Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

18 Şubat 2018 Pazar - Uzak çevrelerin aranılan kişisi haline geleceksiniz. . Finans evinizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

 Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Paranızı daha iyi değerlendirmenin yolunu bulmalısınız. Bugün daha fazla desteğe ihtiyacınız olabilir.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, saat 06:56 itibariyle etkili olacak Ay-Akrep süresince, kiminle nasıl bir yakınlık içindesiniz, kimlere ihtiyaç duymaktasınız veya hangi kararlarınızı tek başınıza uygulamanız zor oluyor? bunlar üzerinde düşünebilirsiniz. Çıkarlarınızı gözetirsiniz. Sınırlarınızı çizersiniz. Hırslı ve kararlısınız. Değerlerinize, fikirlerinize sahip çıkarsınız. Çekici yanlarınız başkaları üzerinde etkili olmanızı, onları ikna edebilmenizi sağlar. İş görüşmeleri, parasal meseleler olumlu yönde sonuçlanır.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, ciddi düşünmeyi, bugün yapılacak işlerin başarısı adına daha fazla mücadele etmenizi sağlıyor. Ancak sonuç gayet olumlu olacak.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Venüs ile Merkür’ün burcunuza geçmesiyle herkesin bir anda odağı haline gelirsiniz. Kariyer hayatınızda yaptıklarınız bir anda patlar. Sosyal ağlarda adınızdan daha fazla söz edilir. Sanatsal çalışmalar hızlanır, meditasyon ve mistik konular ön plana çıkar. İyi niyetinizin kıymetini bilen insanlara kapınızı sonuna kadar açın.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Kendinize olan güveniniz ve iletişim becerileriniz gelişmeye başlıyor. Konuşmaktan, paylaşmaktan, fikirlerinizle dikkat çekmekten mutlu olabilirsiniz. 
17 ŞUBAT 2018 BALIK BURCU YORUMU 
Kalabalık yerlerde sağlığınıza dikkat edin. Bazı noktalarda enerjiniz doğru çalışmayabilir. Önemli girişimlerden uzak durun. Aldığınız kararları hemen bozabilirsiniz.
16 ŞUBAT 2018 BALIK BURCU YORUMU
Beklenmedik olaylara maruz kalabilir, bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu tutulmada olayları iyi kontrol etmelisiniz. Hayata adapte olarak olayları rahat karşılayabilirsiniz.
 

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sabah saatlerinde kendini koştururken bulabilirsin. Kişisel önem verdiğin konuları ön plana çıkartıyorsun.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Kardeşler ve yakın çevreden ummadığınız destekler görebilir kendinizi mükemmel hissedebilirsiniz. Bugün yapacağınız iletişimler aşk hayatınız için önem arz etmekte. Konuşmanıza ve iletişim şeklinize farklılık getirmek hem partnerinizle aranızdaki mesafeyi ortadan kaldıracak hem de aranızdaki sevgiyi güçlendiriyor olmanın keyfini yaşatacaktır. Bazen, bazı şeyleri değiştirmek herkese iyi gelebilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |