Akrep Burcu Özellikleri

Akrep burcu özellikleri itibariyle hırslı ve ihtiraslıdır. Onlar gözleriyle konuşurlar. Duygularını en üst seviyede yaşayan akrep burcu insanı aşk hayatında ketumdur. Bu konuda gizemli ve özel olmayı sever. Akrep burcu, diğer insanları etkisi altına almakta zorlanmaz.

04.11.2020
1.230
Akrep Burcu Özellikleri

Akrep burcu özelliklerinden ön plana çıkan ukalalığı, diğer insanlar tarafından kendini beğenmişlik olarak algılanabilir. Akrepler dik kafalı insanlardır. Ben en iyisini bilirim edasında, kendi bildiklerini okurlar. Bu tutumları nedeniyle sürekli eleştiriye maruz kalırlar. Ama akrep burcunun kendini savunmak gibi bir çabası yoktur.

Akrep burcu özelliklerinden bir diğeri de mesafeli oluşudur. Kapılarını kolay kolay kimseye açmaz. Akrep burcu yeni biriyle tanıştıktan sonra uzun süre gözlemleyecektir. Ayrıca akrep burcu insanı işine karışılmasından da hiç hoşlanmaz.

Akrep Burcu Kişisel Özellikleri

Akrep burcu, burçlar arasında en kuşkucu, en kıskanç ve en inatçı burçtur. Belli etmese de her şeye kuşkuyla yaklaşır. Sevdiğini fazla sahiplenir ve o oranda da kıskanır. Akrep burcu bir karar aldıysa o kararından vazgeçirmek oldukça zordur. Akrep burçları, yaşamlarına kendi istekleri doğrultusunda yön verir. Yani bir akrebin inadını kırmak neredeyse imkansızdır.

Akrep burcu kişisel özelliklerinden biri de tartışmaları sevmesidir. Hemen hemen her konuda bilgi sahibi olan akrepler, tartışma konusunda oldukça iyidir. Bilgisinin doğruluğundan emin ise, savunduğu şeyin sonuna kadar arkasında duracaktır. Akrep burcu insanı çalışkandır. Hayatı deneyimlemeyi sever.

Akrep burcu kişisel özellikleri arasında gerçekçi olması da dikkat çeker. Her olaya elle tutulur delillerle yaklaşır. Akrep burcuna sunulan şeyin güvenilir ve gerçeğe uygun olması şarttır. Yoksa sunulanı reddedecektir.

Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri

Akrep burcu fiziksel özellikleri açısından dışarıdan bakıldığında imrenilecek yapıdadır. Özellikle bakışlarıyla dikkat çeker ve etkiler. Akrep burcu insanının alnı hafif açık ve yuvarlaktır. Yüz yapısı oval biçimdedir. Çeneleri köşeli, dudakları dolgundur.

Akrep burcu fiziksel özellik olarak genelde orta boylu ve etine dolgundur. Akrep burcu insanı sağlıklı beslenmeye önem verdiğinden, fazla kilo almaz. Modanın takipçisi akrepler, şık giyimleri ve yürüyüşleri ile dikkat çekerler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.