Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün sizi krizi sokabilecek ya da huzursuz edebilecek durumlara karşı daha duyarlısınız. Kişisel konularda daha dengeli olmaya bakmalısınız.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar yılın son günü saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Bu geçiş, arzularımızı partnerimiz aracılığıyla doyuma ulaştırma ihtiyacımızı işaret eder. Aşkın derinliklerinde kaybolmaya hazır hale geliriz. İlişkimiz ne kadar zorlu olsa da, vazgeçmemiz mümkün değildir.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, başkaları üzerinde güçlü bir etki bırakmak arzumuzu işaret ediyor. Her ne kadar zorlansak da, hedefimizden şaşmayacağız. İlişkilerimizde özellikle seçici davranacağız.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Partnerinizin bir sırrını paylaşabilir, aranızdaki ilişkiyi daha derinleştirebilirsiniz. Baş başa vakit geçirebileceğiniz harika bir gün. Duygularınızı zaman zaman coşkulu yaşamak sizin de en doğal hakkınız. Sevdiğiniz kişiye bir spa ya da hamam paketi hediye edebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Risk almayı sevmeyen Boğalar, etkinlik arzunuzla temkin tutumlarınız çelişebilir. Dünya görüşünüze dair eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Hukuki konular, yüksek öğrenim, yurtdışı konularında karar vermek gerekebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Geleceğini düşünerek aldığın kararlar bu süreçte ön plana çıkabilir. Hiç düşünmediğin fırsatlar karşına çıkabilir.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Korku haline getirdiğiniz bazı özel konularınızla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Bu konuda sizi yıpratan ve üzen durumun ne olduğunu düşünmelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |