9 Ağustos 2018 Akrep Burcu Günlük Yorum


 

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Aileye ve köklere ait konular gündeminizi oluşturabilir. Ev hayatınızla ilgili değişiklik düşünüyorsanız, karar vermek için uygun bir gün olabilir. Aile içi çözülmesi gereken konular çözüme kavuşması mümkündür. Bireyselliğinizi daha fazla yaşamak isteyeceğiniz bir zaman içerisinde olmanız olası. İç sesinizi dinlemeniz yararlı olur.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler saat 05:06 Güneş-Merkür kavuşumu, iş hayatınız, ilişkiniz ve sizi derinden derine rahatsız eden, fakat kimseye belli etmediğiniz her ne sıkıntınız varsa, bunların bilinçli şekilde gözden geçirilmesi lazım. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Şu sıralarda olan her şeye iyi bakmak gerekiyor. Bu sizi yanılmaktan korur.
Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, evimizi-ailemizi-sevdiklerimizi özlememize, kendimizi bazen yalnız hissetmemize neden olur. Sanki bir şeyler bizi sınıyor gibidir. Desteklenmek isteriz. Bazı insanların hal ve tavırlarına kafamızı takarız. Duygularımızı ifade etmekten kaçınabiliriz.
Saat 08:42 Ay-Neptün görünümü, ilişkinizle alakalı konularda veya genel olarak aşk hayatınızla ilgili meselelerde aklı başında düşünmeniz gerektiğini söylemektedir.
Saat 14:21-10 Ağustos saat 07:18 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Mümkünse, ılımlı şekilde konuşalım. Ancak bir tartışmaya yol açacaksa kendimizi boşluk süresince üzmeyelim. Bu süre içinde, güven vermeyen her şey sizde tedirginlik yaratabilir. Birileri hassasiyetinizi anlamadığında kızabilirsiniz. Genelde ailevi konular üzerinde bir hayli durabiliriz. Geçmişteki güzel günleri daha fazla hatırlayabilir, bugünle karşılaştırabiliriz.
Not: 11 Ağustos 2018 Aslan burcunda oluşacak Kısmi Güneş Tutulması yorumlarınız alttaki linktedir.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Bugün iş yaşamınızın akışını değiştirecek önemli bir toplantıya katılabilirsiniz. Diğer yandan adı bilinen güçlü bir kurumsal yapıyla aranızda sinerji oluşur. Üst makama sahip bir kadın size bu konuda destek verebilir. İkili ilişkilerinizle ilgili önemli bir karar alma zamanı. Ev almak, yatırım yapmak gibi temel konular zihninizi kurcalar.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

Parçalı Güneş Tutulması, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla yapılacak girişimler, ticaret, ithalat, ihracat, hukuki konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir. Fikirsel olarak anlaşmazlıklar ve güç çekişmeleri bu dönem ortaya çıkabilir. Yine yüksek eğitim, yabancı ülkede alınacak bir eğitimin kapıları hızlı bir şekilde aralanabilir. Üniversite sonuçlarıyla beraber başka bir ülkeye veya şehre gitme konuları hızlanabilir.
12 TEMMUZ 2018 AKREP BURCU YORUMU
Yakın çevrenizdeki insanlar bugün değişik ortamlarda işinizi bozabilirler, onlarla gereksiz bir mücadeleye girebilir, ego sürtüşmelerine açık olabilirsiniz. Bugün fikirlerinizi ve yapacaklarınızı kendinize saklamalı, rahat ilişkilere önem vermelisiniz.
11 TEMMUZ 2018 AKREP BURCU YORUMU
Ortaklaşa harcamalarınıza odaklanırken hayatınızdaki krizleri ve değişimleri iyi yönetmelisiniz. İş ilişkilerinizde doğru hamle yapmak için yeniliklerden ziyade yapılması gerekenleri öne çıkartın. Önemli bir işe adım atmanız için az bir zamanınız kaldı.
 

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Güzelliğin, zevkli tercihlerin ve nezaketin ile insanları kendine hayran bırakacaksın.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

Yakın çevrenizin neden olduğu bazı durumlar üzerine şüpheleriniz doğru çıkabilir. Durumun doğruluğunu anladıktan sonra olayları değiştirmek için yargılayıcı olmak yerine önümüzdeki süreç için çözüm üretmelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |