Boğa Burcu Yükseleni


Boğa burcu yükseleni  etrafa; kararlı, ayağını yere sağlam basan, güven arayan biri izlenimi verir. En belirgin özelliğinden birisi de damak zevkine düşkün ve boğazını seven birisi olmasıdır! Gücü de beraberinde getiren çok paraya sahip olmak ve lezzetli yemekler yemek yaşamının en büyük hedefidir.

Boğa burcu yükseleni son derece inatçı bir yapıya sahiptirler. İyice düşünüp taşındıktan sonra hedeflerine yükselmeyi tercih ederler. Adımlarını sağlam atarlar ve Önlerine çıkacak engelleri de kolayca aşacak güce sahiptirler. Dayanıklılıklarıyla ağır ve kendinden emin adımlarla, sabırla ilerler. Hedeflerine ulaşmak kadar çalışmak da tam onların tarzıdır. Hayatlarını iş yaşamına adayan boğa yükselenleri, bildiğinden şaşmayan bir yapıya sahiptir. Engel tanımazlar. Güven içinde olmak onlar için en önemli şeylerden biridir ve bunları sağlayacak olan şeyler de paradır. Onların bu tutumu karşısındakiler açısından çoğu zaman güvensizliğe sebep olabilir.

Boğa burcu yükseleni acele ve telaşlı işleri sevmezler. Zeki olmaktansa pratik davranmayı tercih ederler. Aynı zamanda dışarıdan tutucu olarak görülürler. Bildiklerinden şaşmazlar ve bu nedenle sevdiklerine kimi zaman kök söktürebilirler. Yükselen boğa burcu özellikle aşk konusunda, aynı tutumu karşısındaki insandan da bekler. Kafalarını meşgul eden bir konudan kurtulmaları oldukça zordur ve bir hayli uzun sürebilir. Doğru bir şeyi ona anlatmak, gerçekleri kabul ettirmek ve onu rahatlatmak son derece zordur. Takıntılarının esiri olur adeta.

Boğa burcu yükseleni, başkalarını dinler fakat yine bildiği yoldan yürür. Her zaman tutucu ve kendine ait fikirleriyle döner. Alışkanlıklarını değiştirmesi imkansız derecesindedir ve bu konuda son derece keskin sınırları vardır. Duygularını yoğun ve derinden yaşar, bağlandığı kişiden kopması oldukça zordur. Sevilmek onlar için son derece önemlidir. Sevgi konusunda başarısızlık onu daha inatçı ve çekilmez yapar. Bu konularda tutkuludur ve sevdiğiyle birlikteyken mutludur. Sevdiğinden ayrı kaldığı dönemlerde kafasında kuşkular oluşmaya başlar. Sağlıklı ve güçlü bir yapıya sahip olan boğa yükselenleri kolay kolay hasta olmazlar, hasta olduklarında ise çok çabuk iyileşip ayağa kalkarlar. Doğayı çok seven ve yaşlanmayı kabul etmeyen tiplerdir.

Boğa burcu yükseleni çalışmayı seven aynı zamanda da rahatına düşkün insanlardır. Sinirlendikleri zaman barut gibi olurlar ve kolay sakinleşemezler. Sakinleşmeleri için onları bir süre yalnız bırakmak en doğru yöntemdir. Evine ve ailesine çok düşkün insanlardır. Evinin konforlu rahat ve bakımlı olmasına özen gösterirler. Toplum kurallarına uyar ve değerlerine karşı saygı gösterir. Kalın ve kısa bir boyun yapıları vardır. Omuzları geniş, bedeni enlice ve tıknazdır. Saçları genellikle kestane renginde ve koyudur. Tenleri genellikle buğday renkli ve koyucadır. Boğa burcunun yükselmesi kadınlara çekicilik ve güzellik verirken erkekleri de yakışıklı yapar.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |