Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Ay Akrep’te ilerlemekte. Bugün eşinize ya da sevgilinize daha çok zaman ayırmanız ve duygusal açıdan hazır olmanız gerekebilir. Evlilik ya da ortaklıklar yönünde daha hassassınız.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar yılın son günü saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Bu geçiş, arzularımızı partnerimiz aracılığıyla doyuma ulaştırma ihtiyacımızı işaret eder. Aşkın derinliklerinde kaybolmaya hazır hale geliriz. İlişkimiz ne kadar zorlu olsa da, vazgeçmemiz mümkün değildir.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, başkaları üzerinde güçlü bir etki bırakmak arzumuzu işaret ediyor. Her ne kadar zorlansak da, hedefimizden şaşmayacağız. İlişkilerimizde özellikle seçici davranacağız.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Partnerinizin bir sırrını paylaşabilir, aranızdaki ilişkiyi daha derinleştirebilirsiniz. Baş başa vakit geçirebileceğiniz harika bir gün. Duygularınızı zaman zaman coşkulu yaşamak sizin de en doğal hakkınız. Sevdiğiniz kişiye bir spa ya da hamam paketi hediye edebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Risk almayı sevmeyen Boğalar, etkinlik arzunuzla temkin tutumlarınız çelişebilir. Dünya görüşünüze dair eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Hukuki konular, yüksek öğrenim, yurtdışı konularında karar vermek gerekebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün hızlı yaşayabilirsin. Duygularında denge bulmaya çalışacaksın. Ancak bazı duygular yüksek yaşanır, unutma.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

İlişkinizde yaşadığınız sorunları bugüne kadar görmezden gelmiş olabilirsiniz. Bu sorunlarla ilgili bazı yüzleşmeler yaşayabilir ve anlık kararlarla tepki verebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |