Balık Burcu Kadını

05.11.2020
2.177
Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadını, küçük yaramazlıklar yaparak eğlenmeye bayılır. Gerçeklikten biraz kopuk yaşarlar. Kendi kafalarında kurdukları hayal dünyaları onlar için daha çekicidir. Maddiyata önem vermezler. Tek istedikleri şey gönül zenginliğidir. Keyiflerine düşkünlerdir ama öyle büyük keyiflere değil. Bir konu hakkında hırs yapmaları kaçınılmaz bir durumdur. Hedefleri basit olaylardan oluşmaz. Onları uzun zamanlar boyu rahatlatacak hedefleri benimserler. İstedikleri şeyler için kullandıkları özel yetenekleri sabırdır.

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadını, çocukça yaşamayı sever, hayatın tadını bu şekilde çıkarır. Onlar oldukça etkileyicilerdir ama kendileri bu güzelliklerinin farkına geç varırlar. Meraklı bir kişiliğe sahiptirler. Başaramayacakları bir durum söz konusu değildir. Hayatı bir çocuk oyuncağı gibi görürler ve kötülükler onlara çok zor denk gelir. Geçmiş ile işleri yoktur. Doğru adımlar attıklarından dolayı gelecek içinde çok fazla endişe duymazlar. Sevdikleri insanlar onlar için herşeydir. Onlardan vazgeçmeyi düşünmezler ve istemezler. Sevgili yaptıkları zaman dünya o insanın etrafında dönmeye başlar. Balık burcu kadınını üzen bir erkek bir daha hatırlanmamak üzere maziye gömülür. Sıradan yaşamayı kabul etmezler. Hayatlarında bir farklılık ve heyecan görmeye bayılırlar. Duygusal bir yapıya sahiptirler, her an herşeye ağlayabilirler.

Balık burcu kadını ilerisi için plan yapmaktan hoşlanmaz. Önemli olan anın tadını çıkarmaktır. Sakin görünüşleri ile tanınsalar da içlerinde bir karmaşa söz konudur. Öylesine yaşamayı sevmemelerinin tek nedeni hayatın anlamını aramalarından kaynaklıdır. Balık kadının hisleri çok kuvvetlidir ama duyguları her zaman bu hisleri bastırır. Hayatlarında olumsuz olaylar yaşamalarının tek sebebi çok fazla duygusal olmalarıdır. Kolay kolay kimseye güvenmezler, güvendikleri zaman ise bir daha o insanı bırakmazlar. Yaşadıkları hayal dünyasından uyanmak onlar için acı verici bir durumdur. Ama bu acıyı büyük bir olgunlukla yok edebilmesini bilirler. Bir balık burcu kadını kendini açıklamaz. Gizemli olmayı tercih eder. Fiziksel ilişkilerden çok ruhsal ilişkilerin kadınıdır onlar. İyi kalpli olmalarından dolayı hayatta her zaman kazanan tarafı oynarlar.

Balık Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Balık burcu kadınının en çok dikkat çeken kısmı gözleridir. Kocaman ve duygu yüklü gözlere sahiptirler. Saçlarının genellikle düz bir görünümü vardır. Narin ve zayıf bir vücuda sahiptirler. Nadir de olsa onları çok hoş gösteren çillere sahiptirler. Yüzlerinde başka dikkat çeken tarafları ise gülümsemeleridir. Tenlerinin soluk bir görünümü vardır. Omuzları dar bir yapıya sahiptir. Orta boylululardır.

Balık Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Balık burcu kadını, duygusaldır. Para ile asla işleri yoktur. Topluma karşı merhametli bir yapıları vardır. Çevresindeki insanlarla uyum içerisinde yaşayabilirler. Sabırlı insanlardır, hiç bir şey için aceleci davranmazlar. Yapıcı bir benlikleri vardır. İyi kalpli olmaları yanı sıra sevimliliklerinden asla ödün vermezler.

Balık Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Hayatlarını açık etmedikleri gibi başkalarının yaşantılarında da olan olumsuzlukları gizlemeyi tercih ederler. Duygusal olmaları onlar için aynı zamanda zararlıdır çünkü kolaylık üzülebilir ve kendilerini kaybede bilirler. Kendi hayal dünyalarında yaşadıklarından dolayı gerçek hayatta ki sorunları unuturlar. Dikkatsiz davranmalarının sebebi kararsız bir yapıya sahip olmalarındandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.