Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

-

Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

İş hayatınızda emeklerinizin sonuçlarını almaya başlıyorsunuz. Gün içinde kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bununla birlikte ilerleyen saatlerde yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olacağınız zamanlar var. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Sağlığınızla ilgilenmeyi ihmal etmemelisiniz.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar saat 06:56 Ay-Akrep burcu seyriyle Salı günümüz başlıyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda kendi bildiğiniz şekilde hareketten yanasınız. Size göre bu ilişkide güven olgusu önemli. Bunu istiyorsunuz. Her insan düzgün bir ilişki yaşamak ister. Ancak bir şey yokken gereksiz kuruntular sorun çıkartıyorsa, bundan kaçınmak lazım. Ay-Akrep seyri, tutkuları yükseltir. Ya hep Ya hiç tarzı düşünmeye zorlar. Bu da ilişkide sorun yaratır. Gerçekçi olmak gerekiyor. Endişeyi gerektiren durumlar var mı, sorunlar neden çıkıyor, bu kuşkular neden kaynaklanıyor? Bunları tespit etmek doğru olacaktır. Benim tavsiyem sakin ılımlı ve karşılıklı konuşarak, hislerinizi, endişelerinizi paylaşmanızdır.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, her işinizi başarılı ve ciddi şekilde yapmanızı sağlıyor. Önemli bir karar verebilirsiniz.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Partnerinizle aranızda soğuk rüzgarlar esebilir.Yoğun iş hayatınızdan dolay kendisine yeteri kadar zaman ayıramayabilirsiniz. Hayat çalışmaktan ibaret değildir. Biraz nefes alın.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Sorumluluklarınız sizi zorlayabilir. Negatif düşüncelerden ruhunuzu uzak tutun. Size keyif veren olaylara yaklaşımınız olumsuz olsa bile enerjinizi sevdiklerinizden alabilirsiniz.
24 NİSAN 2018 BAŞAK BURCU YORUMU
Kariyeriniz olumlu etkiler altında olacak. Sorumluluklar iş yükünüzü artırsa da şartları lehinize döndürebilirsiniz. Terfi, zam gibi istekleriniz varsa talep etmenin tam zamanı!
23 NİSAN 2018 BAŞAK BURCU YORUMU
Seyahat isteğiniz ve tutkunuz, hayatınız için güzel planlar yapmanıza neden olabilir. Ortaklı işlerinizde yabancı gruplarla anlaşmalar içinde olabilirsiniz.
 

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugünü evde geçirmek istemiyorsan, iletişim konusunda biraz daha sabırlı olmanı öneririm.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aşk hayatınızı şifalandıran ve biraz olsun yüzünüzü güldüren gelişmeler yaşayabilir partnerinizden sevgi dolu bir adım alabilirsiniz. Ancak ileriye yönelik bazı şeylerin oluşması için biraz daha şartların olgunlaşmasını beklemek zorundasınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |