Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gün içinde ortaklı konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Endişe duyduğunuz konularla ilgili yüzleşme yaşayacağınız zamanlar var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Finansal konularda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Planlarınızda değişiklikler olabilir. Akşam saatleri daha keyifli geçecektir.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Prensipleriniz doğrultusunda hareket etmenizi, iletişimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Bir adım dahi sapmadan yolunuzda ilerler, duruşunuzu muhafaza edersiniz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, kimileri için yeni bir tanışmayı işaret ediyor. İlişkisi olanlar için birlikte geçirilen özel saatlerin göstergesidir. Yakınlarımızla kurulan bağlantı, haberleşme, geçmişe ait meselelerin ele alınmasında da etkilidir.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Venüs ile Neptün arasındaki zorlu etkileşim partnerle ilişkilerinizde zorlanmalarla karşılaşmanıza neden olur. Bir türlü işin gerçek yüzünü görememekten şikayetçi olursunuz. Aslında bu gerçekliği görmek istemeyen kişi kendinizden başkası değildir. aip('pageStructure', {"pageUrl":";});

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Çalışkan ve neşeli Başaklar, gün boyu konsantrasyon ihtiyacınız yüksek. Bugün aşk, çocuklar, hobiler sizi meşgul edebilir. Zaman yönetimi önemli. Yarım kalan işleri tamamlamak, seyahat planları yapmak gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün üzerinde
çalıştığın projenle
ilgili aksilikler
yaşayabilirsin. Soğukkanlı ve çözüm
odaklı olman işini kolaylaştıracak.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Enerjinizi doğru alanlara yönlendirebileceğiniz bugün tüm sorunları çözebilirsiniz. Sürprizlere açık olun.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |