Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

18 Şubat 2018 Pazar - Gelen iş teklifleri karşısında, kafanızın karışmasını istemiyorsanız, partnerinizden yardım alabilirsiniz. Öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. Küçük kazalara meyillisiniz.

Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz fırsatlar içindesiniz. Genel olarak şans sizin yanınızda ve yolculuklar içinde de olabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar saat 06:56 Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. İlişkinizin sağlıklı bir şekilde yürümesi, problemlerinizin çözülmesi sizin için önemli. Eğer bir sıkıntı varsa, bunu aranızda halletmeniz lazım. Ayrıca her iki taraf bugün birbirlerine duydukları sevgiyi şöyle bir sorgulamaları lazım. Bu sorgulama sorunların aşılmasında gayet etkili bir yöntemdir. olabilir. Geçmişte yaşananların, verilen kararların bir daha ele alınması iyi olacaktır. Ay-Akrep burcu seyir günlerinde derinlemesine düşünürüz, tespitlerde bulunuruz. Bu sayede problemler çözüme kavuşabilir.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, ailenizle ilgili verilecek önemli bir kararı işaret ediyor. Birisine destek olabilirsiniz. Bir büyüğünüzle yakından ilgilenmeniz gerekebilir.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Merkür ile Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle romantik aşkınızın derin duygularla beslenmesi daha da önem kazanır. Sevgiyle gelen aşkı, bağımlıklarla karıştırmamaya özen gösterin. Karşınızdaki insana kendinizi fazla kaptırmamalısınız. Ne de olsa Aslan kimliğinizin altını her zaman güçlü tutmanız gerekir.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 Bugün itibarıyla ortak parasal konular önem kazanacak. Aile hayatınızda ortak birikimlerinizin, harcamalarınızın, ödemelerinizin üzerine eğilebilirsiniz.  
17 ŞUBAT 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Riskli insanlardan ve konumlardan kaçınmalısınız. Kolaylıkla aldatılabilir veya aldanabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın fikirlerine kulak vermek yararınıza olacak. 
16 ŞUBAT 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Evlilikle ilgili adımlar söz konusu olabilir. Bu tutulmada, bir evlilik teklifi alabilirsiniz. Ortak işlerinizde hızlı adımlar devrede olacak, fırsatları değerlendirmeniz gerekiyor.
 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 İkili ilişkilerinde gündem yön değiştiriyor. Hakim olmakta zorlandığın konular yüzünden gerilebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Geçmişten gelen finansal sorunlarınızla ilgili artık net bir plan çıkarmalı ve arka planda neler oluştuğunu gerçek mânâda öğrenmelisiniz. Bu, ileriyi görmeniz için gerekli ve önemlidir. Yaşamı ilerletebilmek için önce sağlam planlar yapmalı ve sonra uygulama aşamasına geçmeliyiz. Fakat gerçekçi bir plan oluşturmadığımız sürece yaşadığımız şeyler yine aynısı olacağından bu noktada ciddi olmakta fayda vardır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |