Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

İş hayatınızda hareketli, koşturmanız gereken durumlar söz konusu olabilir. Aşırı hareketlilik strese girmenize sebep olur. Sizi zorlayacak koşulların gündeme gelmesi olası. Çıkabilecek krizlere karşı hazırlıklı, planlı ve sakin olmanız sizi zorlayan etkileri hafifletebilir. Bu konuda yapacağınız pratik hamlelerle hızlı ve net sonuçlar alırsınız.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Yaşamın doğal döngüsü içinde olan biteni gözden geçireceğiz. Sözgelimi ayrılıklar, yokluklar, yoksunluklar, yarım kalmış hayatlar, nasıl olduğunu anlamadan geçen yıllar, maddi kayıplar gibi. İşte bu kayıplara Jüpiter yönetimindeki Ay penceresinden baktığımızda aslında bizleri ne kadar da olgunlaştırdığını düşünebiliriz.
Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, arzu ve isteklerimizi aile içinde ve ilişkimizde dayatmanın işaretçisidir. Kaybetmekten hoşlanmayız. Hırslı ve arzuluyuz. Birileri bizim otoritemizi, isteklerimizi karşılamadığında tersleyebiliriz veya abartılı refleks tepkilerde bulunuruz.
Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, parasal açıdan sizi destekleyici bir kadın veya kişinin göstergesidir. Bu sayede hem ihtiyaçlarınızı karşılaşırsınız hem de yükselen moralinizle sorunlarınızı kolayca halledersiniz.
İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün gündelik hayatta karşılaştığınız insanların kuralcı tavırları ve baskıcı tutumları sizi zorlayacaktır. Ne kadar dingin ve ahenkli ilişkiler kurmak isteseniz de bu alanda sınanırsınız. Her şeye rağmen zihninizden her türlü negatif enerjiyi uzaklaştırın. Partnerin hayatındaki zorlu koşullarda sizin odağınızı değiştirir. Herkesin kendi kararlarından sorumlu olduğunu unutmayın. Şekerli gıdaları tüketmekte abartıya kaçmayın.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Özel hayatınızın detayları ön planda olacak. Aile ortamınızda ve çevrenizle muhabbetiniz yüksek olabilir. Kısa vadeli programlar içinde bulunacaksınız.
23 HAZİRAN 2018 BOĞA BURCU YORUMU
Güç çekişmelerine dikkat etmeniz gerekiyor. Olayların derinine dalmak önemli olacak. Hayatınızdaki değişimler, yakınınızda bulunan insanlarla bağlarınızı farklı bir şekilde etkileyecek.
22 HAZİRAN 2018 BOĞA BURCU YORUMU
Sevdiğiniz insanın hayatına göre kararlar alabilirsiniz. Maddi konulardaki konuşmalarınız hızlanacak. Önemli parasal anlaşmalar gündeme gelebilir. 
 

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Beklentin fazla olabilir. İşteki anlaşmazlıkların son bulduğunu görmek üzerindeki yükü alıp götürecek.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aşkın gizemli büyüsünün ruhunuzu saracağı ve iyileştireceği partnerinizden özel ilgi ve sevgi göreceğiniz güzel bir gün. Nihayet ilişkilerde beklediğiniz samimiyeti ve sıcaklığı bugün yakalayabilir ve sevdiğiniz kişiyle beraber güzel anlar geçirebilirsiniz.Uzlaşmacı ve yapıcı olmanız bugün size çok şeyler kazandırabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |