Başak Burcu Erkeği

05.11.2020
2.336
Başak Burcu Erkeği

Başak burcu erkeğinin özelliklerinden en göze çarpanı arı gibi çalışkan olmasıdır. Karakteristik başak burcu erkekleri fazlasıyla detaycıdır. Bu detaycılıkları bazı durumlarda size iğneyle kuyu bile kazdırabilir. Başarılı olmasının en büyük etkeni azimle, sabırla çalışmasıdır. Kendilerine fazla güvenmediklerinden, herşeyde ortaya atılmaz geri plandan izlemeyi tercih ederler. Doğrucudurlar, düz ve nettirler. Yalan söylemekten de, söyleyenden de hoşlanmazlar. İşleri herşeyden önce gelir. Başak erkeklerinin yaşam felsefesi çalışmak ve para kazanmaktır. Hayatı ciddiye alırlar, evlendiklerinde eşlerine ve çocuklarına rahat bir yaşam sağlamak isterler.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri

Başak burcu erkeğinin aşk hayatı biraz geri plandadır. Aşkı sakince, acele etmeden beklerler. Karşı cinste kültür, zerafet ve herşeyden önemlisi güven ararlar. Başak erkeği herşeyde olduğu gibi bu konuda da titizdir. Güvenmedikleri insanlardan anında uzaklaşır ve selam bile vermezler. Kuşkucudur, şüpheci yaklaşım ve tavırlar sergileyebilir. Başak burcu erkeğini etkilemek için titiz ve güvenilir olmanız onun için yeterlidir. Sevdiği kadını etkilemek için ektra uğraşlara girmez. Ona göre, onun kişisel özellikleri bir kadının onu sevebilmesi için yeterlidir zaten.

Başak burcu erkeğinin cinsel hayatı mesafelidir. Eleştirici tutumunu yatak odasında da sürdürebilmektedir. Bu da uyumsuzluğa ve yetersizliğe neden olabilir. Başak erkeği ancak fazlasıyla severse bu yönünü bastırabilir ve ilişkiden fazlasıyla zevk almaya başlayabilir. Bu da partnerinin onu tanıması, sevmesi ve bu yönde davranmasıyla mümkün olabilir. Başak burcu erkeğinin en zayıf noktası paradır. Parasız bir başak erkeği, hayatında herşey iyi gitse de mutsuz olacaktır. Çok parası bile olsa, sürekli daha fazlasını ister ve bunun için çalışır. Tutumludur ve parası ne kadar fazlaysa kendini o derece güvende hisseder.

Başak erkeği sorunların üzerine gider ve çözmeye çalışır.

Evlendiği zaman çok düşünceli bir eş ve sorumluluk sahibi bir babadır. Çocuklarına düşkündür ve hayatlarının her alanında arkalarında durmayı bilir. Başak burcu erkeği evinde saygı ve düzen ister. Huyuna gidildiğinde oldukça sakin ve zararsız tavırlar sergiler. Öfkelendiğinde ise acımasızca kırar. Bencillik konusunda en bencil burçlar arasında yerini almıştır.

Başak Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Titiz, düzenli, yardımsever, zarif, detaycı kişiliğiyle dikkat çeker. Etkileyici bir karaktere sahiptir. Her adımında mantığıyla hareket eder. Randevularına önem verir, dakiktir.

Başak Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Aşırı detaycı olması sürekli endişeli ve süpheci tavırlar sergilemesine sebep olabilir. Eleştirmeyi çok sever ve sivri dillidir. Hayatın her alanında karamsardır. Çoğunlukla gergin ve sinirlidir. Önemsiz konular üzerinde fazla ve gereksiz vakit harcayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.