6 Haziran Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


6 Haziran Hangi Burç ? 6 Haziranda doğanlar ikizler burcudur. İkizler Burcu 21 Mayıs ve 22 Haziran arası doğan herkesi kapsar. 6 Haziranda doğan ikizler insanının kolu kırılır yen içinde kalır. Duygusal açıdan yaşadığı bazı kırgınlıkları, dargınlıkları dışarıya yansıtmamaya çalışarak genel anlamda düzeni ve huzuru muhafaza etmeye çabalar. Tabi bu arada kırgınlıklarının sebebi olan kişilerle iletişimini yüzeysel bir muhabbete dönüştürür, zorunda kalmadıkça onlarla konuşmaz. Fakat arkadaş sandıklarının kendisiyle çıkar ilişkisi kurduğunu anladığında açar ağzını yumar gözünü. Çünkü arkadaşlıklar dostluklar onun için çok değerlidir; yardımlaşma, paylaşma ve birbirini koruyup gözetme gibi şeyler dostlukların temel taşlarıdır. Bu güzel zincir çıkar ilişkisine dönüşünce kırılır ve geride çirkinliklerden başka şey kalmaz. Güzelliklerin kaybolduğunu gördüğünde büyük bir öfkeyle karşısındakinde tokat etkisi yapacak sözler söyleyebilir. Partneriyle de sevgili ya da karı koca olmadan önce aralarında büyük ve sağlam bir dostluk kurmak ister. En iyi arkadaşı partneri olmalıdır.

6 Haziranda Doğan Kadınlar Hangi Burç

6 Haziranda doğan kadınlar ikizler burcudur... 6 Haziranda doğan ikizler kadını kendisiyle yarış halindedir. Her geçen gün bir önceki günden daha başarılı olmak ister. Bu özellikleri onu çalışkan ve verimli biri haline getirir. Özellikle iş yaşamında bu özelliklerinin meyvesini bolca yer. İş hayatıyla sosyal hayatı arasındaki sınırı korur, işinde yaşadığı problemleri özel hayatına yansıtmamaya çalışır.

6 Haziranda Doğan Erkekler Hangi Burç

6 Haziranda doğan erkekler ikizler burcudur.... 6 Haziranda doğan ikizler erkeği bilime meraklıdır. Çocukken evde kabartma tozuna sirke döküp içinde oluşan asit baloncuklarını hayranlıkla izleyen yumurcak, büyüdüğünde de bilimi yakından takip etmeye meyillidir. Çocuklarla pek arası yoktur, hele de hiperaktif çocuklardan özellikle uzak durur. Aşırı hareket ve sürekli gürültü onu yoğun bir strese sürükler.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |