Başak Burcu Özellikleri

Başak burcu özellikleri tanımlandığında karmaşık bir yapıyla karşılaşıyoruz. En tahammül edemediğiniz tarafı eleştirici yönleridir. Eleştirmeyi oldukça seven başak burcu insanının sözleri samimi ve gerçekçidir. Can yakacağını bile bile eleştirecektir, bu huyundan asla vazgeçemez. Düzeni ve detayı sevmeyen başak burcu insanı yoktur. Hem sosyal, hem de aşk yaşantısında düzen olmazsa sıkıntı büyük olur.

04.11.2020
1.292
Başak Burcu Özellikleri

Başak burcu özellikleri arasında en çok dikkat çekeni, olayları dramatize edişidir. Yargılamayı seven başaklar, olayları duygu süzgecinden geçirerek faklı boyutlara taşırlar. Kendi hayatlarını her zaman en ön planda tutarlar. Başak burcu bu konuda bencildir. Yaşamını garanti altına alamayan insanla evlilik yapmak istemez.

Başak burcu özellikleri itibariyle maddiyata daha fazla önem verir. Konuşmalarında manevi yönü baskın olan başak burcu insanının, yaşantısında maddiyatın ön plana çıktığını görürüz. Hoşlarına gitmeyen konulardan konuşmaktan, çıkarlarına ters düşen işlerde bulunmaktan hoşlanmazlar. Başak burçlarının diğer özellikleri arasında; yardımsever, korumacı, kuşkucu, açık sözlü, zevkli, samimi, yapıcı ve sabit fikirli oluşu vardır.

Başak Burcunun Kişisel Özellikleri

Başak burcu kişisel özellikleri fazlasıyla tatmin edicidir. Bir başakla birlikteyseniz tatmin olmamanız söz konusu değildir. Her şeye ciddi ve mantıklı yaklaşırlar. Başak burçları yaşamda huzur ve rahatlık isterler. Geleneklerine bağlıdır. Modern hayata uyum sağlamakta zorlanır. Bunun yanısıra maddi anlamda güçlü kişiliklerdir.

Başak burcu kişisel özellikleri arasında, kaybetmeyi hazmedememeleri de vardır. Her ne olursa olsun kaybetmemek için ellerinden geleni yaparlar. Kaybettiklerini anlamaları uzun yıllar sürebilir. Başak burcu bunu anlayana kadar mücadele etmekten vazgeçmeyecektir. Kim ne derse desin başaklar kendi gördüklerine ve duyduklarına inanırlar. Kararlarından vazgeçmeleri gibi bir şey ise, ancak ümitleri tükendiğinde mümkündür.

Başak Burcunun Fiziksel Özellikleri

Başak burcu fiziksel özellikleri itibariyle güçlü hatlara sahiptir. Keskin, parlak bakışları ve dikkat çekici görünümleri vardır. Genellikle orta boylu olurlar. Güzel, bakımlı saçları, farklı yüz hatları başak burcu insanını herkesten ayıran özellikleridir. Ağız yapıları küçük, çoğu minyon tipli insanlardır.

Başak burcu fiziksel özelliklerine baktığımızda en dikkat çekeni, iyi ve kaliteli giyim tarzlarıdır. Her zaman temiz ve şık giyinirler. Markete çıkarken bile bakımlıdır. Yürüyüş stilleri çekingen aynı zamanda zariftir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.