Başak Burcu Günlük Yorum


Başak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

İş hayatınızdaki sorumluluklarınız artabilir. İletişimden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin. Sizi yoran konular gündeminizi meşgul edebilir. Öğleden sonra ikili ilişkilerinizle ilgili olaylar ön plana çıkabilir. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Beklentilerinizi düşük tutmanızda fayda var.

Başak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Başaklar, 13 Aralık saat:02:42-5 Ocak saat:06:40 tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Ev satın almak konusunda birkaç kez düşünün. Mali anlamda ödemelere ve gücünüze göre tüm planlarınızı gözden geçirin. Hesap kitap yapın, dağılmayın. Bir ofis açmayı mı düşünüyorsunuz. Bunu kredi alarak mı yapacaksınız. İyi düşünün. Gurbette misiniz, yurdunuza mı dönmeyi düşünüyorsunuz? Yoksa orada yerleşmeyi mi? Şartlarınızı gözden geçiriniz. Proje, tasarım, elle yapılan tüm çalışmalar bu dönemde ofis veya ev içinde yoğun olacaktır.
Ailede, doğru iletişimin, dürüst ve mantıklı konuşmaların önemi büyük. Bir karar alınacaksa, mutlaka iyi etüt yapılmalıdır. Bu geçiş Zihnimizin fazlasıyla çalışmasına neden olur. Mükemmeli isteyen biz, daha fazla derinlikli düşünmeye, her durumu duyarlı bir şekilde incelemeye, çok fazla okumaya, çok fazla öğrenmeye çalışırız. Ancak bunun sınırını bilmezsek, dağılırız, dalgınlaşırız, çabuk unuturuz, stres yükleniriz.
Merkür-Yay geçişinin her birimiz için keyifli bir dönem olması dileğimle,

Başak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, ev hayatınıza yerleşiyor. Yeni bir eve yatırım yapabilir. Daha geniş bir eve taşınabilirsiniz. Bir yıl boyunca evinizden misafir eksik olmaz. Yurt dışına taşınma gündeme gelebilir. Evden takip ettiğiniz bir eğitime başlayabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Çalışkan ve neşeli Başaklar, gün boyu konsantrasyon ihtiyacınız yüksek. Bugün aşk, çocuklar, hobiler sizi meşgul edebilir. Zaman yönetimi önemli. Yarım kalan işleri tamamlamak, seyahat planları yapmak gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Seni mutlu edecek ve ruhuna iyi gelecek aktiviteler yapabilirsin. Hızlı karar vermek için ideal bir gün. Kendine güvenin çok yerinde. Ancak rüyaların ve dalgın hallerin bugün sakarlıklara açık olduğunu gösteriyor. Bu anlamda daha titiz hareket etmelisin. Eğer arkadaş ve sosyal çevrende belirsiz bazı ilişkiler ve anlamsız kıskançlıklar yaşıyorsan, alacağın haberler sis perdesini aralar nitelikte olacak.

Başak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Yakın çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Alacağınız haberler bu anlamda hoşunuza gitmeyebilir ve aynı şekilde karşı tarafa aksettirilen konuşmalar tamamen yanlış olabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |