Akrep Burcu Günlük Yorum


Akrep Burcu Günlük Yorum - Vatan Gazetesi

-

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınızda alacağınız desteklerle, işlerinizi daha kolay sonuç alabileceksiniz. Gelecekle ilgili yeni beklentiler içine gireceğiniz bir gündesiniz. Ümit ettiğiniz konularda yapıcı koşullar söz konusu. Gün içinde zevk aldığınız şeyler için harcama yapmaktan çekinmeyeceksiniz. Akşam arkadaşlarınızla birlikte plan yapmak iyi olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler saat 06:56 itibariyle gün boyu burcunuzda ilerleyecek Ay, bir dedektif gibi her şeyi araştırmanızı sağlar. İlişkinizi gözden geçirirsiniz. Mutlu ve doyumlu musunuz, istekleriniz nedir, neler sorun yaratıyor? Bu sorulara cevap ararsınız. Güç ve hakimiyeti elde tutmak sizin için önemlidir. Kimsenin sizi hafife almasına izin vermezsiniz. Bu enerji, size zengin bir iç görü kazandırarak kendinizi ve ihtiyaçlarınızı yeniden saptamanız adına yol gösterir. Başarılı işler çıkar. Görüşmeler olumlu geçer.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü size ciddiyetle çalışma ve başarılı olma gücü veriyor. Başkaları üstünüzdeki etkiniz bu saatlerde oldukça yüksektir.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Çalışma arkadaşlarınızla iletişimde kopukluklar yaşayabilirsiniz.Toplantılar sıkıcı ve verimsiz geçebilir. Ağır çalışma temponuz sizi yorabilir. Kendinize bu kadar haksızlık etmemelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

Hayatın sizi desteklemediğini düşünebilir, olumsuz adımlar atabilirsiniz. Zorlandığınız noktalarda size keyif veren durumlara ve kişilere odaklanmaya çalışmalısınız.
24 NİSAN 2018 AKREP BURCU YORUMU
Banka, kredi, faiz, nafaka, prim ve sigorta konularından fayda ve güzellik görebilirsiniz. Bu dönemde almanız gereken bir kredi veya borç varsa, hiç düşünmeden alabilirsiniz.
23 NİSAN 2018 AKREP BURCU YORUMU
Bu dönem iş hayatınızın gerginliğini ve streslerini bir tek aşk hayatınızla rahatlatabilirsiniz. Yine de özel hayatınızda duyacağınız bazı sözleri kafanıza takmayın.
 

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Önceliğin kariyer konularınla ilgilenmek olabilir. İç sesini dinleyerek olayları kontrol etmen gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

Özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde ilk adımı atan taraf olmanın gerektirdiği özgüven içerisinde hareket etmekte zorlanmayacağınız bir gün. Ayrıca sağlık konusunda biraz daha titiz davranmanız ve uykusuzluk sorununa karşı rahatlatıcı yöntemler belirlemeniz gerekecektir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |