Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün yaratıcılık içeren konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sanatsal uğraşlar keyfinizi yerine getirecektir. Farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Sizi geliştirebilecek ortamlara katılabilirsiniz. Yurt dışı konularının gündeminizi meşgul etmesi mümkün. Bakış açınızı geliştirmek için farklı kültürlere olan ilginizin artacağı bir gündesiniz.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar Saat 02:12 Ay-Neptün görünümü, ilişkide bağımlılık olgusu, gerçekleri göz ardı etmenize sebep olabilir. Ayrıca mali konularda dikkatli olmakta fayda vardır.
Ay-Yay burcu seyri devam ediyor. Esprili bir şekilde düşüncelerinizi ifade edersiniz. Aşk hayatınızla ilgili her konuda kendinizi özgür biçimde sergileyebilir, ateşli ifade tarzınızla karşı cins üzerinde etkili olabilirsiniz. Çevrenizde bulunan kişiler, bulunduğunuz ortamın renklendiğini, canlandığını düşünebilirler.
Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Haftaya Yay burcunda seyahat eden Ay ile adım atıyorsunuz. Sizi duygusal açıdan rahatlatıp özgürleştirir. Dostlarla kültür kokan sohbetleri paylaşmak, sportif bir aktivitede rol almak, kreatif ve yaratıcı tarafınızı zenginleştirmek için bundan daha iyi bir gün olamaz. Hobinizi geliştirecek bir kursa yazılabilirsiniz. Yazın keyfini çıkarın.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 Parçalı Güneş Tutulması kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bu süreçte hesapta olmayan birtakım gelişmeler canınızı sıkabilir. Riskli girişimler, atılacak adımlar istenmeyen birtakım olayları karşınıza getirebilir ve kayıplar oluşabilir. Bu tutulmada olayları çok fazla zorlamamaya özen göstermelisiniz. Güç çekişmelerinden, oyunlardan uzak durun.
12 TEMMUZ 2018 ASLAN BURCU YORUMU
İş ve hizmet alanlarınızda olup biten olaylar sizi zorluyor. Herşeyi kafanızda büyütmeniz işinizi ve sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Ay kapanırken bugün önemli kararlardan uzak durmalı, alacağınız etkilerle olayları daha sakin karşılamalısınız.
11 TEMMUZ 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Bugün organizasyona yönelik işlerinizde kendinizi göstereceksiniz. Kalabalık ortamlarda, arkadaş meclislerinde olmak yaşadığınız duygu iniş çıkışlarını kolay atlatmanıza neden olacak. Akşam saatlerinde daha huzurlu ortamları tercih edeceksiniz.
 

 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Düşündüğün her şeyi yaşama geçirecek enerjiye ve potansiyele sahipsin. Rakiplerinle yüzleşmeler yaşayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Bugün orijinal fikirler ve yaratıcılık gerektiren işlerde mükemmel başarı sağlayabilirsiniz. Üst düşünme gücü yoluyla daha önce kimsenin aklına gelmeyen dahiyane fikirleri üretebilir ve kariyerinizde önemli bir ivme yakalayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |