Balık Burcu Özellikleri

Balık burcu özellikleri arasında ön planda olanı duygusallığıdır. Duyguları olmadan kapı dışarı çıkamayan balıklar her şeye karşı duyarlıdır. Vicdanlı, dürüst, sadık ve uyumludur. Balık burcu, etraflarında olan bitenlerin etkisi altındadır. Her şeyi önemser ve çok fazla alıngandır. Balıklar dış görünüm olarak saf gibi görünse de, son derece akıllı ve kurnaz insanlardır.

04.11.2020
1.018
Balık Burcu Özellikleri

Balık burcu özellikleri itibariyle hayalcidir. Gözyaşlarını ve kırgınlıklarını hayallerinin altına gizler. Hassasiyeti nedeniyle yaşamdan ürken balık burcu insanı korunmaya ihtiyaç duyar. Yalnız ve aşksız kalmaktan korkan balıklar, hayatının her döneminde insana ihtiyaç duyar.

Balık burcu özellikleri itibariyle sezgisel hareket eder. Mantığından çok duygularının kontrolündedir. Balık burcu insanı, candan, verici, yardımsever, düşünceli, merhametli ve sevgi doludur. Karşısındakinde de bu özellikleri arayan balık burçları, vurdumduymaz ve acımasız insanlara tahammül edemeyen yapıdadır.

Balık Burcu Kişisel Özellikleri

Balık burcu kişisel özellikleri arasında en belirgini sorumsuz olmasıdır. Sorumluluk almaktan, özgürlüğünün kısıtlanmasından ve bağlanmaktan hiç hoşlanmaz. Balık burcu insanının güvenini kazanmak oldukça zordur. Güven problemi yaşayan balıklara asla yalan söylememelisiniz. Bunun yanısıra balıklar kıyaslanmaktan ve fanatiği oldukları konuların yargılanmasından hoşlanmazlar.

Balık burcu kişisel özellikleri bakımından cazip ve etkileyicidir. Onun naifliği ve düşünceli tutumu hiçbir burçta yoktur. Karşısındaki insan fakında olmadan zamanla ona bağlanır. Balık burcu, aynı zamanda çok kıskançtır. Sevdiklerini korumacı tutumu, bu durumu sık sık ön plana çıkarır. Bir balığı memnun etmenin yolu; onu dinlemek, dikkate almak, el üstünde tutmak ve ilgi göstermektir.

Balık Burcu Fiziksel Özellikleri

Balık burcu fiziksel özellikleriyle dikkat çekmeyi sever. Her zaman bakımlı ve şıktır. Genellikle orta boylu, açık tenli ve balık etinde olurlar. Saçları özellikle ilerleyen yaşlara seyrelir. Balık burcu insanının gözleri duygusallığı nedeniyle hep ıslaktır. Ağlayabilmesi için bir kedi yavrusu görmesi yeterlidir.

Balık burcu fiziksel özellikleri bakımından kilo almaya meyilli insanlardır. Eğer dikkat etmezlerse hızla kilo alırlar. Balıkların fazla güzel / yakışıklı olmasına gerek yoktur. Onlar son derece etkileyici ve büyüleyici tavırlara sahiptir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.