Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

18 Şubat 2018 Pazar - Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz.

Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Hafta sonu olmasına karşın bugün sizi meşgul eden işler, detaylar olabilir. Gününüzü daha iyi organize etmeye bakmalısınız.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar saat 06:56 Ay-Akrep burcu seyriyle Salı günümüz başlıyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda kendi bildiğiniz şekilde hareketten yanasınız. Size göre bu ilişkide güven olgusu önemli. Bunu istiyorsunuz. Her insan düzgün bir ilişki yaşamak ister. Ancak bir şey yokken gereksiz kuruntular sorun çıkartıyorsa, bundan kaçınmak lazım. Ay-Akrep seyri, tutkuları yükseltir. Ya hep Ya hiç tarzı düşünmeye zorlar. Bu da ilişkide sorun yaratır. Gerçekçi olmak gerekiyor. Endişeyi gerektiren durumlar var mı, sorunlar neden çıkıyor, bu kuşkular neden kaynaklanıyor? Bunları tespit etmek doğru olacaktır. Benim tavsiyem sakin ılımlı ve karşılıklı konuşarak, hislerinizi, endişelerinizi paylaşmanızdır.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, her işinizi başarılı ve ciddi şekilde yapmanızı sağlıyor. Önemli bir karar verebilirsiniz.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Venüs ile Merkür’ün Balık burcundaki dansı sizi ikili ilişkilerde kör bir aşık haline getirebilir.Karşınızdaki kişinin size karşı beslediği romantik duyguları tavan yapar. Bu da sizin ruhunuza iyi geleceği için, objektif kararlar almakta zorlanırsınız. İş hayatınızdaki gerçekleri görmekte sizin için pek kolay olmaz.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Bugün itibarıyla özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz önem kazanıyor. Hayatı ilişkileriniz üzerinden okuyacak, bu alanda denge kurmak isteyeceksiniz. 
17 ŞUBAT 2018 BAŞAK BURCU YORUMU
Aile hayatınızdaki girişimlerde sevdiğiniz insandan yana bazı hayal kırıklıkları oluşabilir. Enerjinizi doğru bir şekilde kullanamayabilirsiniz. Yanlış yönlendirilmelere dikkat edin.
16 ŞUBAT 2018 BAŞAK BURCU YORUMU
Güneş tutulması, iş ve hizmet alanlarınızda oluşuyor. Birlikte çalıştığınız insanların hayatındaki değişimlere, evcil hayvanlarınızın ve kendinizin sağlık durumuna dikkat edin. 
 

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugünü evde geçirmek istemiyorsan, iletişim konusunda biraz daha sabırlı olmanı öneririm.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Hayatınıza dair çabalamanız gereken konularda, emeklerinizin karşılığını alabileceğinizi gördüğünüz, bugüne kadar doğru yolda olduğunuzdan emin olduğunuz olaylar yaşayabilir ve kendinizle bu noktada gurur duyabilirsiniz. Özel ilişkilerde ise doğruluğundan emin olmadığınız hiçbir şey ile ilgili varsayımlarla hareket edip ilişkinizi zor durumda bırakmamayı öğrenmeli, hem kendinize hem de karşınızdakine karşı güven içinde olmayı tercih etmelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |