Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

18 Şubat 2018 Pazar - Duygularınızdaki artışlar yüzünden oto kontrol sınırlarınız denetlemek zorunda kalacaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmiyorsunuz.

Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün bazı kararsızlıklar ya da etkilenmeler içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde daha hassas olabileceğiniz koşullar var.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar Salı günümüz, saat 06:56 Ay Akrep burcu seyriyle başlıyor. Bu geçiş, güç ve kontrol arzusunun yoğunlaşması ve derinlikli düşünülmesi açısından gayet yararlıdır. Ancak tepkisel davranılmamalıdır. Bu enerji süresince, partnerin veya başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz gibi, haksız bile olsanız kabul etmezsiniz. Size göre izlediğiniz yol doğrudur ve kimin ne söylediği önemli değildir. Eğer yanlış taraflarınızı kabul edecek olursanız, ipleri başkasına teslim ederim diye düşünürsünüz. Bu da işinize gelmez. Ay Akrep geçişinin, -Eğilme bükülme inatla bildiğini sürdür diyen etkili sesi güne hakimdir. Benim tavsiyem günü keyifli geçirmek için başkalarıyla veya kendinizle çatışmadan sadece gözlemde kalınız.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, ciddi ilişki kararlarının, iş ortaklığı ve girişimlerin başarılı olmasını sağlayıcıdır.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Venüs ve Merkür Balık burcuna geçince sizden gönüllü kuruluşların fedakar bir üyesi haline gelebilirsiniz. Terapi almak, meditasyon yapmak, spiritüel yolculuğa adım atmak bu dönemde ruhunuza iyi gelecektir. Ruhani bir grubun ya da sanatçıların ortasında bulabilirsiniz kendinizi.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Kimliğinizi takım işlerinde kullanacaksınız. İşteki profesyonelliğinizi, deneyimlerinizi yeni alanlara ve değişik iş fırsatlarına aktarmanın zamanı gelmiş. 
17 ŞUBAT 2018 BOĞA BURCU YORUMU
Sosyal ortamlarda parasal konulara dikkat edin, kolay kandırılmaya açık olabilirsiniz. Yaşayacağınız olaylara mantıkla ve gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşmaya çalışmalısınız.
16 ŞUBAT 2018 BOĞA BURCU YORUMU
Kariyerinizde düşündüklerinizi uygulamalı, esnek ve farklı yaklaşımlarınızın size kazandıracağını bilmelisiniz. Önemli bağlantılar işinizde kolay ilerlemenize neden olacak. 
 

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İşinde ön planda olmak isteyeceğin bir gündesin. Ailende üstlendiğin sorumlulukları paylaşman söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Yoğun giden iş hayatınızdan dolayı özel yaşamınıza yeteri kadar zaman ayırmamanız eşiniz veya partneriniz üzerinde baskı ve kıskançlık gibi sorunlara neden olabilir, aranızdaki iletişimi olumsuz yönde etkileyebilir. Bununla ilgili açıklayıcı konuşmalar yapmanız karşınızdaki kişiyi rahatlatacak ve bu anlamda size karşı olan davranışlarını pozitif yönde değiştirecektir. Belki küçük bir seyahat ile hayatınıza sevgi dolu sıcacık bir gülümseme bırakabilir, sevdiğinizle bağınızı daha da güçlendirebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |