Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün yakınlarla, ailenizle ilgilenmek, evdeki hareketliliğe uyum sağlamak gerekiyor. Ancak duygusal açıdan bağlayıcı konular da olabilir.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Prensipleriniz doğrultusunda hareket etmenizi, iletişimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Bir adım dahi sapmadan yolunuzda ilerler, duruşunuzu muhafaza edersiniz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, kimileri için yeni bir tanışmayı işaret ediyor. İlişkisi olanlar için birlikte geçirilen özel saatlerin göstergesidir. Yakınlarımızla kurulan bağlantı, haberleşme, geçmişe ait meselelerin ele alınmasında da etkilidir.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

İkili ilişkilerinizle ilgili alacağınız kararlar hakkında kafanız bir hayli karışık. Karşınızdaki insana her geçen gün biraz daha aşık olduğunuzu hissedebilirsiniz. Zira duygusal enerjilerin açığa çıktığı bir gündesiniz. Rasyonel kararlar almak için bugün kendinizi hiç zorlamayın. Deniz kenarında yapacağınız yürüyüşler size iyi gelir.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Çalışkan ve neşeli Başaklar, gün boyu konsantrasyon ihtiyacınız yüksek. Bugün aşk, çocuklar, hobiler sizi meşgul edebilir. Zaman yönetimi önemli. Yarım kalan işleri tamamlamak, seyahat planları yapmak gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün unutkanlığın üzerinde! Maddi konulardaki sıkıntıların beklediğin ödemenin eline geçmesiyle hafifleyebilir.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

İş hayatınızla alakalı bir karar almadan önce oluşabilecek bazı ihtimalleri düşünmeniz gerekebilir. Bu yüzden oluşan koşulların size fevri bir şekilde ani kararlar aldırmasına müsaade etmemelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |