Akrep Burcu Sağlık


Akrep burcu, vücutta üreme organlarını ve mideyi yönetir. Akrepler bilindiği üzere de cinsel yaşantılarına düşkün kişilerdir. Ama bu bölümleri yönettikleri için fazla dikkat etmeleri gerekir. Gerekli olan doktor kontrollerine gitmeleri ve titizliklerine önem vermeleri şarttır. Kadın yada erkek fark etmez bu gereksinimleri yerine getirmediği taktirde üreme organlarının olduğu yerlerden mikrop kapabilirler. Bunun sonucunda iyileşmek için ağır antibiyotik içeren hap tedavisi görürler. Akrep burcu sağlığına oldukça güvenen bir burç olsa da zaman zaman mide yanması problemi de yaşayabilir.  

Akrep Burcu Sağlık Sorunları

Akrep burcu güçlü bir bünyeye sahiptir. Bu yüzden kolay kolay hastalanmaz. Hastalandığında da olabildiğince hastalığı atlatmaya çalışır. Elinden ne geliyorsa yapar. Çok fazla yoğun oldukları dönemlerde hastalanırlar. İşe güce vakit ayırmaktan sağlıklarını ihmal edebilirler. Akrep burcu sağlık sorunları arasında en yaygın olanı mide yanmasıdır. Düzenli diyet eşliğinde yemek yerlerse bu problemden kurtulabilirler. Sabırsız bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden iyileştim zannederek normal yaşantılarına dönerler. Ama bu onlar için zararlıdır. Hasta olan bünye tamamen kendi toplamadan bir işe kalkışılırsa daha çok rahatsızlanır.

Akrep Burcu Hastalıkları

Akrep burcunun en sık yakalandığı hastalıklar, sindirim sistemi bozukluğu, mide yanması ve baş dönmesidir. Kendi bünyelerini tanıyarak yemek yemeleri gerekir. Gergin oldukları zamanlarda baş dönmesi yaşarlar. Sinirleri anında baş bölgelerine yansır. Bu sırada denge kaybı yaşamaları oldukça normal bir süreçtir. İmkanı oldukça gergin olmamaya çalışmaları lazımdır. Sabırsız oluşlarından dolayı hemen iyileşmek isterler. Fakat bu onları daha da kötü bir duruma sürükler. Kendilerini gerçekten iyi hissettikleri zaman yataktan kalkmaları onlar için daha iyi bir çözüm yoludur.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |