7 Eylül Hangi Burç

Hızlı düşünürsün. Beceriklisin. Dürüstlüğe ve arkadaşlıklara önem verirsin. Tarafsız bir gözlem gücüne sahipsin. Yapmacık insanlardan hoşlanmazsın. Sıra dışı espri kabiliyetine sahipsin.

07.09.2021
451
7 Eylül Hangi Burç

7 Eylül Hangi Burç ? 7 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 7 Eylülde doğan başak insanı karşısındakilerin üç aşağı beş yukarı nasıl insanlar olduklarını kısa sürede gözlemleyerek öğrenir ve ona göre bir tavır takınır. Eğer gözlem sonuçlarına göre kişilerden herhangi bir randıman alamayacağına karar verirse iletişimini minimumda tutar, hatta keser. Hele ikiyüzlü ve yapmacık kişilerle yan yana bulunduğunu anladığında yaşadığı hissiyatı kelimelerle tasvir edemez, oradan koşarak kaçmak ister. İnsanlarda aradığı tek şey samimiyet ve paylaşımdır. Paylaşımcı biri olduğundan mütevellit kendine arkadaş bellediği kişilerle arasında sıkı bir duygusal bağ oluşur. Onun yaptığı espriler kimileri tarafından anlaşılmaz, kimilerini de gülmekten hastanelik eder. Esprilerinin hemen hemen her biri birer sanat eseri gibidir. Sıkıntılı bir anında hızlıca doğru kararları verebiliyor olması mucizevi bir şey olarak görülebilir kimilerine göre, ancak bu özellik yıllar süren gözlem ve düşünce yapısının ona kazandırdığı bir mücadele biçimidir.

7 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

7 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 7 Eylülde doğan başak kadını kendisiyle ilgili sorular sorulmasından ve kendisinden bahsetmekten pek hoşlanmaz. Yeni katıldığı bir ortamda herkesin meraklı gözleri üzerindeyken korkunç derecede rahatsız olur. Bu nedenle yeni ortamlar, yeni insanlar tanımaktansa, tanıdığı insanlarla bir ömür geçirmeyi tercih edecektir. Bakımlı bir kadındır ama aşırı makyajlar yapmak onu rahatsız eder.

7 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

7 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 7 Eylülde doğan başak erkeği hayatını kendine göre bir rutin içerisinde yaşamaktan hoşlanır ve bu rutin onun için raylarında düzgün bir şekilde giden tren gibidir. Rutini bozulduğunda tren raydan çıkmış gibi hisseder ve bir savunma mekanizması oluşturmaya çalışır. Disiplinli yapısıyla birleşen savunma mekanizması onu kısa sürede alışık olduğu rutine geri döndürecektir, aksi takdirde ne yapacağını bilemez bir halde kalakalacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.