Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Yeni başlangıçlar için heyecan duyacağınız bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi etkileyecek. Kişisel hassasiyet içinde olduğunuz konularda yenilenmeye gidebilirsiniz. Çalışma hayatınızda dikkat gerektiren konular ön planda olacak. Akşam saatlerinde ise sağlık konularına ayrıca özen göstermelisiniz.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Prensipleriniz doğrultusunda hareket etmenizi, iletişimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Bir adım dahi sapmadan yolunuzda ilerler, duruşunuzu muhafaza edersiniz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, kimileri için yeni bir tanışmayı işaret ediyor. İlişkisi olanlar için birlikte geçirilen özel saatlerin göstergesidir. Yakınlarımızla kurulan bağlantı, haberleşme, geçmişe ait meselelerin ele alınmasında da etkilidir.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Mars ile Plüton arasındaki zorlu etkileşim partnerinizle çocuk yüzünden bir sorun yaşamanıza neden olabilir. Arkadaşlıklarınız yüzünden kıskançlık, haset dolu tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün dansa başlamak, egzersiz yapmak, kaslarınızı çalıştırmak için hemen harekete geçin.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Çalışkan ve neşeli Başaklar, gün boyu konsantrasyon ihtiyacınız yüksek. Bugün aşk, çocuklar, hobiler sizi meşgul edebilir. Zaman yönetimi önemli. Yarım kalan işleri tamamlamak, seyahat planları yapmak gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Yaratıcılığın, sana her zaman olduğundan daha çok destek olacak. Gün içinde bir çok etkinliğe katılabilirsin.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Sosyal iletişim ağlarında gücünüzü ispatlayacağınız ve ön plana çıkabileceğiniz bir gün. Yeni kararlar alabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |