Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün ikili ilişkileriniz iş hayatınızı da etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konularla daha fazla gündemde olmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele vermeniz olası. Aile hayatınızda sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylar olabilir. Bu durum sizde gerginlik yaratması mümkündür. Sakinliğinizi korumanız olayları yatıştırabilir.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Mesleki girişim, başvuru ve fikirlerinizi ortaya koymakta cesaretli olunuz. Can sıkıcı olan şeylere boyun eğmek zorunda değilsiniz. Bu halinizi görenler şaşırsa da, sizin ne istediğiniz önemlidir.
Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişkilerde bazı sorunlara yol açabilir. Sizden farklı düşünen, davranan veya görüşleri olan kişilere karşı tavır alabilirsiniz. Moral ve motivasyon gücünüz duygularınıza bağlı olarak değişebilir. Sıkıntılı olduğunda veriminiz düşer. Mutlu iseniz tutkuyla çalışırsınız.
Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatında veya dışarıyla olan her türlü bağlantınızda kendinizi göstermenizi sağlar. Sizin için bu saatler verimli ve keyifli geçer.
İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Hafta başında yurt dışı ilişkiler, tanıtım faaliyetleri, seyahatlerle ilgili yoğun bir gündeminiz olabilir. Bu yoğun tempo içinde üzerinizde gerginlik hissedebilirsiniz. Mesai arkadaşlarınızın ukala tavırları sizi çileden çıkarabilir. Kimseyle tartışmaya girmeden işlerinizi toparlayıp kendi başınıza vakit geçirip sakinleşmeyi denemek en doğrusu olacaktır. Aşırı pahalı ürünler satın almak, aşırı alkol tüketmek ya da yemek yemekten kaçınmanızı öneririz.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Bugün seyahatlerde, tatilde veya dış ortamlarda oldukça keyifli bir gün sizi bekliyor. Sizinle aynı fikirde olmayanlara karşı bugün sakin durmalısınız.
23 HAZİRAN 2018 BALIK BURCU YORUMU
Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza çok dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizde güç çekişmeleri ve bazı problemler oluşabilir. Olaylardan ve insanlardan şüphe duyabilirsiniz.
22 HAZİRAN 2018 BALIK BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde ortaklaşa para konuları sizi zorlayacak. Akşam saatlerinde sizi az tanıyan insanların yanında rahat etkiler altında olacaksınız.
 

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İşlerin erkene alınması, seni telaşlandırabilir. Evlilik hazırlığı içindeysen, gelinlik seçiminde zorlanabilirsin.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aşk hayatınızda şansın ve iletişimlerin aktif olduğu bir gün. Hiç beklemediğiniz fırsatlar ve sürprizlerle karşılaşabilir, yaşamınızı renklendiren birçok olaya şahit olabilirsiniz. Partnerinizin size karşı söyleyeceği kelimeler kendinize olan güveninizi daha da perçinleyebilir. Ancak akşam saatlerinde aileniz ile aranızda oluşacak gerginliklere dikkat etmeniz ve sözlerinizi seçerken dikkatli olmanız gerekebilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |