Akrep Burcu Günlük Yorum


Akrep Burcu Günlük Yorum - Vatan Gazetesi

18 Şubat 2018 Pazar - Birlikte iş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler. Engelleri aşacak cesarete sahipsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Bugün kendi iç dünyanıza ve ihtiyaçlarına daha çok yönelebilirsiniz. Ayrıca evde ve evle ilgili uğraşlar da gündeminize gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler saat 06:56 itibariyle gün boyu burcunuzda ilerleyecek Ay, bir dedektif gibi her şeyi araştırmanızı sağlar. İlişkinizi gözden geçirirsiniz. Mutlu ve doyumlu musunuz, istekleriniz nedir, neler sorun yaratıyor? Bu sorulara cevap ararsınız. Güç ve hakimiyeti elde tutmak sizin için önemlidir. Kimsenin sizi hafife almasına izin vermezsiniz. Bu enerji, size zengin bir iç görü kazandırarak kendinizi ve ihtiyaçlarınızı yeniden saptamanız adına yol gösterir. Başarılı işler çıkar. Görüşmeler olumlu geçer.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü size ciddiyetle çalışma ve başarılı olma gücü veriyor. Başkaları üstünüzdeki etkiniz bu saatlerde oldukça yüksektir.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Evet şimdi koşulsuz sevme ve aşk zamanı. Zira hem Venüs hem de Merkür Aşk ve romantizmi anlatan 5. evinize yerleşiyor. Balık enerjisini yüreğinizin taa derinliklerine kadar hissedersiniz. Sanatsal her türlü faaliyet size pozitif sonuçlar taşır. Çocuk yapmaya da karar verirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

Aşk hayatınız, çocuğunuz veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Fedakâr yapınız sayesinde aşkta aradığınızı bulabilirsiniz.+
17 ŞUBAT 2018 AKREP BURCU YORUMU
Harcama yaparken biraz daha dikkatli olun. Lükse olan düşkünlüğünüzün artacağı bir dönemden geçiyorsunuz. Parasal konularda yanılma etkisine karşı dikkatli olun.
16 ŞUBAT 2018 AKREP BURCU YORUMU
Sevgi dolu etkileşimlerle aile hayatınızda dengeyi sağlayabilirsiniz. Bu tarihten sonra evlenmeyi ve yuva kurmayı düşünüyorsanız işlerin rahat ilerlediğini görebilirsiniz. 
 

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Önceliğin kariyer konularınla ilgilenmek olabilir. İç sesini dinleyerek olayları kontrol etmen gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

Ruhunuzda huzuru aramak için çabalayacağınız, maneviyat yönünüzü görüp iyileştirmek isteyeceğiniz içsel bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Bugün daha fazla bu gibi konularla vakit geçirmek, ruhunuza taze kan bulmak isteyeceksiniz. Aile yaşamınızda ise birtakım farklı olaylar yaşayabilir özellikle babanızın yaşamındaki bazı süreçler aileye yeni bir düzen getirme kararını aldırabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |