9 Ekim Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


9 Ekim Hangi Burç ? 9 Ekimde doğanlar terazi burcudur. Terazi 23 Eylül - 22 Ekim arası doğan herkesi kapsar. 9 Ekimde doğan terazi insanı konuşmaya başlar ve diğer herkes susar. Çekiciliğinin farkındadır ve işte tüm mesele de burada kopar; konuşmasını nasıl daha çekici hale getirebileceğini, sözleriyle karşısındakini kendisine kilitleyebileceğini bilmesi hemen her zaman ve her konuda işine yaramıştır. Çekiciliğini kullanmaktan büyük zevk alsa da birine ilgi duyduğunda kendini aşkın azgın dalgalarına kaptırmaz, en zor anlarda bile mantıklı düşünmek ve davranmak onun en önemli özelliklerindendir. Zihnini kullanmazsa körelecek bir bıçak olarak düşünür ve okumaktan kendini alamaz. Okuyan kişilerle bir arada olmak, onlarla tartışmalara girmekten ve beyin fırtınası yapmaktan zevk alır. Zaten aktif olarak kullandığı aklının altından kalkamayacağı problem yoktur. Beklemekten ve bekletmekten hoşlanmaz; zaten onun gibi dakik, hareketten hoşlanan ve hatta zaman zaman spor yapan birinin değerli vaktini birilerini bekleyerek boşa harcaması da beklenemez.

9 Ekimde Doğan Kadınlar Hangi Burç

9 Ekimde doğan kadınlar terazi burcudur... 9 Ekimde doğan terazi kadını partneri yan gelip yatarken ev temizliği yapamaz, böyle bir ilişkinin ömrü oldukça kısa olacaktır. Partneriyle aynı telden çalamadığını fark ettiğinde kalbindeki aşkı öne sürerek kendini mutsuz ilişkisinde devam etmeye zorlamayacaktır. Ayrılık acısı kısa sürecek, kendini toplamak için zaman tanıdıktan sonra yeni aşklara yelken açacaktır.

9 Ekimde Doğan Erkekler Hangi Burç

9 Ekimde doğan erkekler terazi burcudur.... 9 Ekimde doğan terazi erkeği bir ilişkiye başlamadan önce karşısındakini uzun uzun tanımak için kendine geniş bir zaman aralığı ayırır. Çünkü bir ilişkiden diğerine atlamak ona yorucu gelir, yaşadığı hayal kırıklıklarının da bunda payı vardır elbette. Bu nedenle uzun ömürlü bir ilişki yaşayacağına inanmadığı biri karşısında aşkından ölse bile yaklaşmaz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |