Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı aksaklıklar olabilir. Hedeflerinize ulaşmak için işlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda arkadaşlarınızla birlikte program yapmak daha cazip gelecek. Gün içinde işten alacağınız paralar gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar, 13 Aralık saat:02:42-5 Ocak saat:06:40 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Yay burcu geçişinde, ortaklaşa kazançlar, mali konular, vergiler, çıkar ilişkileri, yatırımlar gibi konular üzerinde düşüneceğiz. İyi niyetin sınırlarının mutlaka gözden geçirilmesinde yarar vardır. Kredi çekmek, bir borcun altına girmeden önce iyi düşünelim. Bu geçiş, ortaklıklarla ilgili görüşmeler, iletişimde bulunma, bir araya gelmeler gibi konularda etkili olacaktır. Çok fazla açılmadan, zihnimizi doğru anlamdaki işlere yönlendirmek gereklidir.
Hem finansal hem de ilişki anlamındaki paylaşımların üzerinde mutlaka düşünülmesi, abartıya kaçılmadan gerçekçi bir şekilde ele alınması gerekir. Bazen öyle iş ortaklıkları kurulur ki, her iki taraf da kendi bildiğince hareket eder, payına düşeni gözetir. Ancak bu sağlıklı bir ilişki olmaz. Bazen de yaşanan problemler sonucu ortaklıkta kriz dönemi yaşanır. Bu kriz nedeniyle taraflar birbirlerine karşı pek hoş düşünmezler. Kimi zaman da, yaşanan kriz bizi büyütücü ve geliştiricidir. Kişi bu kriz sayesinde kendini keşfeder. Bütün bunlar Merkür-Yay burcu geçişinin etkileri arasında yer alabilir.
Merkür-Yay geçişinin her birimiz için keyifli bir dönem olması dileğimle,

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, ortak paylaşımlar, krediler, miras, ortaklıklar alanınızı hareketlendirecek. Müşterilerinizde artış meydana gelir. Eşinizin gelirinde artış meydana gelir. Yabancılarla ortaklık geliştirebilirsiniz. Yurt dışında yatırım planları yapabilirsiniz. Banka kredisi almak sizin için uygun bir dönem olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Risk almayı sevmeyen Boğalar, etkinlik arzunuzla temkin tutumlarınız çelişebilir. Dünya görüşünüze dair eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Hukuki konular, yüksek öğrenim, yurtdışı konularında karar vermek gerekebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün özellikle yeni başlayan bir ilişkin varsa, şüphelerinin yersiz olduğunu anlayacaksın. Evliliğinde sorunları olan bir Boğa burcuysan, eşinle yalnız kalıp sorunların üstesinden gelmek isteyeceksin. Aslında istediğin daha sakin ve huzurlu bir hayat. Bunu sağlamak için elinden geleni yapacaksın. Mutluluğu hak ettiğini en iyi sen biliyorsun.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

İlişkilerde üzerinize düşmeyen sorumlulukları üzerinize yıkmaya çalışabilirler. İnsanların yaratmış olduğu haksızlıkları bırakmanız ve kabullenmeniz size iç huzur getirecektir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |