Akrep Burcu Yükseleni


Akrep burcu yükseleni olan kişiler; İnatçı, kendi bildiğinden şaşmayan ve istediğini en sonunda elde eden birisidir. Onlar için iki renk vardır ya siyah ya beyazdır. Kıskançtırlar ve hatta yeri geldiğinde kinci birisidir.

Akrep burcu yükselenin hedefleri her şeyde derinleşmek ve sonunda zirveye ulaşmaktır. Başkalarının göremediği çok farklı ve gizli ayrıntıları görebilirler. Gördüklerini birbiri ile bağdaştırıp başka boyutlar elde edebililer.Hiçbir zaman elindekilerle yetinmezler, hep daha fazlasını ararlar. Hangi konuyu ve hangi alanı seçerse seçsinler eninde sonunda başarıyı yakalayabilecek kapasiteye sahip insanlardır. Başarılı olmak isteği akrep burcu yükseleninde büyük bir hırs şeklindedir. Bu hırs bazen bu yolda karşısına çıkan insanlara da zarar verebilmektedir.

Akrep burcu yükseleni için zirveye çıkmak ve orada kalmak çok önemlidir. Akrep burcu yükseleni geçinilmesi zor tiplerdir ve memnun edilmeleri de oldukça zordur. Bir noktada mutlaka bir huzursuzluk çıkarırlar. Kimi zaman mantıklı kimiz zaman ise mantıklı olmayabilirler. Son derece kıskanç ve kinci yapılarıyla kendilerine yapılan kötülükleri asla unutmazlar. Kolay affetmezler, affedebilmeleri için mutlaka öç almaları gerekir. Akrep burcu yükseleni içinden çıkılamayacak bir durumla karşı karşıya kaldığında kendi iğnesini kendine sokarak sorunu tümüyle ortadan kaldırabilecek bir yapıdadır. Çok iyi bir dost ve aynı zamanda zorlu da bir düşman sayılır.

Sevdikleri insanların ihtiyaçlarını onlardan daha fazla düşünürler. Son derece bağlı ve sadık bir dost olabildikleri gibi kızdıkları zaman ise zalim bir düşman haline dönüşebilirler. Gizlilik, ketumluk ve kararlılık en önemli yanlarındandır. Akrep burcu yükseleni olan isanlar kendilerini sakladıkları gibi başkalarının her şeyini merak ederler. Fazla konuşmayan, çoğunlukla dinleyen ve yüzünde soğuk bir ifade ile bakan kişilerdir. Hiç kimsenin boyunduruğu altına giremezler. Akrep seks burcudur derler. Son derece çekici,esrarlı ve erotik kişilerdir. Ama kıskançlık boyutlarına bakarsak sevdiğine boyunduruk geçiren bir yapıları vardır. Gizli işler planlamak, esrarlı şeyleri deşmek ve araştırmak, mistik konularla ilgilenmek ve sezgilerin gücünden yararlanmak onların işidir.

Akrep burcu yükseleni diğer insanları iyi yönetebilirler. İpler çoğunlukla onların elindedir ve kimseye aman vermezler. Akrep burcu yükselenin kişiye verdiği fiziksel özellik ile vücutları orta veya biraz daha uzun olabilir. Kalınca ve kemiklidirler. Güçlü ve biçimli bir havaları vardır. Tatlı ve etkili gözlere sahiptirler. Derin ve etkileyici bakışlarıyla dikkat çekerler. Yüzleri genellikle uzun ve büyükçe olur. Kol ve bacak yapıları kaslı ve güçlüdür.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |