Balık Burcu Yükseleni


Balık burcu yükseleni gizemli, romantik ve hayal dünyası oldukça zengin diğer insanların anlamakta güçlük çektikleri insanlardır. İki farklı yöne sahip olan balıklar, bir yönüyle sevgiye bağlı kıskanç ve kaygılı, diğer yönüyle ise mantık savaşı veren bir sağduyu çabası içindedir.

Balık burcu yükseleni olanlar sahip oldukları yaratıcı güçlerini kullandıklarında çok şey kazanabilirler. Ellerinden her iş gelebilen balıklardaki acıma, şefkat, merhamet ve yardım etme duyguları çok gelişmiştir. Muhtaç durumda olanlara yardım etme duygusu en gelişmiş yanlarıdır. Eğer haritalarında onları zorlayan zarar görmüş işaretler varsa karamsar, gerçeklerden kaçan ve keyif verici maddelere bağımlı birisi olmaya aday demektir. Bazı yersiz korkuları nedeniyle hayatı kendilerine zindan edebiliyorlar. Onlardaki hayal dünyasının gücü pek az insanda vardır. Sezgileri son derece kuvvetlidir.

Olayları öncesinden sezebilir ve gelişmeleri algılayabilirler. Çok fazla arzuları ve idealleri vardır ama hayal dünyasının kapılarını kapatarak başarılı olabilirler. Başarılı olmakta hayalin büyük rolü vardır ama balıklarda bu farklı bir etki oluşturuyor. Duygularını diğer insanlara oranla biraz daha yoğun yaşarlar. Bu nedenle hem aşkta hem de iş hayatında hayal kırıklığı yaşamaları olasıdır. Balık yükseleninin verdiği duygusallık kişiyi çabuk ağlayan ve çabuk gülen biri olarak çıkarır karşımıza.

Balık burcu yükselenlerinin hayal dünyalarını sanat üzerine kullandıkları zaman mutlaka başarılı olurlar. Yaptıkları işi sadece para kazanmak için değil, o işten zevk almak için de yaparlar. İnsanların istek ve beklentilerini sezip ona göre hareket ederler. Arkadaşlıklar balıklar için son derece önemlidir. Girdikleri ortama neşe katmasını bilirler. Onlarsa garip şekilde bir çekicilik vardır. Güzel veya yakışıklı olmasalar da insanlara hoş görünmeyi başarırlar. Etkili bakışlarıyla sözcüklerde anlatamadıklarını anlatırlar. İçlerinde o derece büyük bir sevgi taşırlar ki, bu sevgiyi verebilecek ve alacak birilerine ihtiyaç duyarlar. Geçimsiz insanları pek sevmezler, mümkünse uzak durmaya çalışırlar. Kavga, tartışma gibi şeyler onlara itici gelir.

Balık burcu yükseleni kendine olan acıma duygusu balık insanına kimi zamanlarda zarar verir. Mistik, felsefi ve doğa üstü konular ilginizi çeker. Hayal kurmak ile anlam kazanan bir soyut dünya içinde yaşamak isterler. Gerçek dünyaya bir tül perdenin ardından bakarlar ve her şeyin anlam kazanmasını isterler. Onlar için hayatın en basit olayı bile anlam kazanınca güzel görünür. Yükselen Balık burcu orta boylarda olur. Etine dolguncadır. Kol ve bacakları bedenine göre daha kısadır. Ten rengi soluk veya beyaza yakındır. Gözleri etkileyicidir ve her zaman mahmur bakar. Yaş ilerledikçe kilo alma ve şişmanlama riski vardır. Yükselen Balık burcu kadına çekicilik verir fakat erkek için böyle bir şey söz konusu değildir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |