Akrep Burcu Aşk Hayatı

14.11.2020
4.328
Akrep Burcu Aşk Hayatı

Akrep burcu aşk hayatı, tutku kelimesiyle eşdeğerdir. Aşık olduğunda yapamayacağı fedakarlık yoktur. Duyguları fazlasıyla coşkuludur. Heyecanlandıklarında bunu her hallerinden anlarsınız. Karşı cins için oldukça çekici dış görünüme sahip olurlar. Yani bir akrep gördüğünüzde görmezden gelemezsiniz. Akrepler, farklı giyim tarzları, duruşları, bakışları ve konuşmalarıyla etkileyici kişilerdir. Akrep burcu kadınının da akrep burcu erkeğinin de, insanlar üzerinde güçlü etkileri vardır.

Akrep Burcu Aşık Olursa

Akrep burcu aşık olursa, aşkını dolu dolu yaşamak isteyecektir. Tüm hissettiklerini partneriyle paylaşmaktan zevk alır. Akrep burcu insanı aşık olduğunda elde etmemesi gibi bir ihtimal yok gibidir. Karşı cinsi etkilemek ve kendisine aşık etmek için tüm donanıma sahiptir. Aşık oldukları kişiyi sahiplenir ve kıskanırlar. İlgisizlik, daha fazla kıskanmasına ve üzerinize düşmesine sebep olabilir. Çok aşık bir akrep, kaybetme korkusu yaşar. Aşkını korumak ve kaybetmemek için elinden geleni yapacaktır. Aşkta hayal kırıklığına uğrayan bir akrep yıkılır. Ama toparlandığından eskisinden daha güçlüdür ve hiç zaman kaybetmeden yeni aşklara yelken açar.

Akrep burcu aşık olduğu insanla gurur duymak ister. Kendisinin partneri hakkında ne düşündüğü önemli olduğu gibi, etrafındakilerin de ne düşündüğü onun için fazlasıyla önemlidir. Birlikte girdikleri her ortamda farkedilmek ve bahsedilmek ister. Akrep burcu, parnerinin güçlü olmasını aynı zamanda itaatkar olmasını bekler. Aşkını en iyi şekilde yaşayabilmek için paraya ihtiyaç duyar. Onun için aşk, parasız yaşanmayacak bir şeydir. Akrep burcu insanları, mutluluklarını da üzüntülerini de en yoğun şekilde yaşarlar. Aşık olduğu insanın her daim yanında ve destek olmasını isterler. Evlenebilmeleri için aşık oldukları kişiyle aralarında ten uyumu olmak zorundadır. Seks onlar için çok önemlidir. Ten uyuşmazlığı yaşadığı insanla ilişkisi uzun sürmeyecektir. Akrep burcu insanının evlilik kararı alması ve evlenmesi oldukça zordur. Ancak evlendiğinde, evliliğine değer verir ve sonuna kadar korumak ister.

Akrep Burcu Aşk Acısı

Akrep burcu aşk acısı çekmez çektirir. Partnerinin ayrılmak istediğini önceden sezer ve bunu sezdirmez. Kendi içinde ayrılmadan bunu hazmetmeye çalışır, o an için ayrılığa sebep olabilecek tavırlardan kaçınır. Uygun zaman olduğuna kara verdiğinde ise sizi aniden acılar içinde bırakarak terkeder. O güne kadar içinde ne varsa yüzünüze vurur ve ayrılırken son derece gaddardır. Bir akreple birlikte olacaksanız bu durumu göze alabilmelisiniz. Akrep burçlarının en iyi aşk birliktelikleri su grubu burçlarıyla gerçekleşir. Toprak grubu burçlarıyla olan ilişkileri çoğunlukla arkadaşlık ve dostluktan öteye geçmez. Ateş grubu burcuyla aralarında oluşan güçlü ve hızlı etkileşimle fırtınalı aşklar yaşayabilirler. En zor anlaştıkları hava grubu burçlarıyla birliktelik yaşayan akrepler, bu birlikteliklerin sonucunda çoğunlukla hayal kırıklıklarıyla karşılaşırlar. Hangi burçtan olursanız olun, bir akrep’e aşıksanız ve birlikteyseniz oldukça sabırlı olmalısınız.

Akrep Burcunun Aşk Anlayışı

Akrep burcu ve aşk için; ilgi, sevgi, sabır, fedakarlık, güven, heyecan, lüks, seks, şehvet ve tutku olmazsa olmazlardandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.