Balık Burcu Erkeği

05.11.2020
1.557
Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeğinin özellikleri arasında en belirgin olanı, duygusallığıdır. Diğer burç erkeklerine oranla daha romantiktir. Büyük hayallere sahiptir. İçine kapanık, kırılgan yapısı onun çevresinden uzaklaşmasına sebep olabilir. Duygularını ifade edemediği zamanlarda, farklı ve anlaşılmaz davranışlar sergileyebilir. Aşırı derecede alçakgönüllüdür. Bu, bazen diğer insanlar tarafından özgüvensizlik gibi anlaşılabilir. Balık erkekleri genelde zarif, uzun ve güçlü olurlar. Kendinden emin, dik bir duruşa sahiptir. Balık erkeği, arkadaşları ve dostlarına bağımlılık yapan tiplerdir. Sıcakkanlılığı, konuşkanlığı ve esprileriyle karşısındaki insanı kolayca etkisi altına alabilir. Sanatçı ruhludur. Müzik, moda, sinema, tiyatro ve sahne sanatları tam ona göredir.

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu erkeğinin aşk hayatı genellikle inişli çıkışlıdır. Başta çekingen ve tutarlı davranışlar sergileyen balık erkeği, elde ettikten sonra kıskanç ve tutarsız olabilir. Art niyetli olmayan balıklar, sevmekle birlikte sonuna kada güvenmek isterler. En ufak bir güvensizlik ve yalan ilişkinin bitmesine, çıkmaza girmesine sebep olabilir. Yapılan yanlışı asla unutmayan balık erkeği, bunu her tartışmada yüzünüze vuracaktır. Tartışma esnasında ona “git arama beni” derseniz, gider ve aramaz. Aşk onun yaşam felsefesidir, gerçek aşkı bulana kadar aramaya devam edecektir. Çok sever ve güvenirse mükemmel bir eş ve baba olabilir.

Balık burcu erkeğini etkilemenin en iyi yolu, ilginizi göstermek ve sevdiğinizi ifade etmektir. Anlayışsız ve ilgisiz bir kadın balık burcu erkeğini asla etkileyemez. Sakin ve uyumlu davranışlar sergilerseniz, onu kolayca etkiniz altına alarak yönlendirebilirsiniz. Balık erkeği sabırlıdır, kinci değildir affedebilir. Hatta yeri geldiğinde öyle fedakardır ki, kendisine karşı yapılan bazı hataları görmezden gelir. Çıkarcı kişilerden ve menfaati doğrultusunda davrananlardan hoşlanmaz. Bunu anlar ve onlardan hızla uzaklaşır. Kolay güvenebilen balık burcu erkeği, karşısındakinden de aynı güveninirliği bekler. Güvensiz ve huzursuz ortamda barınamaz. Balık burcu erkeğinin en zayıf noktası, ağır eleştiriye gelememesidir. Balık erkeğini yerinde ve dozunda eleştirmelisiniz. Ayarı kaçırdığınızda, özellikle sesinizi fazla yükselttiğinizde bir balık gibi kayarak kaçacaktır. Balık burcu erkeğinin cinsel hayatı da romantizme dayanır. Yatak odasında da romantik olmalısınız. Loş, hoş kokulu, düzenli bir mekanda birlikteliklerden hoşlanır.

Balık Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Duyarlı, şefkatli, anlayışlı, özverili, güvenilir, düzenli ve sabırlı olmasıdır. Bunun yanısıra özel ilişkilerinde duygusal, romantik ve tutkuludur.

Balık Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Karar vermekte zorlanır. Özellikle bunalımlı dönemlerinde çok tembeldir. Hatalandığında abartır, bebek gibidir. Tavırları net ve keskindir. Dik başlı ve bazen cimridir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.