Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün uğraştığınız işlerinizde detaylara önem vermeniz gerekebilir. Detaylarla uğraşırken kendinizi bir ölçüde sıkılmış hissedebilirsiniz. Daha hareketli ve canlı uğraşlara yönelmek istemeniz mümkün. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenmek, planlamalar yapmaktan daha çok keyif alacağınız imkanlar var. Eve yönelik işler de önemli sayılır.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar Saat 02:12 Ay-Neptün görünümü, ilişkinizi gerçekçi bir şekilde ele almaya çalışmakta fayda vardır. Sizin tüm isteğiniz, güvenilir bir aşk ve huzurlu bir yuvadır.
Yay burcunda ilerleyen Ay etkisinde, pozitif, aktif ve neşeli bir şekilde ve ayrıntılara girmeden bütünü keşfetmekten yana olabilirsiniz. Detayların bugün sizin için önemi yoktur, kendi fikirlerinizin tartışmasız bir şekilde kabul edilmesi gerekmektedir.
Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Haftanın ilk günü Yay burcunda seyahat eden Ay, evinizdeki ilişkilere ışık tutacak. Ebeveynle diyaloglar ya da ev düzeninizle ilgili düzenlemeler önemli olur. Ev dekorasyonuyla uğraşmak vaktinizi alır. Eve gelen misafirlerle hoşça vakit geçirebilirsiniz. Dış dünyayla özel hayatınız arasında vereceğiniz öncelikleri saptamak zaman alabilir.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Sosyal çevre alanlarınızda Güneş tutulması yaşanacak. Sosyal çevrenizde, ideallerinizde, fikirlerinizde büyük değişimlere hazır olun. Yine arkadaşlarınızın hayatında da hızlı ve beklenmedik olaylar bu tutulmayla beraber cereyan edebilir. Çevreniz değişebilir ve özel hayatınızdaki değişimler sizi zorlayabilir. Sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasındaki güç oyunlara ve çekişmelere dikkat edin.
12 TEMMUZ 2018 BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün, sosyal ortamlardaki ilişkileriniz veya aşk hayatınızda bir takım mücadeleler ve zorlanmalar söz konusu olabilir. Arkadaşlarınız, özel hayatınızda bazı gedikler açabilir ya da tam tersi olabilir. Sakin olmak sizi koruyacak.
11 TEMMUZ 2018 BAŞAK BURCU YORUMU
İş hayatınız aktif olacak. İşlerinizi konuşmak ve tamamlamak için uygun bir gün. Sosyal ortamlarda keyfinizi iyi ilişkilerle arttırabilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğinizi ilgilendirecek konular öne çıkabilir. Özel hayatınızda bazı şeyleri görmezden gelin.
 

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İnatçı tavırların daha da belirgin olduğu bir gün geçirecek ve kişisel uğraşlar içinde olacaksın.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün kendinizi duygusal olarak iyi hissetmenize rağmen fiziksel olarak yorgun hissedebilirsiniz. Kendi kendinize kalarak geçireceğiniz bugünün sizlere önemli bir farkındalık katması söz konusu olacaktır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |