Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

-

 Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Yapacağınız anlaşmalara özen göstermelisiniz. Uğraştığınız işlerde sonuç alabileceğiniz bir gündesiniz. İlişkinizle ilgili konular tarafından kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yüklendiğiniz sorumluluklar fazla gelebilir. Uyum ve denge arayışı içine girebilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizle birlikte keyif aldığınız bir plan yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, saat 06:56 itibariyle etkili olacak Ay-Akrep süresince, kiminle nasıl bir yakınlık içindesiniz, kimlere ihtiyaç duymaktasınız veya hangi kararlarınızı tek başınıza uygulamanız zor oluyor? bunlar üzerinde düşünebilirsiniz. Çıkarlarınızı gözetirsiniz. Sınırlarınızı çizersiniz. Hırslı ve kararlısınız. Değerlerinize, fikirlerinize sahip çıkarsınız. Çekici yanlarınız başkaları üzerinde etkili olmanızı, onları ikna edebilmenizi sağlar. İş görüşmeleri, parasal meseleler olumlu yönde sonuçlanır.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, ciddi düşünmeyi, bugün yapılacak işlerin başarısı adına daha fazla mücadele etmenizi sağlıyor. Ancak sonuç gayet olumlu olacak.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün kazancınızla ilgili konularda epeyce mücadele edersiniz. Hakkınızı sonuna kadar savunmalısınız. Arkadaşlarınızla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Gelecek planlarınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Olumsuz ve eleştirel olmamaya çalışın. Sinirli etkileriniz büyümeyecek bir olayı büyütmenize neden olabilir
24 NİSAN BALIK BURCU YORUMU
Venüs, ev ve aile hayatınızı etkileyecek. Ailenizle olan paylaşımlarınız artacak. Bu dönemde evinizde olmaktan, misafir ağırlamaktan, evinizi güzelleştirmekten zevk alacaksınız.
23 NİSAN BALIK BURCU YORUMU
Bugün çevrenizdekiler size hayatınızla ilgili konularda yardımcı olacak. Siz de onlarla iyi bir iletişim kuracaksınız. Parasal olarak güzel gelişmeler yaşanabilir.
 

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sabah saatlerinde kendini koştururken bulabilirsin. Kişisel önem verdiğin konuları ön plana çıkartıyorsun.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Sosyal çevre arkadaşlarınızın ve güçlü dostluklarınızın bugün size vereceği özel destekler kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak ve onların fikirleri bugün hiç ummadığınız bir şekilde işinize yarayacak. Bekâr balıklar ise bugün özel biriyle tanıştırılabilirler.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |