Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün hızlı ve hareketli geçebilir. Bitiremediğiniz, askıda kalan bütün işlerinizin gün içinde tamamlanması olası. Beklediğiniz haberler gelebilir. Aileniz ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Hareket içindesiniz. Yolculuklar, yeni yerler gündeme gelebilir. Bu konu ile ilgili çeşitli fırsatlarla karşılaşmanız mümkün. Yine de sizi sorumlu kılan koşullar da var.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, Saat 02:12 Ay-Neptün görünüm etkisinde, iş hayatında istediğiniz gibi hareket etmekten yanasınız. Ters bir durumla karşılaştığınızda tepki gösterirsiniz. Bazıları sizi kibirli ve taviz vermez, fazla coşkulu bir kişi olarak görebilirler. Ancak size göre tavrınız gayet yerindedir. Bundan ödün vermeye de hiç niyetiniz yoktur.
Ay-Yay burcu seyir etkisi bugün, her durumu en ince ayrıntısına kadar incelemenizi, haksızlıklar karşısında susmamanızı sağlıyor. Ayrıca özgür olmak, kimsenin sorunuyla uğraşmamak, kendinizce zamanınızı geçirmek ve kafanıza göre takılmayı tercih edebilirsiniz. Aslında bu biraz da, hayatın zorunlulukları karşısında bir yılgınlık ve yorgunluk işaretidir. Gün içinde, ruhunuzun derinliklerindeki bu özgürlük isteği, üzerinizde denetim kurulmaması konusundaki ihtiyacınız, bazı kişiler tarafından anlaşılmayabilir.
Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken kariyerinizde önemli gelişmeler meydana gelecektir. Sözü geçen yetkili kişilerin alacağı önemli kararlar iş hayatınızdaki değişimlere olumlu etkide bulunur. Yabancılarla iletişim, yurt dışı projeleri hızlanır. Kültürel aktivitelerden kazanım elde edersiniz. Annenizin desteğini alarak tereddüt ettiğiniz bir konuda başarı elde etme şansınız yükselir. Pazar gününüzü keyifle geçirirsiniz.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Güneş tutulması, aşk hayatınızda, çocuk alanlarınızda hızlı olayları karşınıza getirebilir. Bu tarihlerde yeni bebeğin hayatınıza katılması, çocuğunuz varsa onunla ilgili konular, bir bebek haberi gündeme bomba gibi düşebilir. Bu zaman kadar aşk hayatınızda aradığınızı bulamadıysanız bu tarih ve sonrasında aşk karşınıza gelebilir. Sosyal çevrenizle olan bağlantılarınıza ve çekişmelere dikkat edin.
12 TEMMUZ 2018 BALIK BURCU YORUMU
Size keyif veren her tür aktviteye kendi yakın çevrenizi dahil etmek isteyeceksiniz. Sosyal çevreniz, keyif aldığınız her tür konuda sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızla ve özel ilişkilerinizde güç çekişmelerine dikkat edin.
11 TEMMUZ 2018 BALIK BURCU YORUMU
Bugün, evinize ve ailenize gereken özeni göstereceksiniz. Onlar için rahat harekete geçebilir, sorunlarınız varsa çözüm üretebilirsiniz. İş ilişkilerinizi iyi idare etmeniz gerekebilir. Özel hayatınızdaki hareketlenmelere hazırlanın.
 

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İkili ilişkilerde yoğun yaşadığın duygular, kıskançlıklar ve öfkeden sıyrılmayı başarabiliyorsun.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün her zamankinden daha eğlenceli ve hoşgörülü olabilirsiniz. Aynı zamanda manevi duygularınızın da ön planda olduğu bugünde hiç görmediğiniz kişilere karşı bir sorumluluk hissedebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |