9 Ağustos 2018 Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün işlerinizle ilgili konularda daha fazla sorumluluk alabilir hırsla çalışabilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişen olaylardan dolayı gerginlik hissetmeniz mümkün. Maddi ortak kaynaklar, miras paylaşımı gibi konular gündeminize gelebilir. Bu konudaki konuşmalar sizi rahatsız eder. Kafanızı dağıtmak için dostlarınızla bulaşabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, saat 05:06 Güneş-Merkür kavuşumu, çalışma hayatınız, çevre ilişkileriniz, mali her türlü meselenin tekrar bir ele alınmasını gerektiriyor. Merkür geri hareket dönemindeyiz. O nedenle, riskli kararlar vermemek, abartılı hareket etmemek lazım. Analizde bulunmak, bilinçli olmak gerekiyor.
Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, finansal konulardaki hassasiyetinizi yükselticidir. Rahat bir yaşam arzularsınız. Güvende olmak istersiniz. İhtiyaçlarınızı satın alırken dikkatli ve ölçülü hareket etmekte yarar var. Çocuklarınız, ailenize, sevdiklerinize düşkünlüğünüz bir hayli fazlalaşır. Maddi yatırım, miras, nafaka, hukukla ilgili işlerinizi iyi takip ediniz.
Saat 08:42 Ay-Neptün görünümü, sizi kötülüklerden koruyan, yaratıcı düşünmenizi sağlayan rahatlatıcı ve sakinleştirici bir enerjidir. İlişkide her iki taraf da birbirine karşı duyarlı düşünür.
Saat 14:21-10 Ağustos saat 07:18 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Sevdiğimiz her insan, kıymet verdiğimiz her değerin üzerine titreyeceğiz. İnsanların bize karşı anlayışlı ve sevgi dolu davranmasından hoşlanacağız. Sahiplenildiğimizi bilmek kendimizi güvende hissetmemizi sağlayacaktır. Her ne durum olursa olsun, elimizde olan güzellikleri kaybetmemek için her şeyi yapabileceğimizi düşünürüz. İç sesimiz sürekli bizi uyarır. Her uyarışta, geçmiş günleri anarız. Bundan sonrası ne olacak diye düşünürüz. Tek isteğimiz yarınlara güzel bakabilmektir. Bu hassasiyet boşluk süresince bir hayli etkili olacağından, yanlış bir karar vermemeye çalışalım.
Not: 11 Ağustos 2018 Aslan burcunda oluşacak Kısmi Güneş Tutulması yorumlarınız alttaki linktedir.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Sizin naif ruhunuzu zorlayan bir gün. İlişkilerdeki katı, baskıcı ve aşırı realist tavırlar, sizi yorar. Beklediğiniz parada gecikmeler yaşayabilirsiniz. En iyisi bugün olaylar arasında saklı kalan espri ve neşeyi sezgilerinizin gücüyle yakalayın. Masaj, pilates, yoga size iyi gelir. Her türlü estetik müdahaleden kaçının.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Güneş tutulması, aşk hayatınızda, çocuk alanlarınızda hızlı olayları karşınıza getirebilir. Bu tarihlerde yeni bebeğin hayatınıza katılması, çocuğunuz varsa onunla ilgili konular, bir bebek haberi gündeme bomba gibi düşebilir. Bu zaman kadar aşk hayatınızda aradığınızı bulamadıysanız bu tarih ve sonrasında aşk karşınıza gelebilir. Sosyal çevrenizle olan bağlantılarınıza ve çekişmelere dikkat edin.
12 TEMMUZ 2018 BALIK BURCU YORUMU
Size keyif veren her tür aktviteye kendi yakın çevrenizi dahil etmek isteyeceksiniz. Sosyal çevreniz, keyif aldığınız her tür konuda sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızla ve özel ilişkilerinizde güç çekişmelerine dikkat edin.
11 TEMMUZ 2018 BALIK BURCU YORUMU
Bugün, evinize ve ailenize gereken özeni göstereceksiniz. Onlar için rahat harekete geçebilir, sorunlarınız varsa çözüm üretebilirsiniz. İş ilişkilerinizi iyi idare etmeniz gerekebilir. Özel hayatınızdaki hareketlenmelere hazırlanın.
 

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün pratikliğin sayesinde işleri çarçabuk halledeceksin ama bu kadar sabırsız olmamalısın.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün kendinizi bir davetten başka bir organizasyona katılırken bulabilirsiniz. Bu yoğunluk sırasında gündelik işlerinizi dahi unutabilirsiniz. Planlı olun ve günün keyfini çıkarmaya çalışın.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |