Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

-

Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gün içinde iş hayatında keyifli koşullar söz konusu. Kişisel yeteneklerinizi uğraştığınız iş üzerinde kullanabilirsiniz Maddi konularla ilgili dalgalanmalar gündeminizi etkileyebilir. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Gün içinde yüklendiğiniz sorumlulukların sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz..

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar saat 06:56 Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. İlişkinizin sağlıklı bir şekilde yürümesi, problemlerinizin çözülmesi sizin için önemli. Eğer bir sıkıntı varsa, bunu aranızda halletmeniz lazım. Ayrıca her iki taraf bugün birbirlerine duydukları sevgiyi şöyle bir sorgulamaları lazım. Bu sorgulama sorunların aşılmasında gayet etkili bir yöntemdir. olabilir. Geçmişte yaşananların, verilen kararların bir daha ele alınması iyi olacaktır. Ay-Akrep burcu seyir günlerinde derinlemesine düşünürüz, tespitlerde bulunuruz. Bu sayede problemler çözüme kavuşabilir.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, ailenizle ilgili verilecek önemli bir kararı işaret ediyor. Birisine destek olabilirsiniz. Bir büyüğünüzle yakından ilgilenmeniz gerekebilir.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

İş seyahatinde karşılaştığınız kişileri soğuk ve mesafeli bulabilirsiniz.Ama hepsi işini en iyi şekilde yapmak ister. Siz de bu durumdan faydalanmalısınız. Kimsenin asık yüzlü olmasına takılmayın.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 İş sorumluluklarınız, seyahat halindeyseniz sizi yorabilir. Önemli işlerinizde bazı olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmaya özen göstermelisiniz. 
24 NİSAN 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Arkadaş ortamınızda ilişkilerinizi güçlendirmenin yolunu bulacaksınız. Arkadaşlarınızın sorumlulukları veya girişilecek bir grupsal çalışma size kendinizi iyi hissettirtecek. 
23 NİSAN 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Bugün, her konuda diğer insanlardan hem maddi, hem manevi destek almanız zor değil. Önemli insanlardan duyacaklarınız kafanıza takılabilir.
 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 İkili ilişkilerinde gündem yön değiştiriyor. Hakim olmakta zorlandığın konular yüzünden gerilebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Kariyer hayatınızda geç kaldığınızı düşündüğünüz konularda hiç de öyle olmadığını görecek ve bu kadar beklemiş olmanın meyvelerini kısa bir zamanda alabileceksiniz. Kendinizi işinizle ilgili konularda daha fazla donanımlı olmaya sevk edecek ve özellikle bilgi alma konusunda daha istekli davranabileceksiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |