9 Eylül Hangi Burç

Özgürlüğüne düşkün ve yenilikçisin. Sıradan ilişkilerden hoşlanmazsın. Farklı yerler keşfekmekten keyif alırsın. Modayı takip eder, tasarımları seversin. Bulunduğun ortamı dokunuşlarınla özel kılarsın. Kaliteyi seversin, diğerlerinden oldukça farklı ve etkileyicisindir.

09.09.2021
187
9 Eylül Hangi Burç

9 Eylül Hangi Burç ? 9 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 9 Eylülde doğan başak insanını tüm hayatının belirli bir bölge içerisinde geçmesi düşüncesi hasta edebilir çünkü o gezmelidir, keşfetmeli ve hayattan keyif aldığını iliklerinde hissetmelidir. Onun hayattan keyif alma yolu da canı istediğinde yollara düşmek, modayı takip etmek ve arkadaşlarıyla kaliteli zaman geçirmektir. Estetik algıları son derece açık olduğu için modayı takip ederken tüm detaylarıyla bir araya gelen ürünlere olan ilgisini beğendiği ve beğenmediği şeyler olarak ayırabilir ve kendi giyim kuşamına bu algısıyla yön verir. Kalite onun için yemek gibi, su gibi asla vazgeçemeyeceği bir şeydir. Sadece maddelerde değil insanlarda da kalite arar. Kendi kalitesi karşı konulamaz bir elmas parıltısı gibi kilometrelerce öteden insanların gözünü alır. Ayağa düşmüş kişiler ve ilişkiler onu kesinlikle ilgilendirmez, mümkün olduğunca kaliteli insanlarla birlikte olmaya özen gösterir.

9 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

9 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 9 Eylülde doğan başak kadını sokakta gördüğünüzde boynunuza kramplar girmesine neden olacak kadar hızlı başınızı çevirip uzun uzun izlediğiniz ‘o kadın’dır. Moda dergilerinden fırlamış olduğunu düşündüren kendine has tarzı ve özgüveni pek çok taliplisini etrafına pervane eder ama onun aradığı tek bir kişi vardır ve onu ararken yoluna çıkan diğer kişilerle vakit öldürmek istemez.

9 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

9 Eylülde doğan erkekler başak burcudur… 9 Eylülde doğan başak erkeği birine aşkını dile getirmenin çok çeşitli yollarını bulur ve karşısındakini mutlu etmek için her yolu dener. Yaptığı şeylerin incelikli ve güzel oluşu o kadar mest edicidir ki hayır yanıtını alması olası değildir. Partnerini başının tacı yaparken kendini de ezik göstermeyen, yanındakine yakışan şekliyle davranan bir centilmendir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.