Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gün içinde ortaklı konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Endişe duyduğunuz konularla ilgili yüzleşme yaşayacağınız zamanlar var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Finansal konularda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Planlarınızda değişiklikler olabilir. Akşam saatleri daha keyifli geçecektir.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Prensipleriniz doğrultusunda hareket etmenizi, iletişimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Bir adım dahi sapmadan yolunuzda ilerler, duruşunuzu muhafaza edersiniz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, kimileri için yeni bir tanışmayı işaret ediyor. İlişkisi olanlar için birlikte geçirilen özel saatlerin göstergesidir. Yakınlarımızla kurulan bağlantı, haberleşme, geçmişe ait meselelerin ele alınmasında da etkilidir.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ay Oğlak burcundaki seyahatine devam ederken Satürn ve Plüton ile kavuşum yapıyor. Çocuklarınızın hayatındaki önemli gelişmelerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.Flörtlerinizle ciddi konuşmalar yapmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Ancak, yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri harekette olduğu bu dönemde ilişkilerinizdeki problemleri çözmek kolay olmayacaktır. aip('pageStructure', {"pageUrl":" Bau015fak Burcu : Bau015fak Gu00fcnlu00fck Buru00e7 Yorumu ve u00d6zellikleri - Dinu00e7er Gu00dcNER ile Su00f6zcu00fcu2019de"});

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Çalışkan ve neşeli Başaklar, gün boyu konsantrasyon ihtiyacınız yüksek. Bugün aşk, çocuklar, hobiler sizi meşgul edebilir. Zaman yönetimi önemli. Yarım kalan işleri tamamlamak, seyahat planları yapmak gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Günü sükunet ve
gözlemle geçiriyorsun.
Çevrendekileri
iyice süzerek kimin sana karşı nasıl
olduğunun notunu vereceksin.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Enerjinizi doğru alanlara yönlendirebileceğiniz bugün tüm sorunları çözebilirsiniz. Sürprizlere açık olun.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |