9 Ağustos 2018 Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Kendinizi ve yaşamınızdaki bazı şeyleri değiştirmek isteyeceğiniz bir gün. Yeni fikirlere daha çok önem verebilir farklı görüşlere açık olursunuz. Sosyal çevreniz ile birlikte olmak çeşitli organizasyonlara katılmak size keyif verecektir. Kendinize zaman ayırmak, dinlenmek için tatil planları yapmanız mümkün. Özgürlüğünüzü yaşamak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar saat 05:06 Güneş-Merkür kavuşumu, iş hayatımızdan, yakın çevre ilişkilerimize kadar geniş bir alanda kişisel tüm kararlarımızı yeniden gözden geçirmeliyiz. Hiçbir şeyi şansa bırakamayız. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Bu sıralarda yapılan gözlem ve inceleme, bize doğru yönde ilerlememiz için faydalıdır.
Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, duygularımızı, hassas olduğumuz meseleleri dışa karşı gizleriz. Sanki bilinmesini istemeyiz. Çocuklarımız, ailemiz, sevdiğimiz her şey bizim için kıymetlidir. Huzur ararız. Sıkıntımızı içimize atarız. Bazen en ufak bir şeyi gözümüzde büyütürüz. Beklentilerimiz olmasa bile, bize ihtiyaç duyanları geri çevirmeyiz, hatta gereğinden fazla yardımcı oluruz.
Saat 08:42 Ay-Neptün görünümü, duygularınızı gizlemenizi, kol kırılır yen içinde kalır misali düşünmenizi sağlar. Sizi olduğunuz gibi kabul eden, zor günlerinizde yanınızda olan kişileri, yıllarca mücadele ederek oluşturduğunuz değerlerinizi korumaya çalışırsınız.
Saat 14:21-10 Ağustos saat 07:18 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Duygusal düşünebilirsiniz. Kırılgan, endişeli, sevdiklerinizin en ufak bir ters sözünü kaldıramazsınız. Son günlerde bir şeyler sizi tedirgin ettiyse hassasiyetiniz daha yüksek olur. Ailemiz, çocuklar, para, iş v.b konular üzerinde bir hayli durabiliriz.
Not: 11 Ağustos 2018 Aslan burcunda oluşacak Kısmi Güneş Tutulması yorumlarınız alttaki linktedir.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Hayat temponuzdaki roller coaster etkisiyle baş etmek kolay değil.Ama bu durum cesaretle neler başarabileceğinizi kendinize ve çevrenize kanıtlamanıza yardım edecek. Öz güven duygunuzu hayata optimist bakış açınızla bütünleştirirseniz, duygusal açıdan rahatlarsınız. İş ortamınızdaki gerginlik birkaç gün daha etkili olur.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 Parçalı Güneş Tutulması kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bu süreçte hesapta olmayan birtakım gelişmeler canınızı sıkabilir. Riskli girişimler, atılacak adımlar istenmeyen birtakım olayları karşınıza getirebilir ve kayıplar oluşabilir. Bu tutulmada olayları çok fazla zorlamamaya özen göstermelisiniz. Güç çekişmelerinden, oyunlardan uzak durun.
12 TEMMUZ 2018 ASLAN BURCU YORUMU
İş ve hizmet alanlarınızda olup biten olaylar sizi zorluyor. Herşeyi kafanızda büyütmeniz işinizi ve sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Ay kapanırken bugün önemli kararlardan uzak durmalı, alacağınız etkilerle olayları daha sakin karşılamalısınız.
11 TEMMUZ 2018 ASLAN BURCU YORUMU
Bugün organizasyona yönelik işlerinizde kendinizi göstereceksiniz. Kalabalık ortamlarda, arkadaş meclislerinde olmak yaşadığınız duygu iniş çıkışlarını kolay atlatmanıza neden olacak. Akşam saatlerinde daha huzurlu ortamları tercih edeceksiniz.
 

 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Bugünlerde ruhuna yansıyan değişim ile baş etmek için ekstra emek harcamak zorunda kalacaksın.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Bugün geçmişten gelen haberler ve iletişimler ön planda olabilir. Hiç beklemediğiniz bu haberlere karşı olumsuz tepkiler verebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın desteğiyle haklılığınız anlaşılacaktır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |