Balık Burcu Aşk Hayatı

14.11.2020
8.006
Balık Burcu Aşk Hayatı

Balık burcu aşk hayatı demek, romantizm demektir. Aşık bir balık romantik ve utangaçtır. Kırılgan, çekingen, nazik ve kibar davranışlar sergilerler. Bu halleri sayesinde karşı cinsi kolaylıkla cazibesi altına alabilir ve etkileyebilirler. Balık burcu insanı aşksız ve duygusuz yaşayamaz. Hayatı boyunca gerçek aşkı arar. Aşık olduklarında karşı cinsi etkilemek için türlü numaralara başvurabilirler. Sürekli karşılarına çıkarak kendilerini farkettirirler. Kaçamak bakışlar, imalı sözlerle aşklarını ve ilgilerini hissettirirler. Elde etmeyi başardıktan sonra ilk zamanlar partnerine bebek gibi davranırlar. Ama balık burcu insanlarının duyguları değişken olabilir. Kendi içlerinde inişli çıkışlı durumlar yaşarlar. Karşı cinse karşı güven problemleri vardır. Bu da ilişkilerini çoğunlukla çıkmaza sürükler.

Balık Burcu Aşık Olursa

Balık burcu aşık olursa kör olur, partnerinin kötü yönlerini veya hatalarını görmez. Aşık oldukları kişiyi hayallerinde bambaşka yerlere koyarlar. Gerçek aşkı aramaktan asla vazgeçmeyen balıklar, içlerindeki kalp kırıklıklarına rağmen yola devam ederler. Karşı cinsi incelemekten, keşfetmekten, değer katmaktan ve değiştirmekten hoşlanırlar. Özel günlerde ve durumlarda bambaşka ortamlar hazırlamakta üstlerine yoktur. Balık burcuyla birlikteyseniz, o günleri rüya gibi geçirebiliriniz. Hediye almaktan ve mutlu etmekten hoşlanırlar. Balıklar, hayal dünyalarını ellerinden geldiği kadar gerçeğe yansıtmaya çalışırlar. Karşı cinste aynı heyecanı ve isteği bulamadıklarında ise hayal kırıklığına uğrarlar.

Balık Burcu Aşk Acısı

Balık burcu aşk acısını tutkuyla yaşar. Hayatında olmazsa olmaz duygulardandır. Ayrıldığında hemen kabullenemese de, bu duruma alışması uzun sürmez. Bir balıkla ayrıldığınızda onunla arkadaş kalabilirsiniz. Ama bir aşık olarak hayatına tekrar girebilmeniz mümkün değildir. Balıklar tüm ömrünü bir aşka harcayacak yapıda olmayan tiplerdir. Bu nedenle ayrılığı ve aşk acısını yadırgamazlar.

Balık burcu için seks, aşkla içiçedir. Aşık oldukları insanla seks yapmak onları zirveye çıkarır ve daha fazla bağlanırlar. Seksteki üstünlükleri ile partnerini baştan çıkarabilir ve kendilerini vazgeçilmez kılabilirler. Evlendiklerinde eşlerini önemserler, onların ihtiyaçlarını karşılamak için ellerinden geleni yaparlar. Duygusal ve şefkatlidirler. Eşini her konuda desteklemeyi bilir. Balıkların en güzel birliktelikleri su grubu burçlarıyla olmuştur. Toprak grubu burçları ve balıklar arasında mükemmel dostluklar ve arkadaşlıklar gelişebilir. Ateş grubu burçlarıyla ihtiraslı ve heyecanlı aşklar yaşayabilen balıklar, bu ilişkikilerini uzun süre devam ettiremezler. Balık burcu insanının en zor anlaştığı hava grubu burçlarıdır. Çünkü hava grubu burçları duygularından çok mantığıyla hareket eder. Bu da balıkların hoşlanmadığı ve katı buldukları bir durumdur.

Balık Burcunun Aşk Anlayışı

Balık burcu aşk hayatında; duygu, ilgi, sevgi, sadakat, uyum, özveri, şefkat, gurur ve anlayış ister.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.