Akrep Burcu Günlük Yorum


 

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Bugün alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İşlerinizde sorumluluk almanız gerekebilir. Çevrenizdeki kişilerden beklenmedik davranışlar görmeniz ve şaşırmanız mümkün. Hakkınızdaki söylemler sizde gerginlik yaratabilir. Hayatınızdan çıkartmanız gereken kişiler olabilir. Yurt dışına tatile gitmek size iyi gelecektir.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler Saat 02:12 Ay-Neptün görünüm etkisinde, kendinizi gösterme fırsatı bulursunuz. Hayalleriniz peşi sıra sizi izler. Ancak burada önemsediğiniz konu, maddi açıdan sizi özgür kılabilecek ve daha rahat yaşama imkanı verecek şekilde hayatınızı garanti altına almaktır. İşte bu anlamda bir gelişme olduğunda keyfinize diyecek yoktur doğrusu.
Yay burcunda ilerlemesini sürdüren Ay güne daha hızlı, aktif şekilde başlamanızı sağlar. Tavırlarınız, dışa yansıyan görüntünüzle sıcacık dursanız da, bu herkesle samimi olacaksınız anlamına gelmez.
Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken sizin gününüzü neşelendirecek. Kendinize vermeniz gereken değerin farkına varacaksınız.İş ortamında bir kadından destek görebilirsiniz. Kendi işinizi kurmak için cesaretinizi toplayıp harekete geçebilirsiniz. Yurt dışıyla ticari faaliyetlerinizde gelişme kaydedersiniz. Yetenekleriniz sayesinde yeni bir kazanç ve gelir elde edebilirsiniz. Yurt dışında iş kurmayı düşünebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

Parçalı Güneş Tutulması, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla yapılacak girişimler, ticaret, ithalat, ihracat, hukuki konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir. Fikirsel olarak anlaşmazlıklar ve güç çekişmeleri bu dönem ortaya çıkabilir. Yine yüksek eğitim, yabancı ülkede alınacak bir eğitimin kapıları hızlı bir şekilde aralanabilir. Üniversite sonuçlarıyla beraber başka bir ülkeye veya şehre gitme konuları hızlanabilir.
12 TEMMUZ 2018 AKREP BURCU YORUMU
Yakın çevrenizdeki insanlar bugün değişik ortamlarda işinizi bozabilirler, onlarla gereksiz bir mücadeleye girebilir, ego sürtüşmelerine açık olabilirsiniz. Bugün fikirlerinizi ve yapacaklarınızı kendinize saklamalı, rahat ilişkilere önem vermelisiniz.
11 TEMMUZ 2018 AKREP BURCU YORUMU
Ortaklaşa harcamalarınıza odaklanırken hayatınızdaki krizleri ve değişimleri iyi yönetmelisiniz. İş ilişkilerinizde doğru hamle yapmak için yeniliklerden ziyade yapılması gerekenleri öne çıkartın. Önemli bir işe adım atmanız için az bir zamanınız kaldı.
 

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Kendini yorgun hissetsen de bugün farklı ortamlara girip yeni kişilerle tanışmak isteyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

Maddi konuların ön planda olacağı bir gün. İhtiyaçlarınız ve lüksleriniz arasındaki dengeyi sağlamanız gerekiyor ki ileride bazı pişmanlıklar yaşanmasın.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |