Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün keyif aldığınız şeylere zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili kararlar alırken acele etmeyin. Kardeşlerinizle ilgilenebilir, keyifli anlar paylaşabilirsiniz. Uğraştığınız İşlerinizi tamamlamak için fırsatınız olur. Bu konuda ulaşacağınız başarı sizi mutlu edecektir. Gün içinde sevdiklerinizi mutlu etmek için hediyeler alabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Zorlukların üstesinden gelmenizde yardımcıdır. Güzel bir gelişme sizin için ileriye yönelik bir umut ışığı olabilir. Bilirsiniz, sizin gibi hayatın güzelliklerinin tadına varmaktan hoşlanan kişiler doğaldır ki kaybetmek istemezler. Hatta böyle bir ihtimal bile onları huzursuz etmeye yeter de artar bile.
Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, ailemizin çıkarlarını koruma ve kollama arzumuzu işaret ediyor. Zorluklar yaşansa da, bir şeyler size meydan okusa da, pes etmek istemezsiniz. Bir yandan iyimser davranırsınız ancak işinize gelmeyen bir şey olursa tepkinizi gösterirsiniz. Bu görünüm etkisinde ailenin birliği çok önemlidir. Problemler birlikte çözülür. Güzel bir şeyler olursa, birlikte tadına varılır.
Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aşkta sizi ışıklandıran, geliştiren, büyüten bir etki olup, hayatın keyifli yanlarını, özgürce yaşamın güzelliğini hissetmemizde sizi destekleyicidir.
İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Haftanın ilk gününe enerjik başlayabilirsiniz. Fakat siz ne kadar iyimser bir ruh halinde olsanız da özellikle özel hayatınızdaki ilişkilerde gerginlik yaşayabilirsiniz. İnatçı tavırlardan kaçınmalı doğru bildiklerinizi karşınızdakilere sakin bir şekilde açıklamalısınız. Gurur ve kibir bir yarar sağlamaz. Sağlığınıza özen göstermeli aşırı stresten kaçınmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 Ev ve aile hayatınız daha fazla ön plana çıkarken, özellikle bugün aile hayatınızda keyfinizi abartabilirsiniz. Evinizde misafir ağırlamak önem kazanabilir.
23 HAZİRAN 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Kariyerinizdeki değişimlere göre davranacaksınız. Etkili insanlarla olan güç çekişmelerinize verdiğiniz tepkiler önem kazanıyor. Bugün, etrafınızdaki insanlardan şüphe duyabilirsiniz.
22 HAZİRAN 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Arkadaşlarınıza karşı anlayışlı, doğru ve güzel yaklaşımlarınız olabilir. Akşam saatlerinde ilgi alanınız evinizle ilgili işlere ve ailevi konulara kayacak.
 

 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Herkese karşı temkinli tavrın bugün daha da ön plana çıkabilir. Yaptığın işleri tekrar kontrol edebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Günün ilk saatlerine gergin bir şekilde başlayabilir özellikle akrabalar ve ticari iş faaliyetlerinizle ilgili bazı sıkıntılı süreçlerden geçebilirsiniz. İşlerinizin tam da istediği gibi olmaması durumu sizleri başka planlara sevk edebilir. Yine akraba çevresinde sizin hiç de duymak istemediğiniz bazı dedikodular kulağınıza gelebilir. Akşam saatlerinde ise daha rahat enerji akışları görülüyor.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |