Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

20 Şubat 2018 Salı - Kariyerinizle ilgili planlarınızı doğru kullanmalısınız. Ertelediğiniz işler yeniden gündeme gelecektir. Kendinizle ilgili yapacağınız değişimlerde, yaşayacağınız gecikmeleri sorun yapmamalısınız. Sonuçlar lehinize gelişecektir.

Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün 14:11 ile 22:11 saatleri arasında ay boşlukta. Duygusal yönden bağlayıcı ve bunaltıcı koşulların oluştuğu bir gün geçirebilirsiniz. Kriz yaratacak durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Başkalarıyla paylaştığınız varlıklar ile ilgili yeni kararlar almanız gerekebilir. Başkalarının sahip olduğu şeyleri kullanırken nefsinize hakim olun.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar saat 06:56 Ay-Akrep burcu seyriyle Salı günümüz başlıyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda kendi bildiğiniz şekilde hareketten yanasınız. Size göre bu ilişkide güven olgusu önemli. Bunu istiyorsunuz. Her insan düzgün bir ilişki yaşamak ister. Ancak bir şey yokken gereksiz kuruntular sorun çıkartıyorsa, bundan kaçınmak lazım. Ay-Akrep seyri, tutkuları yükseltir. Ya hep Ya hiç tarzı düşünmeye zorlar. Bu da ilişkide sorun yaratır. Gerçekçi olmak gerekiyor. Endişeyi gerektiren durumlar var mı, sorunlar neden çıkıyor, bu kuşkular neden kaynaklanıyor? Bunları tespit etmek doğru olacaktır. Benim tavsiyem sakin ılımlı ve karşılıklı konuşarak, hislerinizi, endişelerinizi paylaşmanızdır.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, her işinizi başarılı ve ciddi şekilde yapmanızı sağlıyor. Önemli bir karar verebilirsiniz.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Koç burcunda seyahat eden Ay, ortak paylaşım ve maddi konularda size endişe taşıyabilir. Yatırım yaparken hızlı kararlar almaktan kaçının. Tüm planlamayı detaylı bir şekilde hazırlamalısınız. Zira ani aldığınız kararlardan dolayı pişman olabilirsiniz. Annenizle tartışmaktan kaçının.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Bazı programlarınızı gözden geçirmelisiniz. Konuşmalarınızda çok fazla kontrolcü olmamaya özen gösterin. Duygularınızı biraz daha serbest bırakmak sizin için iyi olacak. 
19 ŞUBAT 2018 BAŞAK BURCU YORUMU
Bugünlerde ortaklaşa para konularınızın üzerine eğiliyorsunuz. Para ödemelerinde sabırsız ve düşüncesiz hareket edebilirsiniz. 
18 ŞUBAT 2018 BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün itibarıyla özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz önem kazanıyor. Hayatı ilişkileriniz üzerinden okuyacak, bu alanda denge kurmak isteyeceksiniz. 
 

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugünü evde geçirmek istemiyorsan, iletişim konusunda biraz daha sabırlı olmanı öneririm.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Ailenizle birlikte yaptığınız paylaşımlar ve ortaklı finansal konulardan sağladığınız önemli desteklerle gelecekle ilgili farklı planlar yapabilir, gayrimenkuller ve ev yaşamınızı ilgilendiren konularda yüzünüzü güldüren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir taşınma ya da ev tadilatı gibi konularda yine aileden alacağınız destekler önemli ölçüde kendinizi iyi hissettirecek, uzun zamandır yaşadığınız gerginlikleri sona erdirecektir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |