8 Kasım 2018 Akrep Burcu Günlük Yorum


 

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Maddi kaynaklarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Yapmak istediğiniz tatiller için tahmininizden daha çok parayı gözden çıkarmak isteyebilirsiniz. İşlerinizde başkalarından destek almak size iyi gelecektir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi duygularınızın içinde boğulmuş hissedebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler 8 Kasım 2018 - 2 Aralık 2019 tarihleri arasında, yöneticisi olduğu Yay burcunda seyrini sürdürecek Jüpiter, karşınıza çıkacak fırsat ve şansın işaretçisidir. Maddi değerlerin artışı insanlar için tabii ki büyük rahatlıktır. Ancak öyle insanlar vardır ki, paylaşmayı, destek vermeyi, insanlara yardımcı olmayı manevi anlamda zenginlik olarak görür. Bunun karşılıksız kalmamasını diliyoruz. Bu dönemde yapılan girişimler, işinizi büyütmenizi, daha fazla insana ulaşmanızı sağlar. Böyle olunca gelir de aynı oranda artar. Satın alma gücünüz yükselirken, paranızı uygun yatırımlara yöneltebilirsiniz. Kazanmak kadar harcamanın da yükseldiği bu süreçte tabii ki abartmamak gerekir. Akademik yönde eğitime başlamak, yabancı bir ülkede dilinizi geliştirmek, önemli bir kuruluşta işe başlamak gibi olumlu gelişmeler sürecin faydalı gelişmeleridir.
Üreten, büyüten ve parasını doğru alanda değerlendiren Akreplerin şanslarına güvendikleri gibi, koşullara göre akıllıca davranıp daha fazla kazanmaları da mümkündür. Sadece şansımıza güvenmekle kalmayacağız. Biz de yetenekli olduğumuz alanlarda girişimci olacağız. Fırsatları zamanında göreceğiz, rahat davranmayacağız. Böylece şansımızı kendimiz de yaratabiliriz. Süreç içinde bazı borçlar ödenerek bitirilir. Ben Jüpiter-yay geçişinin 2018 dışında, asıl 2019 sürecinde daha etkili olacağını düşünüyorum. Onun için, 8 Kasım tarihini bir start gibi düşünüp, bir yıllık kalkınma planı gibi görelim. Önemli olan, geleni harcamak, tüketmek değil, en uygun şekilde değerlendirme yoluna gitmektir.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, para ve kazançlar alanınıza yerleşecek. Yabancılarla, yurt dışı projelerinden gelir elde edebilirsiniz. Yurt dışında yapacağınız yatırımlar sizi mutlu eder. Yeteneklerinizi ortaya koyarak öz değerinizi yükselteceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Bu fırsatı iyi değerlendirin.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

İlişkilerle ilgili geçmişten gelen konular açığa çıkabilir. Şüphe ve merak duyguları çok artıp günü verimli geçirmenize engel olabilir. Üretim ve kariyer konularına yoğunlaşmakta fayda var. Aksi durumda olaylar üst üste ani biçimde gelişip sizi yorabilir.

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

Ertelenen işlerin için kendini üzememelisin. Doğru zamanı takip etmende ve problemlerini çözebilmek için kendinle barışık halde olmalısın. Aile şirketinde çalışan bir Akrep burcuysan, ortaklıklar ve hisse konularında ters düşeceğin durumlar gelişebilir. Eğer ailen ve özel hayatın konusunda uyumsuzluğun varsa, karar vermekten uzak durmalısın.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

Önemli kararların alındığı yol ayrımlarında olabilirsiniz. İnsanların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |