7 Nisan Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


7 Nisan Hangi Burç ? 7 Nisan'da doğanlar koç burcudur. Koç Burcu 21 Mart ve 19 Nisan arası doğan herkesi kapsar. 7 Nisan’da doğan koç insanı duygularını dolu dolu yaşar, yaptıkları değil yapamadıkları onu pişman eder. Sürekli yeni uğraşlar bulamazsa kendini monoton bir döngüde yuvarlanıyor gibi hisseder. Zaten çoğunlukla siyah ve beyaz olan hayata renk katmalıdır, hiç görmediği yerleri gezmeli, yeni insanlarla tanışmalı, yeni şeyler öğrenmelidir. Yaşamayı sever. Naziktir ama narin değildir, güler yüzlüdür ama aptal değildir, sıcakkanlıdır ama yolunacak tavuk değildir. İnsanlarla olan ilişkilerinde her şeyin sınırını bilir ve saygıya çok önem verir. Kalp kırmaktan, karşısındakini incitmekten imtina eder. Ona saygısızlık ettiğinizde bunu ciddi bir gurur meselesi haline getirir. Bir anda araya aşamayacağınız bir mesafe koyar. Bu ve bunun gibi pek çok konuda radikal kararların insanıdır. Hayatta herkesin tek bir şansı olduğunu düşünür, ikinciye yer yoktur.

7 Nisan'da Doğan Kadınlar Hangi Burç

7 Nisan'da doğan kadınlar koç burcudur... 7 Nisan’da doğan koç kadını temkinli ve şüphecidir. Hayatına girme arzusunda olan kişileri derinlemesine bir analize tabi tutar. Sadece iş, hayat, aile bazında değildir onun analizleri; karşısındakinin düşünme şeklini, karakterini, sözlerini, mimik ve jestlerini de inceler. Ama bunu öyle bir doğallıkla yapar ki aylar boyunca üzerinizden ayrılmayan bir çift gözün farkına varmazsınız.

7 Nisan'da Doğan Erkekler Hangi Burç

7 Nisan'da doğan erkekler koç burcudur.... 7 Nisan’da doğan koç erkeği ruh sağlığını korumak için iyimserlik yolunda yürümeyi tercih eder. Tabi bunu aptallık derecesinde yapmaz, mümkün olduğunca bardağın dolu tarafına bakmaya çalışır. Maddi konularda cimrilik aşamasına gelmeden biraz tutumlu olmaya gayret eder. Kendisine fazladan bir gömlek ya da pantolon almaktansa sevdiği birine hediye almayı tercih eder.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |