Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

20 Şubat 2018 Salı - Kariyerinizle ilgili hedeflerinizi en iyi ne şekilde saptayabilme becerisine sahip olacaksınız. Koşullarınızı doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz. Ciddi bir çalışma içine gireceksiniz. İlginç aşk gelişmeler sizi bekliyor.

Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün 14:11 ile 22:11 saatleri arasında ay boşlukta. Gün içinde bilinçaltınızın sizi baskıladığı konuları bırakmanız zor olabilir. Hayatınızdaki bazı kadın figürleri ile ilgili gizli kalmış durumlar ortaya çıkabilir. Annenizin hükmedici tavırları karşısında gerilmiş hissedebilirsiniz. Gün içinde biraz zorlansanız da 22:11’den sonra burcunuza geçecek Ay size rahat bir uyku sunacak.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar Salı günümüz, saat 06:56 Ay Akrep burcu seyriyle başlıyor. Bu geçiş, güç ve kontrol arzusunun yoğunlaşması ve derinlikli düşünülmesi açısından gayet yararlıdır. Ancak tepkisel davranılmamalıdır. Bu enerji süresince, partnerin veya başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz gibi, haksız bile olsanız kabul etmezsiniz. Size göre izlediğiniz yol doğrudur ve kimin ne söylediği önemli değildir. Eğer yanlış taraflarınızı kabul edecek olursanız, ipleri başkasına teslim ederim diye düşünürsünüz. Bu da işinize gelmez. Ay Akrep geçişinin, -Eğilme bükülme inatla bildiğini sürdür diyen etkili sesi güne hakimdir. Benim tavsiyem günü keyifli geçirmek için başkalarıyla veya kendinizle çatışmadan sadece gözlemde kalınız.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, ciddi ilişki kararlarının, iş ortaklığı ve girişimlerin başarılı olmasını sağlayıcıdır.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ay tüm gün Koç burcunda seyahat ederken sizin rüyalarınızı harekete geçirecek. Duygusal yaralarınızı sarabilir, annenizle olan anlaşmazlığınızın altında yatan nedenleri ortaya çıkarabilirsiniz. Sağlık konusunda hassas bir gündesiniz. Migren, üst solunum yolu hastalıklarına karşı duyarlı olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Bazı olayları gözünüzde fazlasıyla büyütebilirsiniz. Gece saatlerinde sadece kendi isteklerinize ve yapacaklarınıza odaklanacaksınız. Hayata keyifle yaklaşmayı başaracaksınız.
19 ŞUBAT 2018 BOĞA BURCU YORUMU
Haftaya biraz isteksiz başlayabilirsiniz. Bilinçaltınızda, duygusal konularda iniş çıkışlarınız olabilir. Kendinize aşırı yüklenmemeniz gerekiyor. 
18 ŞUBAT 2018 BOĞA BURCU YORUMU
Kimliğinizi takım işlerinde kullanacaksınız. İşteki profesyonelliğinizi, deneyimlerinizi yeni alanlara ve değişik iş fırsatlarına aktarmanın zamanı gelmiş. 
 

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İşinde ön planda olmak isteyeceğin bir gündesin. Ailende üstlendiğin sorumlulukları paylaşman söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Yakın çevreniz ve eğitiminizle ilgili konularda ortaya çıkan engeller karşısında kendinizi ifade etmek ve bazı zorlukları kendi azminizle aşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu konuda yardım istemekten çok kendi gücünüz ve kararlılığınız daha etkili sonuç verecektir. Yine başkalarıyla yapacağınız iletişimlerde şüpheden uzak bir tavır takının, aksi halde karşı tarafa güvenmediğiniz anlaşılırsa sonradan yaşamınızda geri dönüşü olmayan hatalar oluşabilir. Bu konuda temkinli davranın.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |