Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatında kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Güçlü kişilerle iletişim kurmaktan çekinmeyeceğiniz zamanlar var. Yaydığınız olumlu enerjiyle etrafınızdakileri etkilemek çok kolay olacak. Akşam saatlerinde yaşadığınız olaylarla ilgili tamamlanma içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde çatışmalar yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar yılın son günü saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Bu geçiş, arzularımızı partnerimiz aracılığıyla doyuma ulaştırma ihtiyacımızı işaret eder. Aşkın derinliklerinde kaybolmaya hazır hale geliriz. İlişkimiz ne kadar zorlu olsa da, vazgeçmemiz mümkün değildir.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, başkaları üzerinde güçlü bir etki bırakmak arzumuzu işaret ediyor. Her ne kadar zorlansak da, hedefimizden şaşmayacağız. İlişkilerimizde özellikle seçici davranacağız.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Mars ile Plüton arasındaki zorlu etkileşim, egosantrik davranışlar sergileyen insanları karşınıza çıkartabilir. Komutan edasında davranmak, emirler vermek, dediğim dedik davranışlarda bulunmaktan şiddetle kaçının. Bazen siz ne kadar sakin kalsanız da karşınızdakiler tüm şartları zorlamak isteyeceklerdir.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Risk almayı sevmeyen Boğalar, etkinlik arzunuzla temkin tutumlarınız çelişebilir. Dünya görüşünüze dair eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Hukuki konular, yüksek öğrenim, yurtdışı konularında karar vermek gerekebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Kariyerinle ilgili radikal kararlar almak, riskli işlere girmek istiyorsan gezegenlerin seyri sana destek verecek.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

İnsanlar bazı konularda üstünüze gelebilir ve sizi yersiz gerilime maruz bırakabilir. Tepkilerinizi yeri geldiğinde sakince belirtmelisiniz. Aksi halde haksız çıkan siz olursunuz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |