8 Eylül Hangi Burç

Sıra dışı, yenilikçisin. Bilime önem verirsin. Zekisin ve diğerlerinden daha çabuk öğrenirsin. Konuyu uzatmaz, kısa yoldan sonuca ulaşırsın. Tartışmalardan hoşlanırsın, ikna kabiliyetin yüksektir.

08.09.2021
528
8 Eylül Hangi Burç

8 Eylül Hangi Burç ? 8 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 8 Eylülde doğan başak insanı kafasında kocaman bir huni ve uzun antenlerle birlikte arabanızın önünden yolda karşıdan karşıya geçen o tuhaf kişidir. Bir yandan onun başka bir evrenden gelmiş olabileceğini düşünür, diğer yandan ise nedenini anlayamadığınız bir şekilde onu sempatik bulursunuz. Hayatın dertleri hakkında kendi kendini ve çevresindekileri bunaltmak yerine hayatını değiştirmek onun mottosudur. Yeniliklerden ve yenilenmekten korkmaz. Zaten makine gibi çalışan zekâsını daha da geliştirmek ona çekici gelir, beyni önüne gelen bilgiyi elektrik süpürgesi gibi çeker alır. Onun için zekâ, görünümden daha seksidir. İnsanlar genelde partnerleriyle buluşmadan önce süslenir, giyinir kuşanırken; o, buluşmada hangi bilimsel yeniliklerden bahsedebileceğini düşünür. Meseleyi allayıp pullamaktansa bir nefeste sadede gelir. Onunla iddialaşmak herhangi birinin yapacağı en büyük hatalardandır; çünkü pek çok konuda derin bilgi sahibidir ve karşısındakini bir konuyu yanlış bildiğine ikna etmede bir dünya markasıdır.

8 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

8 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 8 Eylülde doğan başak kadını paçalarından romantizm akan kişilerle olan iletişimini minimumda tutmaya özen gösterir. Birinin onun için yerlere döktüğü gül yapraklarına doğa katliamı, masalara dizdiği mumlara israf, not kâğıtlarına yazıp evin duvarlarına döşediği şiirlere bilmediği bir dilde yazılmış gereksizlikler silsilesi olarak bakan realist biridir.

8 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

8 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 8 Eylülde doğan başak erkeği ciddiyet timsalidir, toplum içerisindeyken çevresindeki insan kalabalığını dikkatle gözlemler ve çoğunun hareketlerini iletişim kurmaya çalışan primatlarınkine benzetir çoğu zaman. Laubalilik, alkol alıp kendinden geçmek ya da toplum içerisinde canının istediği gibi davranmak gibi hareketler ona çok tuhaf gelir. Bu tarz insanlarla yan yana bile durmak onu inanılmaz derecede rahatsız eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.