Aslan Burcu 2017 Yorumu


2017 yılı aslan burcu insanlarının hem ev ve aile ilişkilerinde hem de kariyer alanında önemli gelişmelere gebe olacak. Aktif bir sosyal hayatın içerisine düşecek olan aslanlar bu sene kendilerini zaman zaman yorgun hissedebilirler. Pek çok yeni arkadaşın, romantik bir aşkın ve çocuklar ile geçirilen keyifli zamanların aslanlar için önem arz edeceği 2017 yılında değerli temaslarda bulunmaları mümkün gözüküyor.

Aslan Burcu 2017 Kariyer Yorumları

Jüpiter'in akrep burcu üzerinde 11 Ekim itibari ile gözükecek olması, iş dünyasında aslanlar için farklı gelişmelerin habercisi olacak. Jüpiter'in hareketi aslan burcu insanlarının iç dünyaları ile hesaplaşmalarını ve bu hesaplaşmadan çok daha zinde ayrılmalarını sağlayacak. Jüpiter sayesinde yaşam amaçlarını araştırabilir ve oldukları konuma nasıl geldiklerini çözme fırsatı yakalayabilirler. Bu kendini tanıma yolunu kariyerlerine yön vermek için kullanırlarsa 2017 yılı aslanlar için adeta bir fırsatlar yılı olarak ilerleyecek. Ailevi sorumlulukların büyük önem kazanacağı bu yılda iş hayatını geri plana atmamaları aslanların yararına olacaktır. Biraz efor sarf ederek iş yerlerinde diledikleri terfi ya da zammı elde etmeleri mümkün gözüküyor.

Aslan Burcu 2017 Aşk Yorumları

Farklı insanlar ile tanışıp arkadaş olabilecekleri gruplar ya da çeşitli kulüplere katılmak aslanların karşısına yeni aşk fırsatlarını çıkaracaktır. Karakterlerinde doğuştan var olan liderlik özelliğini bu yıl biraz daha ön plana çıkarmayı başarırlarsa aslan burçları çevrelerinde oldukça dikkat çeken ve ilgi duyulan bir kişi haline gelecekler.

Aslan Burcu 2017 Şans Yorumları

Bu sene farklı ve beklenmedik insanların sayesinde şansın aslan burcuna güleceği söylenebilir. Önemli ilişkilerde bulunacak olan aslan burcu insanları şanslarını iyi değerlendirerek başarılı atılımlar yapma fırsatını elde edebilecek. 11 Ekim 2017 tarihinden itibaren şansın gezegeni Jüpiter'in akrep burcu üzerinde seyredecek olması özellikle parasal durumlarda aslanların şansının açılmasını sağlayacak. Yılın son ayları bu yüzden aslanlara ciddi maddi kazançlar getirebilir ve ihtiyaç duydukları geliri elde etme fırsatını onlara sunabilir. Ancak yine de bir şeyleri başarmak için şanslarına her zaman güvenmemelerinde fayda var.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |