Boğa Burcu Günlük Yorum


Boğa Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün eğitim almak istediğiniz konularla ilgili harekete geçebilirsiniz. Daha hızlı ve pratik olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz. Finansal konularda kararlarınızı daha dikkatli almaya bakın. Duygusal yönden sizi bağlayıcı koşullar oluşabilir. Sağlığınıza özen gösterin.

Boğa Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Boğalar Saat 02:12 Ay-Neptün görünüm etkisinde, parasal açıdan dikkatli olmakta fayda vardır. Nelere harcama yapıyoruz, elimize kalan nedir, nasıl bir bütçe düzenlemeliyiz, bunlara önem verelim. Kimlerle işbirliği yaptığınızı veya hangi konuda ilerlemek istediğinizi bilinçli bir şekilde gözden geçirmeniz yararlı olur.
Ay-Yay burcu seyri devam ediyor. Geçmişle alakalı konular hakkında konuşmaktan ve yaşadığınız bazı olayları tekrar düşünmekten kendinizi alamayabilirsiniz. Kimi zaman aklınıza gelen bazı anılar tedirgin edici olsa da, bütün bunları belirli bir olgunluk içinde ele almak gerektiğini düşünebilirsiniz. Her yaşanan olayın sizin üzerinizde bıraktığı izleri, yaşamsal bir tecrübe olarak görmeniz gayet faydalıdır.
Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Boğa Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün ikili ilişkilerinizdeki sahiplenme temasını derin detaylara girerek çözümleyebilirsiniz.Partnerle para paylaşımları ve güven duygusunu pekiştirmek sizin için önemli. Öğleden sonra ruhunuzu bir kelebek kadar özgür hissedersiniz. Ayrıca müşterilerle alakalı iyi haberler gelir. Spiritüel konular ve okült bilgiler için önünüze gelen fırsatları değerlendirin.

Boğa Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Parçalı Güneş Tutulması yakın çevrenizde oluşacak. Yakınınızda bulunan kişilerin, akraba, kardeş, kuzen, yakın dostlarınızın hayatındaki değişimlere tanık olabilirsiniz. Yine satış, reklam, pazarlama, tanıtım işleriniz hızlanabilir. Bu alanlarda önemli adımlar ve başlangıçlar içinde olabilirsiniz. Burası kısa vadeli eğitim alanlarınız olduğundan eğitime yönelik adımlar, kararlar hızlanabilir ama bazı çekişmeler ve zorlanmalar da karşınıza gelebilir sevgili Boğalar.
12 TEMMUZ 2018 BOĞA BURCU YORUMU
Sadece kendi istek ve beklentilerinize odaklı olacağınız bugün, yakın çevrenizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi fikirsel olarak güç mücadelelerinin içinde bulabilir, bazı işlerinizde sıkıntılarla günü karşılayabilirsiniz.
11 TEMMUZ 2018 BOĞA BURCU YORUMU
Paraya dayalı işlerinizde önemli adımlar atmak yerine bugün tamamlanması gereken günlük işleriniz üzerine eğilebilirsiniz. Aile hayatınızda önemli konuşmalar devreye girebilir. Akşam saatleriyle beraber yakın çevrenizle olan iletişiminiz artacak.
 

Boğa Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Rekabetçi yapını herkes anlayamayacak ve sen gizliliği tercih edeceksin. İşlerle ilgili toparlayıcı kararlar alabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün özel yaşamla ilgili konularda kendinizi tedirgin hissedebilirsiniz. Kuşku, öfke ve merak gibi duygulara teslim olmadan bildiğiniz ve inandığınız yolda ilerlemekte fayda var.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |