Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

-

Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Gün içinde olaylar daha rahatlayacaktır. Böylece iş konularınız daha akıcı hale gelecektir. Daha kolay risk alabilirsiniz. Bugün ilgilendiğiniz konularda yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz. Sevgilinizle zaman geçirmek size iyi gelecektir.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar Salı günümüz, saat 06:56 Ay Akrep burcu seyriyle başlıyor. Bu geçiş, güç ve kontrol arzusunun yoğunlaşması ve derinlikli düşünülmesi açısından gayet yararlıdır. Ancak tepkisel davranılmamalıdır. Bu enerji süresince, partnerin veya başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz gibi, haksız bile olsanız kabul etmezsiniz. Size göre izlediğiniz yol doğrudur ve kimin ne söylediği önemli değildir. Eğer yanlış taraflarınızı kabul edecek olursanız, ipleri başkasına teslim ederim diye düşünürsünüz. Bu da işinize gelmez. Ay Akrep geçişinin, -Eğilme bükülme inatla bildiğini sürdür diyen etkili sesi güne hakimdir. Benim tavsiyem günü keyifli geçirmek için başkalarıyla veya kendinizle çatışmadan sadece gözlemde kalınız.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, ciddi ilişki kararlarının, iş ortaklığı ve girişimlerin başarılı olmasını sağlayıcıdır.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün elinizi attığınız her işte aksilikler ve kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz. Sabırlı olmalı ve olayları akışa bırakmalısınız. Yurt dışı bağlantılarınızdan beklediğiniz heberlerde gecikmeler yaşanır.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Önemli konuşma ve görüşmelerinizde bazı olayları gözden geçirebilirsiniz. Negatif durumlardan sakınmalısınız. Parasal işlerinizde bazı sıkıntılara açık bir gün olabilir.
24 NİSAN 2018 BOĞA BURCU YORUMU
Maddi konularda kazanımlarınızı artıracak ilişkiler kurabilirsiniz. Para kazanma isteğiniz artacak. Bir yandan da para harcamaya, gezilere para dökmeye başlayacaksınız.
23 NİSAN 2018 BOĞA BURCU YORUMU
Gün içinde bazı yorgunluklarınız olursa kendi iç enerjinizden gereken yardımı alacaksınız. Aile hayatınız için yapacağınız bazı harcamalar hoşunuza gidebilir.
 

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İşinde ön planda olmak isteyeceğin bir gündesin. Ailende üstlendiğin sorumlulukları paylaşman söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aşk ve ilişkilerden yana güzel ve destekleyici bir zaman dilimi. Hayallerinizdeki aşk ve duygusallığı ilişkinize uyarlayabileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bekârlar için gittikleri sosyal ortamlarda sürpriz güzel tanışmalar oluşabilir. Hayatınıza giren bu yeni kişiler sizi kendisine bir anda hayran bırakabilirler.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |