Boğa Burcu 2017 Yorumu


Venüs gezegeninin önemli etkilerinden dolayı çevrelerinde bulunan ve onlara ait olan her türlü canlı ya da cansız nesneye büyük bir sahiplenme duygusu ile bağlı olan boğa burcu insanlarının bu tavırları kendi içlerinde yatan ve haberdar olmadıkları duygusal güvensizlikten kaynaklanır. Pek çok boğa burcunun evi bir gün kullanacaklarına inanarak topladıkları çeşitli eşyalar ile doludur. Objelere bu denli bağlı olan boğaların bu tutumları bazı zamanlarda ciddi sayılabilecek ölçüde ruhsal problemlere neden olabilirken onları iyi birer koleksiyoncu haline de dönüştürür. Boğa burcu insanları konforlarına oldukça düşkündür ve 2017 yılı boğaların bu konuda çok daha hassas davranacakları yıllardan birisi olacak. Konforlarına olan bu hevesleri çevrelerindeki insanlar tarafından boğaların yavaş ve işleri ağırdan alan insanlardan olduklarının düşünülmesine sebebiyet verecek.

Boğa Burcu 2017 Kariyer Yorumları

2017 yılında beyinleri kendileri için çok önemli bir hal alacak olan boğa burcu insanlarının gelecekleri üzerine bol bol düşünmeye vakitleri olacak. Çok fazla çalışma hayatını düşünerek kendilerini stres etmemeleri onların yararınadır. Yılın ilk 6 ayı boğalar için kariyer anlamında biraz durgun geçecek olsa da ikinci yarısında büyük gelişmelerin onları beklediği ön görülüyor. Yöneticisi olan Venüs gezegeninin burcu boğalar çoğu zaman güvenilir karakterleri ve sorumluluk alabilen yapıları ile bilinirler. 2017 yılında bu özelliklerinin avantajlarından faydalanabilecekler. Bu yıl hem insan ilişkileri hem de kariyer hayatında evrendeki gezegenlerin duruş açıları ve ilerleyişleri sayesinde boğalar için oldukça başarılı bir yıl olacak. 2017 yılının ilk aylarında boğa burcu insanları çeşitli engeller ile karşılaşacak ve bu engeller sebebi ile hedeflerinden bir miktar uzaklaşmak zorunda kalacaklar. Harekete geçip geçmemek konusunda kararsız olacak bu burcun kariyerinde az da olsa durgunlaşma görülecek.

Boğa Burcu 2017 Aşk Yorumları

Boğalar bu yıl romantizme ağırlık vermek yerine akıllarının kendilerini yönetmesine müsaade ederlerse doğru kişiyi bulma ihtimalleri yüksek olacak. Kıskançlık krizlerine fazla girmemelerinde fayda var.

Boğa Burcu 2017 Şans Yorumları

İdeal ilişkiyi bulabilmek adına bu yıl boğaların şanslarını denemeleri gereken yıllardan birisi. Ömür boyu sürecek hayat arkadaşları ile 2017 yılında tanışabilecekler.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |