6 Eylül Hangi Burç

06.09.2021
55
6 Eylül Hangi Burç

6 Eylül Hangi Burç ? 6 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 6 Eylülde doğan başak insanı aklın yolundan şaşmayan nadir kişilerdendir; kitap okumak ve düşünmek onun genel aktivitesidir. Bilimsel ve felsefi konular, edebiyat ve sanat konuları onun sıklıkla düşüncelerini süsleyen enstantanelerdir. Okuduğunu ve dinlediğini herkesten daha hızlı anlar ve hatta üzerine yeni fikirler de sunar ya da onu reddeden fikirler öne sürer. Analitik zekası sorgulamayı motto edinmesini sağlamıştır; körü körüne hiçbir şeye bağlı kalamaz, illa ki önüne gelen bilgileri didiklemeli ve doğruluğunu kontrol etmelidir. Karşılaştığı engelleri yolundan çekmek için de ileri görüşlü analitik zekasını kullanır. Onun düşünme şekli çağının ötesindedir ve pek çok kişiden farklıdır. Yaşadığı sıkıntıları derin analizlere tabi tutarak onlardan kurtulmanın en doğru yolunu mutlaka bulur. Kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz, sınırları görmez. Engin denizler aşarken pasaporta ihtiyaç duymayan düşünce yapısı kısıtlanma yaşadığında strese girer ve onu hasta edebilir.

6 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

6 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 6 Eylülde doğan başak kadını arkadaşlarına çok bağlıdır. Öyle ki zaman içerisinde araları bozulmuş hatta kanlı bıçaklı olmuş bile olsalar, arkadaşının sıkıntı yaşadığını duyduğunda yanına ilk koşan o olur. Vicdani bir borç ya da geçmişlerine bir saygı duruşu gibi hisseder bunu ve yapmak zorunda olduğunu düşünür.

6 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

6 Eylülde doğan erkekler başak burcudur… 6 Eylülde doğan başak erkeği pozitif enerjisini yerle bir edecek şeylerle karşılaşmaktan kaçar. Kaçamadığında da karşısındakiyle empati yapıyormuş, duygularını paylaşıyormuş gibi yapmaktan da pek hazzetmez. Zira bu durum çoğunlukla yapmacık bir şekilde vuku bulacaktır ve karşısındakiyle oturup can sıkıcı durumu çözmek üzerine konuşmak yerine oturup hiç hissetmediği acılara boğulmuş gibi yapmak hiç ona göre değildir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.