Akrep Burcu Günlük Yorum


 

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

İş hayatınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi tamamlamak için çaba gösterebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde hareketli anlar yaşamınız, hızlı kararlar vermeniz olası. Kararlarınızı verirken iyice düşünmeniz ve emin olmanız sizi riskli durumlardan uzaklaştırır. Çevrenizin kalabalık, hareketli oluşu huzursuzluk yaratabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Gerek parasal konularda gerekse değerlerimiz söz konusu olduğunda, fazlasıyla abartılı düşünebiliriz. Aslında sabah saatlerinde keyfimiz öyle veya böyle iyidir. Finansal kazanç evinizdeki Jüpiter iyimser düşünmeyi sağlar.
Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, toplumsal hayattaki ilişkileri tekrar gözden geçirmemize neden olabilir. Kimlerle aynı ortamda yaşıyoruz, çalışıyoruz ve nasıl bir hayatın içinde yol alıyoruz. Bunlara bakacağız. Güçlü olmanın önemini bir kez daha anlayacağız. Çıkarlarımızı keskin bir çizgiyle belirleyeceğiz. Maddi açıdan destekleyici ek kazançlara ihtiyaç duyabiliriz.
Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgür olma arzunuza işaret ediyor. Farklı bir iş yaparak para kazanmaktan yanasınız. Dokuz altı işler yerine, yaratıcı yeteneklerinizi kullanmak istiyorsunuz. Bunun sizi büyütüp geliştireceğinin farkındasınız.
İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

İş hayatınızdaki ikili ilişkilerde zorlanacağınız bir haftaya adım atıyorsunuz. İnatçı davranışlardan kaçınmalısınız. Üstlerinizin sözlerini anlayışla dinlemeli ve hemen karşı çıkmamalısınız. Ortam bir anda boşuna gerilebilir. Sonra üzülen yine siz olursunuz. Bu dönemde yeni işlere başlamadan eskiden olanları tamamlamakla meşgul olun. Zihinden çok his ve algılarınızla hareket etmek isteyeceğiniz bir süreç.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

Kendinize olan güveniniz bugün tam olabilir. Durgunluk ve isteksizlik yerini enerji dolu ortamlara bırakabilir. Önemli fikirleriniz var ve bunu aktaracaksınız.
23 HAZİRAN 2018 AKREP BURCU YORUMU
Yakın çevrenizdeki insanların sizi bazı konularda engellediğini düşünebilirsiniz. Diğer yandan, bazı işleriniz için grupsal bağlantılarınızdan yarar ve destek sağlayabilirsiniz.
22 HAZİRAN 2018 AKREP BURCU YORUMU
Ortaklaşa para konularında olumlu etkiler altında olacaksınız ama önemli kararlarınızı yarına bırakmakta fayda var. Beklentileriniz artmaya başlayacak. 
 

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Bugün kendini ifade etmekte zorluklar yaşayabilirsin. Aynı anda birden fazla meseleye kafa yoruyorsun.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

Sabah saatlerinden itibaren duygulu, hassas ve kendinizi biraz da melankolik hissedebilirsiniz. Özel ilişkilerde ailenizden bir türlü tam anlamıyla onay alamıyor oluşunuz sizleri karşınızdaki kişilere karşı öfkeli davranışlar sergilemeye ve kırıcı olmaya itebilir. Bu durumu sakinlikle karşıladığınızda ise bazı sorunların sizden kaynaklı olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |