beklentileri olan boğa insanları, bekledikleri hazzı alamayınca yeni limanlara yelken açmak istemektedir. Boğa burcuyla birlikte olacak insanlar, uyumlu ve beklentileri karşılayacak karaktere sahip olmalıdır. Aksi halde boğalar için ilişki bitecektir.

İkizler Burcu Neden Terk Eder?

İkizler insanları, sorumluluk almaktan nefret etmektedir. İlişkiler de büyük sorumluluklar istediği için düzenli ve sıkı ilişkiler ikizler burcu insanları için hiç uygun değildir. Zira ikizlere göre, bir ilişkide iki tarafında çizgileri olmalıdır. Eğer ikizler burcu bir insanın sevgilisi, ikizlere baskı uyguluyorsa, kıskançlık sergiliyorsa ve kısıtlıyorsa, ikizler için ilişkinin hiçbir değeri kalmamaktadır. İkizler burcu insanlar, bu tür baskılardan dolayı ilişkilerini bitirdiği zaman hiç pişmanlık duymamaktadır.

Yengeç Burcu Neden Terk Eder?

Yengeç insanlar, olayları içinde yaşamakta ve dışarıya pek belli etmemektedir. Bu nedenle dışarıdan çok ketum gözükebilmektedir. Yengeç insanları, ilişkide de kavga nedenlerini anında söylememekte ve doğru an için zaman kollamaktadır. Yengeç burcu insanları ile bir ilişkiye başlayacak olan bireyler, hareketlerine çok dikkat etmelidir. Zira ilişkiniz güzel gidiyor sansanız bile, yengeçler birden bir olay çıkartarak eski konuları açabilir ve ilişkiyi sonlandırabilir.

Aslan Burcu Neden Terk Eder?

Aslan burcu insanları, egolarını tatmin edebilecekleri bir ilişki istemektedir. Aslanlara göre ilişkiler, her zaman pohpohlanma üzerinde kuruludur. Eğer bir aslan, ilişkisini bitiriyorsa, karşı taraftan istediği ve beklediği ilgiyi görememiştir. Aslan burcu insanları bu durumları içinde biriktirmeden dobra bir şekilde söyleme eğilimindedir. Kısacası, burçların terk etme nedenleri aslanlar için değer görmemektir. Değer görmeyen aslan, bir dakika bile durmadan çekip gidecektir.

Başak Burcu Neden Terk Eder?

Başak insanları, her zaman belirli bir düzen çerçevesinde yaşamaktadır. Onlar için plansızlık ve programsızlık dünyanın sonu gibidir. Bu nedenle başak burçları hayatlarına alacağı insanı seçerken titiz davranmaktadır. İlişki içerisinde plana göre hareket etmeyen ve fazla rahat hareketler sergilenirse, başak burçları koşarak uzaklaşır. Zira başak burçları, planladıkları şekilde hareket edilmediği zaman kendilerini güvende hissedememektedir.

Terazi Burcu Neden Terk Eder?

Terazi burçları, tam anlamıyla aşk insanlarıdır. Terazi burçları için aşk olmadan hayat ilerlememektedir. Teraziler, aşk yaşamayı sevdiği için ilişkileri oldukça sorunsuz ilerlemektedir. Teraziler genellikle insanları değil, âşık olma duygusunu sevmektedir. Bu nedenle karşı taraftan görecekleri ufak bir sorun bile ilişkilerini bitirmelerine neden olabilecektir. Burçların terk etme nedenleri, teraziler için soğutucu hareketler olarak özetlenebilir. Zira daha önce de bahsettiğimiz gibi, terazi burçları hemen yeni aşklara yelken açabilme potansiyeline sahiptir.

Akrep Burcu Neden Terk Eder?

Akrep burcu insanlar, kin tutmaya meyillidir. Eğer akrep burcu insanı ile ilişki yaşıyorsanız, gizli hiçbir şey yapamazsınız. Zira akrep, en iyi gözlemcidir. Sizi takip eder ancak bu durumu belli bile etmez. Eğer akrep burcu insanına yanlış bir şey yaparsanız, ilişkininizin sonu çok yakındır. Akrep burcu için terk etme nedenlerinin başında gizli iş çevirme gelmektedir. Hatta akrep burçlarının öç alma istekleri o kadar kuvvetlidir ki, ayrıldıktan sonra bile acı çekmenizi sağlayabilir.

Yay Burcu Neden Terk Eder?

Yay burcu insanları bağımsızdır. Eğer yay burcunu kısıtlamaya çalışırsanız, bir dakika bile beklemeden kaçıp gidecektir. Zaten yay burçlarının yapısında, uzun süre durağan yaşamak bulunmamaktadır. Yay burçlarının düşüncesine göre, dünyayı gezmek varken bir insan için düzen kurmak oldukça saçmadır. Burçların tek etme nedeni, yay burçları için durağanlıktır. Karşı taraf herhangi bir hata yapmasa bile, yay burcu insanları sadece sıkıldıkları için bile ilişkiyi bitirebilme potansiyeline sahiptir.

Oğlak Burcu Neden Terk Eder?

Oğlak burcu insanları ciddi ilişkileri sevmektedir. Eğer ciddiyetsiz bir insan ile birliktelik yaşarlarsa, oğlaklar için ilişkinin sonu gelmiş demektir. Oğlak burcu insanları planlı ve programlıdır. Bu nedenle ilişkilerini tek başına yönetmeyi isterler. Eğer karşı taraf bu düzeni bozacak bir hareket sergilerse, oğlak burçları kendini güvensiz hissedecektir.

Kova Burcu Neden Terk Eder?

Kova burcu insanları, bu dünyaya özgür yaşamak için gelmiştir. İlişki hayatında kısıtlanmaya gelemeyen kova burcu insanları hesap vermekten, sıkıcılıktan, sorgulanmaktan ve zorlanmaktan nefret eder. Eğer kova burcuyla iyi anlaşmak istiyorsanız, ilişkinizi biraz rahatlatmanız gerekecektir. Aksi halde kova burçları hemen terk edecek ve keşke ilişkiye başlamasaydık diye söylenecektir.

Balık Burcu Neden Terk Eder?

Balık burcu hayalperest bir yapıya sahiptir. Balık burcu insanları, bir ilişkiye başlayana kadar güzel hayaller kurmaktadır. Ancak ilişki başladığında hayalleri gerçek olmaz ise, balık burcu insanları aşka küsecektir. Eğer balık burcu insanlarına yeteri duygusal ilgiyi göstermezseniz, bu ilişkinin sonunu getirecektir. Balık burcu kolay bağlandığı için ilişkisi bittikten sonra kolay kolay yeni bir aşka başlamayacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.