Aslan Burcu Yükseleni


Aslan burcu yükseleni olmak beraberinde en başta kendine güveni getirir. Alanlar kendilerini beğendikleri gibi başka insanların da onları beğendiklerinden emindirler. En iddialı oldukları konudur kendine güveni. İnsanlar onları süzüyorsa "ne kadar güzelim" diye düşünürler.

Aslan burcu yükseleni, ilgi merkezi olmaktan hoşlanırlar. Beğenilmek,ilgi görmek ve takdir edilmek sizin ruhsal ihtiyaçlarıdır, adeta onla beslenirler. Bunun tersi durumda neşeleri kaçar ve küsebilirler. Bu durumda yanlarından uzaklaşmak en doğrusu olur. Güçlü ve iş bilir tavırları onlara her zaman yardımcı olmuştur. Aslan burcu yükseleni herşeyde inandırıcı olmayı iyi becerirler, konuşurken karşılarındaki insanlara güven verirler. İstedikleri kılığa bürünebilme yeteneğine sahiptirler, rol kesmeyi severler. Krallıklarını bir başkasına kaptırmaktan hoşlanmazlar ve bunun için sürekli savaş halindedirler.

Aslan burcu yükseleni, zirvede kalmak ve istediği amaçlara ulaşmak için elinden geleni yapar. Yaratıcı yönleri, sanata ilgileri vardır. İlgi duydukları alanlarda mutlaka başarıyı yakalarlar. Başkalarını taklit etmezler, kendilerine has ve farklı yönleri vardır. Onlardan iyi yönetici olur. İşleri planlamada, başka insanları yönetebilmekte üstlerine yoktur. Yumuşak huylu ve başkalarını kıskandırabilecek derecede sevecenlikleri vardır. Aslan burcu yükseleni olan birine herhangi bir konuda hayır diyebilecek insan sayısı çok azdır. Planladıkları hiçbir işi yarıda bırakmaz mutlaka tamamlarlar. Atak ve girişken yönleriyle her türlü zor koşulda çalışabilirler.

Aslan burcu yükseleni diğer insanların onun yüksek temposuna ayak uydurması bazen zor olabilir. Mert, açık sözlü ve kendine güvenen tavrı işleri sonuca ulaştırmasındaki en önemli faktördür. Kendilerine olan güvenleri başka insanlarında onlara güven duymalarını sağlar. İnsanları kesinlikle yarı yolda bırakmazlar ve bu nedenle dostlukları hep sağlam olmuştur. Yapılan iyilikleri unutmaz ve karşılığını vermek için de fırsatını kollarlar. Gururlu bir kişiliğe sahip olan aslan burcu yükselenleri yaptıklarının beğenilmemesinden hoşlanmaz. Küçük görülmeye ve tenkit edilmeye tahammülü yoktur. Kolay öfkelenmedikleri gibi öfkeleri de dehşet derecesinde korkunçtur, ancak uysallıkla sakinleştirilebilirler. Hayat enerjileri ve yaşama sevinçleriyle hayatı dolu dolu yaşamak isterler.

Aslan burcu yükseleni parası olduğunda eğlence oyunları ve kumar oynayabilirler. Zodyak'ın en cömert insanları yükselen aslanlar arasından çıkar. Ayrıca, doğayı,güzel olan şeyleri, konfor ve lüksü de çok severler. Aslan burcu yükseleni kişiye vasat bir boy, geniş bir göğüs, temiz bir görünüm verir. Gençlikte çok hareketli bir bedenleri olur. Yıllar geçtikçe daha ağır davranmaya başlarlar. Saçları açık renkli ve seyrektir. Gözler mavi veya uçuk gri olabilir. Yüzleri yuvarlakça, eller ve ayaklar bedene oranla daha küçüktür.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |