8 Kasım 2018 Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün yapmaktan zevk aldığınız şeyler için zaman ayırabileceksiniz. Hobilerinizle ilgilenmek size çok iyi gelecektir. Kendinizi geliştirmek için hareket halinde olabilir, yolculuklara çıkmak için planlar yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Akşam saatlerinde fikirlerinizi netleştirmekte zorlanabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar, 8 Kasım 2018 - 2 Aralık 2019 tarihlerinde Jüpiter yöneticisi olduğu Yay burcunda ilerleyecek. Bu sizlerin hayatında aşkta şans dönemi olarak çok olumludur. Karşınıza çıkan kişi sizin hayata bakış açınızı değiştirir, yeniler, geliştirir ve büyütür. Bekar Aslanların aşka doyduğu bir yıl diyebiliriz. İlişkisi devam edenler için de, aynı şekilde şansın yüksek olduğu bir zamandır. Hatta bir çocuk sahibi olabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onların gelişimi adına olumlu ve çok faydalı kararlar verebilirsiniz. Bu süreçte çalışmalar mutlaka ses getirir. Bunlar yayınlanır veya medyada yankı bulur. Sanatsal anlamda olumlu bir etkidir. İnsanların dikkatini çekecek proje, çalışma ve ürünler için gayet şanslı bir dönemdir. Hayatın güzelliklerinin tadına varmak, eğlenmek, görmek, gezmek, araştırmak, öğrenmek, deneyimlemek için fırsatlarla dolu bir süreçtir.
Projeler başkaları tarafından takdir görür, hatta markalaşır ve insanların yararına sunulur. Bir hobiniz işe dönüşür. Yatırımlar bu süreçte şanslı bir şekilde büyür. Spor, gezi, ticari, hukuk, sanat, yurtdışıyla ilgili konularda yeni adımlar atılır. Hamilelik, doğum için uygun bir süreçtir. Şans gelir dedik ancak bu şansı yaratmak için bizim de çaba sarf etmemiz, araştırmamız, okumamız, takip etmemiz gerekir. Özellikle dergiler, internet siteleri, özel çalışmalar, sergiler, konferanslar, yabancı dil öğrenmek geliştirici ve insanların sizi tanımasında etkili araç ve yöntemlerdir.

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, aşk ve romantizm alanınıza yerleşiyor. Bir yıl boyunca eğlenceli, neşeli, kültürlü kişilerle karşılaşabilir, sosyal hayatınızı canlandırabilirsiniz. Çocuğu olanlar akademik faaliyetleri hayata geçirebilirler. Çocuk sahibi olmak da bu dönemde gündeme gelir.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 Yakın çevreniz, akrabalarınızla ilgili konular gündem olabilir ancak, önceliğiniz bireysel tatmin arayışınız olacaktır. Zihni verimli uğraşlarla meşgul etmek önemli. Eski ilişkiler alevlenebilir. İş konulu seyahatler gelişebilir.

 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 Beklediğin toplantılarda bu saatlik gecikmeler meydana gelebilir. Her ne kadar olumsuz gibi görünse de bu durum sonunda avantajın haline gelecek. İlişkisi olan ya da evli bir Aslan burcuysan değer verdiğin kişiyle aranızda kıskançlık durumları söz konusu olabilir. Geniş çevreler edinmek ve bu konuyla alakalı bağlantılar kurmak için ideal bir gündesin.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Müthiş bir özgüven ve iyimserlik sizinle olacak etrafa yaymış olduğunuz enerji sayesinde hem siz ve hem çevreniz kendinizi oldukça mutlu ve hoş hissediyor olacaksınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |