Akrep Burcu 2017 Yorumu


2017 yılında akrepleri yeni ilişkiler, yeni tecrübeler ve para bekliyor olacak. Yıl içerisinde sık sık farklı yerlere seyahat edebilecek akrep burcu insanları bazı anlarda birçok yöne çekildiklerini hissedecekler.

Akrep Burcu 2017 Kariyer Yorumları

Uranüs gezegeninin akreplerin altıncı güneş evi olan koç üzerinde seyrediyor olması iş hayatlarında çeşitli değişikliklere neden olabilir. Fakat Uranüs güneş ile tam anlamıyla temasa geçmeden önce akrepler bu değişiklikleri pek fazla hissedemeyecekler. Güneş ile temasından sonra ise iş yerinde yeni yapılanmalar, iş yükünün değişmesi ya da sevilen iş arkadaşlarının işten çıkarılması mümkün gözüküyor. Uranüs'ün hareketleri iş alanında akrep burcu insanlarına bazı can sıkıcı gelişmeler yaşatacak olsa bile soğukkanlılık ile bunun üstesinden gelme imkânları olacak. 2017 yılından 2018'e doğru meydana gelecek pek çok olumlu gelişme sayesinde akrepler iş hayatlarında kendilerini yeni bir yapının içerisine koyma şansı bulacaklar. 2017 yılının yaz aylarına doğru akreplerin katılacağı bir seminer gelecek yıllar içerisinde meyvelerini vererek çok daha başarılı olmalarını sağlayacak. Bazı anlarda işine gerektiği kadar konsantre olamayacak akreplerin çözüm için ara sıra kısa süreli yürüyüşlere çıkmaları faydalı olabilir. Bu yürüyüşlerin sadece iş anlamında kendilerini toplayabilmeleri için değil, sağlıkları için de oldukça önemli olduğu söylenebilir.

Akrep Burcu 2017 Aşk Yorumları

2 Şubat 2012 yılından beri balık burcuna doğru ilerleyen Neptün gezegeninin bu hareketi 2025 yılına kadar sürecek ve akrep burcu üzerinde etkilerini göstermeye devam edecek. Bu yıllarda Neptün'ün geçiş etkileri daha çok akreplerin yaratıcılık ve romantizm alanında gelişmelerine fırsat verecek. Yeni aşklara yelken açmak bu yıl akrep burcu insanları için yüksek ihtimal gözüküyor. Akrepler çok sosyal kişiler olmalarına rağmen kendilerine gerçekten yakın olan çok az kişi bulunur ve bu az sayıda kişinin içinde daha önce fark edemedikleri bir kişi ayaklarını yerden kesebilecek.

Akrep Burcu 2017 Şans Yorumları

Romantik ilişkilerinde daha dikkatli olması gereken akreplerin Neptün'ün varlığı ile yeni birileriyle tanışma şansı artacak ve belki de bu kişi hayatlarının aşkı olacak.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |