Akrep Burcu Erkeği

05.11.2020
2.143
Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkeğinin özelliklerinden en göze çarpanı kendine olan güvenidir. Tutkulu ve ihtiraslı akrep erkeği, ne istediğini bilir. İstekleri olmadığı durumlarda kabalaşıp zalimleşebilir. Çalışkandır, para kazanmak için işine son derece önem verir. Tutumludur. Kazandıklarını ailesi ve geleceği için yatırım şeklinde değerlendirir. Akrep erkeği, hareketli ve neşeli tavırlarıyla dikkat çekse de içinde tam bir melankolik yatar. Yemeye ve içmeye düşkündür. Kimseye kolay kolay güvenmez. Belli etmese de herşeye şüpheci yaklaşır. Eleştirmeyi sever, dozunda eleştirir fakat eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. Dostluğa önem verir, fazlasıyla fedakardır. Hisleri kuvvetli olan akrep erkeği, gözlemler ve değerlendirmeleri sonucunda harekete geçer.

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep burcu erkeğinin aşk hayatı coşkuludur. Sekse düşkünlüğüyle bilinen akrep burcu erkeği, bu konuda kendi isteklerine, partnerininkinden daha fazla önem verir. Karşı cinsi, bakışlarıyla etkiler, sözleriyle nakavt eder. Yaşam felsefesi gerçek aşkı bulmaktır. Gerçekten sevdiğinde ve inandığında evlenir ve ömrünün sonuna kadar devam ettirmek ister. Evliliğinde istediğini bulamazsa, ayrılığı göze alarak farklı ilişkiler yaşamaktan çekinmez. Eşinin her konuda zeki ve çekici olmasını ister, aynı zamanda çok kıskançtır. Yani zeki ve bakımlı olduğunuz gibi, nerede nasıl davranacağınızı bilmeniz, tutarlı olmanız gerekiyor. Akrep burcu erkeğinin cinsel özellikleri arasında en önemli unsur aşktır. Aşk yoksa, onun için cinsellik te yoktur.

Akrep burcunu erkeğini etkilemenin yolları; bakımlı, şehvetli ve itaatkar olmaktan geçer. Herkesin beğenisini kazanabilen partnerinin, sadece onun kadını olduğunu bilmesi, fazlasıyla gurur vericidir. Güvensiz ve kaşı gözü oynayan kadınlar, akrep erkeği tarafından sevilmezler. Akrep burcu erkeğinin zayıf noktalarından biri özgürlüğünün kısıtlanmasıdır. Özgürlüğü kısıtlanan ve kendini baskı altında hisseden akrep erkeği, bir fırsatını bulduğunda kaçacaktır. Bunun yanısıra akrep erkeğine yapılabilecek en yanlış şeylerden biri de, onu değiştirmeye çalışmaktır. Akrep erkeği, zor aşık olur ve genellikle ilerleyen yaşlarında evlenir. Evlendiğinde ise evine, çocuklarına son derece düşkün bir eş ve baba olur. Evinde vakit geçirmekten, çocuklarıyla oynamaktan, mutfakta eşine yardım etmekten ve sürprizler yapmaktan hoşlanır. Partneri rahat, anlayışlı ve keyifli olduğunda, akrep erkeği onu sonuna kadar mutlu etmesini bilecektir.

Akrep Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Sadık, karizmatik, duygusal, çekici, baştan çıkarıcı, sorumluluk sahibi, sahiplenici, sabırlı, tutumlu ve çalışkandır.

Akrep Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Fazlasıyla kıskançtır. Bu durum yıkıcı olabilir. Meraklı ve bazen açgözlüdür. Aşırı sahipleniciliği sinsilikler yapmasına sebep olabilir. Zaman zaman uyumsuz davranışlar sergileyebilmektedir. Dar görüşlü ve kuşkucudur. Fazlasıyla alıngandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.