Başak Burcu Aşk Hayatı

14.11.2020
7.341
Başak Burcu Aşk Hayatı

Başak burcu aşk hayatı mütevazidir. Başak burçları kolay aşık olabilen insanlar değillerdir. Karşı cinse yakınlaşması zordur ve hayli zaman alabilir. Başaklar aşkı aceleye getirmezler. Yaklaşımları mantık çerçevesindedir. Utangaç yapıları, gelecek endişeleri, hayal kırıklığına uğrama korkusu ve maddi tatminsizlikleri aşık olmalarına en büyük engellerdendir. Başak burçları kendilerine yaklaşımda bulunan ve aşık olan kişilere hemen kendilerini açmazlar, önce enine boyuna sorular sorarlar. Kendisi her konuda açık ve nettir, partnerinden de bunu ister. En ufak bir yalanda güveni kırılır ve bir daha asla güvenini kazanamazsınız. Başaklar ancak endişelerini ve çekingenliklerini aşarlarsa mutlu bir aşk yaşayabilirler. Yoksa partnerine de dünyayı dar edecektir.

Başak Burcu Aşık Olursa

Başak burcu aşık olursa etkilemek için klasik yöntemleri tercih edecektir. Duygusallığı ve romantizmi sevmezler. Birlikte oldukları insanları etkisi altına alarak üstünlük kurmak isterler. Maddiyat başaklar için son derece önemlidir. Onlara göre parasız mutluluk olmaz. Garanticidir. Kendisine aşık olan kişinin evlenmek için gelir seviyesi ve imkanları yeterli olmalıdır. Başak burcu insanının aşık olduğu insan kriterlerine uyuyorsa mutlaka evlenir ve bu evlilik her ne olursa olsun bir ömür sürecektir. Evlendiğinde eşine sadıktır. Sevdiği insana küçük hediyeler almayı ve şımartmayı çok sever. Aslında evlilik tam da, düzen aşığı olan başak burçlarına göredir. Evini sever ve aşkını çoğunlukla evinde yaşamak ister. Başak burçları düzene o denli önem verir ki, eğer her yer düzenli değil ise seks bile yapamazlar. Kafaları düzensizlik ve dağınık olan yerlerle meşgul olacağından ilişkiye konsantre olamayacaklardır. İlişkide rahat olabilmesi için partnerini çok sevmesi, mutlu olması gerekir. Gergin ve endişeli zamanlarda ilişkiyi reddedecek ve partnerinden uzak duracaktır.

Başak Burcu Aşk Acısı

Başak burcu aşk acısı çekmek istemez. Aşık olduğu insandan kolay kolay ayrılamaz. Şartlar zorlasa da sonuna kadar dayanır. Ama ayrılık kaçınılmaz olmuşsa ve partneri onu istemiyorsa arkasına bakmadan çeker gider. Başaklar ayrıldığında ise ne kadar süre aşk acısı çekecekleri belli olmaz. Karşısına çok seveceği ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacak biri çıkmazsa bu acı nefretle karışık bir ömür sürebilir. Başaklar aynı zamanda kincidir. Acı çektirene acı çektirmek ister. Umursamaz gibi görünen yapılarının altında, sürekli sorgulayan ve içi içini yiyen biri vardır. Başaklar eleştirici ve meraklı yapıları nedeniyle çoğu zaman sorun yaşayabilirler. Bu huylarını baskılayabildiklerinde ev ve aile hayatlarında tam olarak uyumu yakalayabilirler. Başak burcunun en iyi anlaştığı burç grubu kendi grubu olan, toprak elenmenti burçlarıdır. Su grubu burçlarıyla iyi arkadaş ve dostturlar. Hava grubu burçlarıyla belli bir süre anlaşabilseler de uzun sürmeyecektir. Ateş grubu burçlarıyla ise aşk olabilmesi mümkün değildir.

Başak Burcunun Aşk Anlayışı

Başak burcu ve aşkın birarada olabilmesi için; güven, para, maneviyat, sadakat, metevazilik, özveri, neşe, sabır ve renk olmalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.