Boğa Burcu Aşk Hayatı

14.11.2020
5.919
Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa burcu aşk hayatında, gerçek aşklara yer vermeyi tercih eder. Özgüveni son derece yüksektir. Tüm hayatı boyunca gerçek aşkı aramaktan vazgeçmeyecektir. Ve doğru aşkın birgün mutlaka karşısına çıkacağını düşünür. Farklı ilişkilere girmekten ve yeni insanlar tanımaktan çekinmezler. Boğa burcu insanları etkileyici ve çekicidir. Birlikteliklerinde kaçan değil, kovalayan olmaktan hoşlanırlar. Partnerini kıskanır ama her zaman belli etmez. Kıskançlık duygularını baskılayarak farklı zamanlarda ve hallerde ortaya çıkarırlar. Boğa burçları için cinsel ilişki son derece önemlidir. Bu istekleri çok güçlüdür ve adeta ihtiyaç duyarlar. Boğalar birliktelik süresi boyunca karşı cinsi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.

Boğa Burcu Aşık Olursa

Boğa burcu aşık olursa ısrarcı olacaktır. Kolay aşık olmazlar ama gerçekten aşık olduklarında aşklarını elde edene kadar peşini bırakmazlar. Lükse düşkün olan boğa burcu insanları, karşı cinsi etkileyebilmek için para harcamaktan çekinmezler. Bu onlara göre hem etkileyi olacaktır, hem de güçlü görünmelerini sağlayacaktır. Aşk onları, romantizmin ötelerine doğru sürükler. Partnerinin yollarına güller dökebilir, beklenmedik romantik ve pahalı sürprizler yapabilirler. Hayatının aşkını bulduğuna inanan bir boğa inanılmaz şekilde değişecektir. Sevdiği insanın isteklerine önem vererek o doğrultuda hareket eder. Elde ettikten sonraki zamanlarda ağır tavırlar sergileyerek daha etkili ve vazgeçilmez olmak isteyecektir. İlerleyen zamanlarda ilişkiden emin olduğunda, seviyeli bir şekilde devam edecektir.

Boğa Burcu Aşk Acısı

Boğa burcu aşk acısı çekerse, bu acıyı parnerine de farklı şekilde çektirecektir. Kaybetmeye tahammülü olmayan boğalar, ayrılık kelimesinin anlamını bilmezler. Evlendiklerinde her ne olursa olsun ayrılmak istemezler. Çok severken ayrılmak zorunda bırakılırlarsa, bunun acısını partnerinden mutlaka çıkaracaktır. Boğa burçlarıyla ciddi şekilde düşünenler bu ayrıntıyı iyi değerlendirmeliler. Boğalar, sevgi doludur ve ideal eşlerdir. Evlendiklerinde eşlerine ve çocuklarına son derece düşkün olurlar. Çalışkan ve özverilidirler. Kariyerlerine de en az aşkları kadar önem verirler. Para olmadan mutluluk olmayacağına inananlardandır. Aşkları ve ideal eşiyle gelecekte daha iyi şartlarda yaşayabilmek, hayallerini gerçekleştirebilmek için paraya ihtiyaç duyarlar. Yeterli paraları olmadığında özgüvenleri düşer, asabi olurlar ve kendilerini eksik hissederler.

Boğa burcu seks hayatında yeniliklere açıktır ve partneriyle uyum içindedir. Karşı cinsi çok sevdiklerinde ve tutkuyla bağlandıklarında, zevkin doruklarına çıkarak tam olarak tatmin olacaklardır. Boğaların farklı fantezileri vardır, bu fantezileri partnerleriyle birlikte oldukları zamanlarda yaşamak onları bambaşka bir aleme taşır. Bir boğayla birlikte olacaksanız bu konuda geniş hayal dünyasına sahip olmalısınız. Boğa burcunun en iyi anlaştığı ve ideal evlilikler yaptığı burç grubu, kendisi gibi toprak elementinden olanlardır. Ateş grubu burçlarıyla çeşitli konularda çatışmalar ve fikir anlaşmazlıkları yaşarlar. Su grubu elementinden olanlar onlara aşkta heyecansız ve sıkıcı gelebilmektedir, bu nedenle birliktelikleri fazla uzun sürmeyebilir. Hava grubu elementi burçlarıyla iyi arkadaşlıkları ve sağlam dostlukları vardır.

Boğa Burcunun Aşk Anlayışı

Boğa burcu ile aşk; romantizm, para, heyecan, ihtiras, sevgi, sadakat, cinsellik, bağımsızlık ve zorluklar olduğunda daha güzeldir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.