Boğa Burcu Erkeği

05.11.2020
2.312
Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeğinin özelliklerinden en dikkat çekeni, kendine olan sonsuz güvenidir. Çok çalışkandır. Özellikle parasal konulara kafaları son derece iyi basar. Yönetici ruhludurlar. Kişilere emir vermekten ve hükmetmekten hoşlanırlar. Giyimleri ve ciddi duruşları ilk izlenimde size mafyayı andırabilir. Bu duruşu ve çizgisi altında aslında çocuk ruhuyla yumuşacık bir kalp vardır. Boğa burcu erkeğini tanıdığınızda, onunla olmanın hiç te zor olmadığını anlarsınız. Boğanın söylediklerini onaylamak onunla anlaşmanın en kolay yollarındandır. Son derece güvenilir insanlardır. Boğa erkeğiyle hiç çekinmeden oturup konuşabilir, dertleşebilirsiniz. Dinlemeyi, nasihat etmeyi, çözüm üretmeyi sever.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa burcu erkeğini etkilemenin yollarından biri çocukları seviyor olmanızdır. Çocukların, hayatın en güzel şeyleri olduklarını düşünürler. Kendi çocukları olduğunda son derece ilgili babalardır. Onların mutluluğu için ellerinden geleni yaparlar. Çocuklarından tek beklediği ise, kendisine saygı ve sevgi duymalarıdır. Evde herkesin fikrine önem verirler dinlerler fakat son sözü her zaman kendileri söylerler. Boğa erkeği hayatı boyunca hep en güçlü karakter olmalıdır. Bu onun kişilik özelliklerindendir.

Boğa burcu erkeğinin aşk hayatı son derece canlı ve heyecanlı olmalıdır. Partnerini de kendisi gibi güçlü görmek ister. Zayıf, her sözde ezilip büzülen, çıtkırıldım kadınlardan hoşlanmaz. Her konuda konuşabileceği, girdikleri ortamlarda kendisine ayak uydurabilecek bir eş ister. Gerçekten sevdiği zaman sadıktır, saygı duyar. İlişkileri uzun süreli olur, kolay kolay ayrılamaz. Bir kadını beğendiğinde mutlaka ele etmek ister. Sevdiğinde ise sonuna kadar sever, vazgeçemez. Boğa burcu erkeğinin cinsel tercihleri arasında, dışarıda hanımefendi yatak odasında arzulu, şuh bir kadın vardır. Son derece kıskançtır. Bu nedenle dışarıda oldukça dikkatli olmalısınız.

Boğa burcu erkeğinin en zayıf noktası öfkesidir. İlişkiniz ne kadar mükemmel olursa olsun, sinirlendiğinde gözü hiçbir şeyi görmeyecektir. Tartışmalarda sözleri acımasızdır. Boğa erkeği annesine ve ailesine düşkündür. Sağlığına ve dış görünümüne her zaman özen gösterir. Lüksü, konforu, gösterişi sever. Tarihe meraklıdır ve antika tutkusu vardır. Çoğu boğa erkeğinin bu konuda koleksiyonu bile vardır. Doğaya, toprağa düşkündür. Okumayı sever, çoğunlukla tarih kitapları ve biyografilerden hoşlanır. Boğa burcu erkeği son derece sadık bir dost, iyi birer eş ve mükemmel bir baba olabilir.

Boğa Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

En güvenilir burçlardandır. Sabırlıdır, sakin tavırlıdır, aceleye getirmez, dengeli ve mantıklı tavırlar sergiler. Kabalıktan hoşlanmaz, sözlerinde yumuşaktır. Kendinden emin ve sadıktır.

Boğa Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Boğa erkeği çok kıskanç ve inatçıdır. Kolay para kazanmanın yollarını ararlar. Takıntılı yapısı nedeniyle bencil tavırlar sergileyebilir. Keyfine düşkün ve dağınıktır. Sabit fikirlidir. Maddiyata düşkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.