Aslan Burcu Erkeği

05.11.2020
2.293
Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeğinin özellikleri arasında korumacı ruhu ön plana çıkmaktadır. Sevdiklerine kol kanat gerer ve her türlü tehlikeden uzak tutmaya çalışır. Aslan burcu erkeği ile birlikteyseniz hiçbir şeyden korkmazsınız Dış görünümleri onlar için en önemli şeylerdendir. Yolda farklı ve gözünüzü alamadığınız bir erkek gördüyseniz, bu kesin aslan erkeği olmalıdır. Herkes tarafından farkedilebilen ilginç bir enerjisi, ışığı ve cazibesi vardır. Aslan erkeği sosyal ortamların aranılanları arasındadır. Hareketli, esprili ve eğlenceli yaradılışı sayesinde etrafında oldukça sevilir ve sevenleri ondan kolay kolay vazgeçemez. Kendine olan güveni haddinden fazladır. Yeterki istesin, altından kalkamayacağı iş yoktur. Pratik zekası ve hafızası sayesinde rakamlarla arası fazlasıyla iyidir. Para kazanmaktaki amacı rahat, konforlu yaşamak ve yaşatmak istemesindendir.

Aslan erkeği başarısızlığa ve beceriksizliğe tahammül edemez.

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Aslan burcu erkeğini etkilemek için, ona olan ilginizi ve hayranlığınızı her daim belli etmeniz gerekmektedir. Aslan erkeği, her konuda açık olmaktan ve netlikten hoşlanır. Her zaman belli etmez fakat fazlasıyla kıskançtır. Onu bilerek kıskandırmak ise yapılacak en büyük hatalardandır. İkili ilişkilerinde fazlasıyla özverili ve ılımlıdır. Zekasıyla ön planda olmaktan hoşlanır. Aslan burcu erkeği kinci değildir. Kolay sinirlenmeyen aslan erkeği sinirlendiğinde, onu sakinleştirmek için yapabileceğiniz en iyi şey dinlemektir. Aileyle ilgili konularda fazlasıyla hassas ve detaycıdır. Sorumluluk almaktan kaçınmaz. Çok çalışkandır, emir almaz emir verir.

Aslan burcu erkeğinin aşk hayatı hem ateşli, hem de romantiktir. Aşkta duygu ön planda olsa da, mantığın olmadığı bir aşkı da bünyesi asla kabul etmez. Konuşmayı, duygularını açıkca ifade etmeyi sever ve bu yönde partnerini sonuna kadar tatmin eder. Aslan burcu erkeğinini etkilemek için tam bir dişi olmalısınız. Emin olun hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaktır. Aşık olduğunda vazgeçemeyeceği şey ve yapmayacağı fedakarlık yoktur. Aslan burcu erkeği evlendiğinde evine ve çocuklarına düşkün bir baba olur. Çocuklarını en iyi şekilde yetiştirebilmek için elindeki tüm imkanları değerlendirir. Aslan burcu erkeğinin cinsel özelliklerinden bahsedecek olursak, oldukça ateşlidir. Ancak bu ateş duygularıyla doğru orantılıdır. Sevdiği ölçüde ateşi yükselir. Sevgisi biterse bu ateş sönecektir. Aslan burcu erkeğinin en zayıf noktaları; onu asla başkalarıyla kıyaslamayın, dinliyormuş gibi yapmayın ve üstünlük taslamayın.

Aslan Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Yaratıcı, enerjik ve girişimcidirler. Fazlasıyla iyimser ve cömert yapıları vardır. Son derece gurur sahibidirler. Gururları herşeyin önündedir. Şefkatli, sadık, sosyal, özgüvenli, güvenilir, sorumluluk sahibi ve eğlenceli erkeklerdir.

Aslan Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Eli çok açık, savurgandırlar. Kendini beğenmiş, küstah tavırlar sergileyebilirler. Bazen diktatör ruhlarıyla hareket ederler. Zaman zaman kabalaşabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.