Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gün içinde ortaklı konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Endişe duyduğunuz konularla ilgili yüzleşme yaşayacağınız zamanlar var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Finansal konularda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Planlarınızda değişiklikler olabilir. Akşam saatleri daha keyifli geçecektir.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Prensipleriniz doğrultusunda hareket etmenizi, iletişimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Bir adım dahi sapmadan yolunuzda ilerler, duruşunuzu muhafaza edersiniz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, kimileri için yeni bir tanışmayı işaret ediyor. İlişkisi olanlar için birlikte geçirilen özel saatlerin göstergesidir. Yakınlarımızla kurulan bağlantı, haberleşme, geçmişe ait meselelerin ele alınmasında da etkilidir.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

4 Ekim’e kadar yaşam dinamosu Mars gezegenine ev sahipliği yapıyorsunuz. Yoğun iş temposundan kafanızı kaldıramayacaksınız. Dolayısıyla bu dönemde sağlığınıza ekstra özen göstermekte fayda var. Stres kaynaklı psikosomatik rahatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Hayatta her şeyi mükemmel yapmak için didinip durmayın. Olayları akışa bırakmaya çalışın. Bu kadar yoğun tempo iş başarısını taşıyacaktır.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Çalışkan ve neşeli Başaklar, gün boyu konsantrasyon ihtiyacınız yüksek. Bugün aşk, çocuklar, hobiler sizi meşgul edebilir. Zaman yönetimi önemli. Yarım kalan işleri tamamlamak, seyahat planları yapmak gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Arkadaşların arasında geçen dedikodulardan uzak kalmak istesen de bugün kendini
tam ortasında bulabilirsin.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Enerjinizi doğru alanlara yönlendirebileceğiniz bugün tüm sorunları çözebilirsiniz. Sürprizlere açık olun.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |