Boğa Burcu Özellikleri

Boğa burcu özellikleri itibariyle en inatçı burçlardandır. Kararlılıkları ve fikirler konusunda katıdır. Boğalar hırslı insanlardır. Sağlam kişilikleri ve rahat tavırlarıyla etkileyicidir. Karşısındaki öfkelense bile boğa insanı sakinliğini korumakta tam bir ustadır. Sağduyulu, mantıklı ve sabırlı boğa burcu insanının hayallerle işi yoktur. O, tam bir realisttir.

04.11.2020
1.389
Boğa Burcu Özellikleri

Boğa burcu özellikleri arasında en dikkat çekenlerden biri de dik kafalı oluşudur. Kendi bildiğini yapmaktan vazgeçemeyen kişiliğe sahiptir. Boğa burcu insanı ancak çok heyecanlandığında aceleci davranır, onun dışında sakindir. Aşık olduğunda elde etmek ister. Rahat şartlarda yaşayabilmek ve isteklerini gerçekleştirebilmek için kolay zengin olmanın yollarını arar.

Boğa burcu özelliklerini tanımladığımızda ortaya çıkan sonuç, yaşamın tadını çıkaran bir insan olduğudur. O, her şartta ve koşulda gülmeyi bilir. Alaycı tavırları başkaları tarafından pek tasvip edilmese de, güçlü görünümü ve esprili yaradılışı onu kolayca kabul ettirir.

Boğa Burcunun Kişisel Özellikleri

Boğa burcu kişisel özellikleri yeterli ölçüdedir. Hareketlerini dengelemeyi ve yerinde davranmayı bilir. Etkileyici cümlelere sahiptir. Konuşma yeteneği gelişmiş boğa burcu insanının etkisi altında kalmayacak insan yoktur. Boğalar aynı zamanda kıskanç insanlardır. Sevdiklerini sonuna kadar korur ve düşünürler. Kendi yaşamlarını düşündükleri kadar, onların yaşamlarını da düşünürler.

Boğa burcu kişisel özellikleri bakımından ikna kabiliyeti yüksek insanlardır. Ortada uzlaşılması gereken bir konu varsa boğa burcu insanı bunu kolayca başarabilir. Boğaların kişisel özellikleri arasında; detaycı, kinci, fanatik, dobra, küstah, gezgin, becerikli, çalışkan, ileri görüşlü, sorumluluk sahibi ve düşkün olması da yer alır.

Boğa Burcunun Fiziksel Özellikleri

Boğa burcu fiziksel özellikleri açısından oldukça gösterişlidir. Çekici bakışlara ve gülümsemeye sahip kişilerdir. Genellikle uzun ve iri yapılı olurlar. Yüzleri yuvarlak, alınları açıktır. Saç dökülmesi sorunu yaşarlar. Boğa burcu insanının konuşmaları tane tane ve etkileyicidir.

Boğa burcu fiziksel özellikleri arasında en dikkat çekeni yürüyüşüdür. Adeta yürüyüşleri ve tavırlarıyla konuşurlar. Boğa burcu insanının her bir hareketi bir anlam ifade eder. Sade bir görünüme sahip olan boğa burçları, her daim bakımlı ve konuşulan insanlardır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.