Başak Burcu Kadını

05.11.2020
2.200
Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadını, çok titiz ve düzenlidir. Hayatının bütün kısmı neredeyse tertip ve düzenle geçer. Aklına gelen bir şey olduğunda asla içinde tutmaz. Karşısında kim olursa olsun ne söylemek istiyorlarsa onu söylerler. Başak kadınının samimiyetini görmeniz için onu tanımanız lazım. Hayata karşı daima dik dururlar kolay kolay hiç bir şey onları yıldıramaz. Yaptıkları her eylem mükemmel olmak zorundadır. Mükemmel olmayan bir durum asla onları tatmin edemez.

Başak Burcu Kadını Genel Özellikleri

Başak burcu kadını, sadakatli ve özverilidir. Asla maddiyatta gözleri yoktur. Önemli olan tek şey maneviyattır. Ahlaklı bir kişiliğe sahiptirler. Hayatlarında inandıkları şeylere sıkı sıkı bağlanırlar. Her zaman en iyisini istemek ile bilinirler ve asla olanla yetinmezler. Kendilerini sürekli geliştirirler. Duygu yoğunluğu yaşadığı zamanlar fazladır. Bu duygusal yapıları insan doğasını anlamalarında onlara yardımcı olur. Aşağılanmayı ve aşağılamayı asla sevmezler. Onları başarı testi gibi bir şeye sokamazsınız. Kendilerinden sürekli eminlerdir. Zarafetin ve sadeliğin temsilcisi olarak bilinirler. Başak kadını, önemli olan tek şeyin sevgi olduğuna inanır. Onu mutlu etmek için gösterişli şeylere gerek yok. Samimiyetinizi anlaması yeterlidir. Açık sözlü ve iğneleyici konuşmaları sayesinde iyi bir lider olabilir. İnanılmaz bir hayal gücüne sahiptirler. Buda onları eğlenceli kılar.

Bir başak burcu kadınına asla yalan söylemeye kalkmayın. Var olan zekaları ile yalan söylediğinizi anında anlarlar. Başak kadının dokunduğu hayatlar asla unutulmaz. Akılda kalıcı güzel ilişkiler yürütürler. Ne kadar dipte olurlarsa olsunlar, kimseye yansıtmazlar. Ben merkezci bir yapıya sahip olmadıkları için arkadaşları tarafından sevilirler. Canları sıkıldığını küçük şiirler yazmaya bayılırlar. Edebiyat onlar için vazgeçilmez bir sanat dalıdır. Sabretme yetenekleri o kadar güçlüdür ki etrafındakileri şaşkına çevirirler. Yumuşak kalplerinde kine ve öfkeye yer yoktur. Bir kişinin yardıma ihtiyacı olduğunda koşarak yardım eder. Canlarını sıkan bir olayı hiç bir zaman unutmazlar. Hayatı öylesine yaşamayı sevmezler, detaylar peşinde koşan bir kişiliğe sahiplerdir. Eğlence denilince akla ilk gelen bir başak kadınıdır. Hayatlarına kimsenin karışmasını istemedikleri gibi kendileri de kimsenin hayatına karışmazlar. Entrika ve yalan ile işleri yoktur. Onlar için sadelik önemlidir.

Başak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Başak burcu kadınının doğuştan gelen bir güzelliği vardır. Parlak bir cilde sahiptirler. Boyları ne çok uzun ne de çok kısadır. Orta boyludurlar. Başak kadının saçları yumuşak ve parlaktır. Alımlı bir yüze sahiptirler, bu yüzden oldukça dikkat çekerler. Sadelikten yana oldukları için onların esas güzelliği budur.

Başak Burucu Kadını Olumlu Özellikleri

Başak burcu kadını, asla geç kalmaz dakiktirler. Onları önde tutan şeylerden biri iyiyi ve kötüyü birbirinden ayırt edebiliyor olmalarıdır. Düzenlilik ve titizlik onlardan sorulur. Dürüstlük denildiğinde ilk akla gelen başak burcu kadınıdır. İnceleyici karakterleri ile hayatı sıradan yaşamazlar.

Başak Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Sürekli düşünmeleri ve detayları takılmaları olumsuz olaylar doğurabilir.İstedikleri şeyin iyi olmadığını anladıklarını zaman zorluklar çıkarırlar. Şüpheci yaklaşımlarından dolayı kolay kolay kendilerini ifade edemezler. Eğer birini çok severlerse hemen bağlanırlar. Bu da onları üzebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.