Aslan Burcu Aşk Hayatı

14.11.2020
6.889
Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan burcu aşk hayatında en başta güven ister. Aslanlar aşık olduklarında tüm enerjisini aşık olduğu kişiye yöneltir. Partnerini yaşamının merkezine koyar. Aşık olduğunda mutlaka elde eder. Çoğunlukla fazla birşey yapmasına gerek kalmaz, çünkü aşık olduğu kişi de zaten büyük ihtimalle aslana aşıktır. Aslanlar fazlasıyla kıskançtır, fakat çoğunlukla belli etmezler. Hayatında ihanete ve yalana yer yoktur. Yalanla karşılaştığında ve ihanete uğradığında gururu ve onuru kırılır. Acı çekse de ilişkisine son verir. Aslan burcu romantik, duygusal, tutkulu, sevgili ve aynı zamanda mantıklı bir aşıktır. Bazı aslanlar çok aşık olmasalar bile, kendilerine aşık olan kişilerle birliktelik yaşayabilirler. Aslanlar adeta aşka aşıktırlar. Aşka ve aşık olana son derece saygı duyarlar.

Aslan Burcu Aşık Olursa

Aslan burcu aşık olursa dünyasında aşkından başka hiçkimse yoktur. Aşk tüm vücuduna yansır. Zaten dış görünümüne önem veren aslan, daha fazla özen gösterir. Gözleri ışıl ışıldır, gülümsemesinden anlarsınız aşık olduğunu. Sözleri şiir gibidir. Hele ki istediği kişiyle birlikte olursa güneş onun için hiç batmaz. Etrafına karşı davranış ve tutumu da olumlu yönde değişir. Aşık olduğu kişiye olan sevgisini ve ilgisini sonuna kadar yansıtır. Aslanlar kendilerine de aşıktırlar. Siz ona ne derece aşık olur ve ilgi gösterirseniz, o derece karşılığını alırsınız. Aslan burcu insanı, partnerinin aşkından tamamıyla emin olamadığında o aşk fazla uzun sürmez. Hisleri çok kuvvetli olan aslanın ilişkilerinde şüpheye ve güvensizliğe yer yoktur.

Aslan burcu için aşk kontrol etmek demektir. Bu nedenle bağımsızlığına düşkün kişilerle birlikte uzun süreli aşk yaşayamazlar. Aslan burcu, ilişkinin başında ve bağlanma aşamasında parnerini baskılar ve ezmeye çalışır. Bunu aşabildiklerinde ve tam bir güven ortamı oluştuğunda aslanlar kendilerini teslim etmekten çekinmezler. Aslan burcu, partnerinin güçlü olmasını bekler. Onu her alanda desteklemeli ve yanında olmalıdır. Lükse düşkündür fakat çok seviyorsa, gerektiğinde en zor şartlarda bile yaşayabilir. Aslan insanı, karşısındakine kendini çok özel ve farklı hissettirir. Ondan da ilişkilerini destekleyecek olumlu davranışlar görmek ister. Aslan burcu insanları aşık olduklarında seksi de en olağanüstü şekilde yaşar ve yaşatırlar. Ama aşkları bittiğinde seks te biter. Aslan burcu evlilik hayatında ailesine düşkün, özverili, bakımlı, güven veren biridir. Eşi tarafından tutkulu bir aşkla sevilmek ve sahip çıkılmak ister. Ancak bu durumda mükemmel bir eş olacaktır. Evcimendir ve aşık olup evlendiğinde evinde vakit geçirmekten hoşlanır.

Aslan Burcu Aşk Acısı

Aslan burcu aşk acısını önemsemez. Onların aşk acısı çektiklerini anlayamazsınız. Yüksek egoları, güçlü yapıları ve elimden geleni yaptım tavırlarıyla acılarını bastırmayı iyi bilirler. Aslan burçlarının en iyi anlaştıkları ve aşk yaşadıkları burç grubu su grubudur. En iyi evlilikler bu ikili arasından çıkar. Hava burcu gruplarıyla iyi anlaşırlar ama aşkları ihtiraslıdır. Kendisi gibi ateş grubu burçlarıyla çok iyi dost ve arkadaşlıklar kurarlar. Toprak grubuyla pek iyi anlaşamayan aslanlar, bu grupla iletişime girmekten bile uzak dururlar.

Aslan Burcunun Aşk Anlayışı

Aslanlar burcu aşkta; güven, sadakat, ilgi, sevgi, mükemmelliyet, lüks, dürüstlük ve romantizm ister.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.