Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

İş hayatınızda güçlü kişilerle karşılıklı gelebilirsiniz. Uğraştığınız işleri üstlerinize sunmadan önce detaylarını tekrar gözden geçirmenizde yarar var. Şayet atlanan detaylar sorun yaratabilir. Sizi zor bir duruma sokması mümkün. Sorumlu olduğunuz konularda hareketlilik yaşamanız olası. İşleriniz için mücadele etmeniz gerekebilir. Ticari konulara dikkat!

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Sorumluluklar, ekmeğimizi kazanma telaşı, o-şu-bu derken ömrümüz gelip geçiyor. İnsan bedenen ve zihnen yorgun düşünce biraz olsun mola vermek, kendisini toparlamak istiyor. Yay burcu günlerinde genel olarak ailevi ve duygusal meseleler üzerinde sorun taşıyacak halimiz pek yok. İstiyoruz ki, detaylarla uğraşmayalım, bizi sıkıntıya düşürebilecek işlerden uzak duralım.
Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, yakın çevrenizle ilişkinizi gelişen durumlara göre belirlersiniz. Eğer sizi rahatsız eden bir mesele varsa, tavrınızı ortaya koyarsınız. Güzel bir şeyler olursa duygularınızı açıkça gösterirsiniz.
Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgürlüğün önemini vurguluyor. Şartlar, hayatın kendisi veya duygular kimi zaman bizi yorsa da, bu saatlerde gönlümüzü dinlendirmenin önemli olduğunu biliniz. Kendinize zaman ayırınız.
İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Öğlene kadar hızlı halletmeniz gereken ne varsa çözümleyin. Zira öğleden sonra bir anda patlak veren tartışmalar ortasında kalabilirsiniz.Kalp sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Kardeşinizin kaprisli tavırlarıyla uğraşmak bugün sizi yorabilir. Diğer yandan yakın akraba ilişkilerine de dikkat edin. Herkesin problemini çözmek yine size kalır.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Yakın çevrenizle veya kardeşlerinizle keyifli bir gün geçireceksiniz. İletişim trafiğiniz bir hayli yoğun akabilir. Sevdiğiniz insanla hayallerinizi paylaşabilirsiniz.
23 HAZİRAN 2018 BAŞAK BURCU YORUMU
Sosyal çevre ve özel hayat çekişmeleriniz canınızı sıkabilir. Bazı konuşmalar sizi yeterince ikna etmeyebilir. Olayların ardındaki sebepleri merak edip araştırma içine girebilirsiniz.
22 HAZİRAN 2018 BAŞAK BURCU YORUMU
Parasal konularda önemli kararlar almayın. Tamamlamanız gereken işlerinizle ilgilenin. Bugün, yakın çevrenizle paylaşımlarınız artacak.
 

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün bazı konularda sürekli fikir değiştirebilirsin. Aklının karışmasının sebebi ise gelecek düşüncelerin.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Günün ilk yarısının sizler için gayet iyi bir şekilde geçeceği görülüyor. Gerek sosyal çevre konularının gerekse özel ilişkilerdeki durumunuz bugün her yönden iyi bir şekilde sonuçlanabilir. İstediğiniz durumlar için fazla gayret etmeden ulaştığınız bazı sonuçlar sizleri psikolojik anlamda rahatlatabilir. İdealleriniz ilgili farklı çevrelerden görüşler almak niyetinde olabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |