Balık Burcu 2017 Yorumu


İçsel dünyasına fiziksel olaylardan çok daha fazla önem veren ve detaylara çoğu zaman takılan balıklar 2017 yılında zaman zaman tatminsizlik yaşayabilirler. Balıkların tamamı oldukça hassas ve duygusal karakterde insanlardır. Bu nedenle pek çok balık sosyal hayatlarında yeterince anlaşılamadıklarından şikâyetçidir. Balıklar ile ilişki yaşamak ya da arkadaş olmak kırılgan ve ince düşünen yapılarından ötürü zor olsa da biraz çaba gösterilmesi ile ortaya oldukça sağlam bağlar çıkacaktır.

Balık Burcu 2017 Kariyer Yorumları

2017 yılında balık burcu insanlarının kariyer anlamında terfi almaları ya da başarı basamaklarını birer birer çıkmaları biraz sürecek olsa bile eninde sonunda bu hedeflerine ulaşabilecekler. Giriştikleri işlerin kendilerine olan faydalarının yanında diğer insanlar için de olumlu olması balıkların iş hayatında daha fazla motive olmalarını sağlayacaktır. Diğer pek çok alanda olduğu gibi kariyer konusunda da değişimi seven ve devrimlerden hoşlanan bir yapıya sahip balıklar bu özellikleri ile çalıştıkları yerlerde fazlasıyla tanınma fırsatı bulacak, beğeni toplayacak ve saygın bir konuma gelebilecekler. Sadece kendilerinin değil, altlarında ve üstlerinde çalışan iş arkadaşlarının da bu özelliklere sahip olmalarını bekleyen balıklar bu nedenle doğru motivasyon teknikleri ile çevrelerindeki herkesin hayatına olumlu katkıda bulunabilirler.

Balık Burcu 2017 Aşk Yorumları

Çoğu zaman pratik ve her türlü konuya yatkın kişileri kendilerine eş olarak tercih eden balıklar yanlarına alacakları eşlerinin de kendileri gibi hayalperest ve ideallerinin peşinden giden karakterde olmalarını isterler. Bu yıl bu tür özellikleri taşıyan kişiler ile tanışma fırsatı bulabilir ve aradıkları ruh eşleri ile kendilerini tamamlayabilirler. Gerçek bir ilişkiyi adım adım yaşayacak olan balıklar duyarlı ve hoşgörülü yapıları sayesinde mutlu bir beraberlik geçirebilecekler. Bu yıl aşk hayatında bazı iniş çıkışların yaşanması muhtemel gözüküyor. Bu nedenle özel hayat konusunda dikkatli olmakta fayda var.

Balık Burcu 2017 Şans Yorumları

Bu yıl parasal konulardaki şansını tutumlu harcamalar ile pekiştirebilecek olan balık burcu insanları uzun zamandır diledikleri gelire sahip olabilir ve istedikleri pek çok şeyi elde edebilirler.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |