5 Eylül Hangi Burç

Açık sözlü, yenilikçi, yüksek toplum bilincine sahip olan birisin. Arkadaşlık ilişkilerin güçlüdür. Herkesten farklı orijinal düşüncelerin vardır. Gerektiğinde duygularını geri planda tutarak mantığınla hareket edersin.

05.09.2021
494
5 Eylül Hangi Burç

5 Eylül Hangi Burç ? 5 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 5 Eylülde doğan başak insanı geleceğin insanıdır; toplumsal açıdan ilerlemenin ne kadar önemli bir şey olduğunu sadece sözleriyle değil, modern ve akılcı hayat tarzıyla da vurgular. Sözlerini dolandırmadan, bekletmeden ve olduğu gibi, en açık haliyle karşısındakine söyler. Ondan herhangi bir entrika ya da düzenbazlık beklemezsiniz çünkü onun beyni bu tarz gereksiz ve boş şeylerle vakit öldüremeyecek kadar meşguldür. Sürekli düşünmekte ve fikirler üretmektedir. Tek rakibi kendisi olmakla birlikte, rekabete meyilli kişilerle de oturup beraberce beyin fırtınaları yapmaya teşnedir. Lakin bu muhabbetler esnasında karşısındakiler onun beyninin nasıl çalıştığını uzunca bir süre anlayamayabilirler. Duygularının esiri olmaktan korktuğu için onu mantığıyla dengelemeye büyük gayret gösterir. Yaşı kaç olursa olsun asla kopmamış dostluk bağları vardır ve bu bağlar ona paranın satın alamayacağı bir samimiyet sunar.

5 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

5 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 5 Eylülde doğan başak kadını iş hayatında karşısına çıkan sinir bozucu insanlara karşı gardını indirmeden çalışır. Hemen herkesle kavga edebilir ancak gerçekten sinirlendirilmediği sürece kış uykusuna yatmış bir kaplumbağa kadar zararsız ve tatlıdır. Ancak tepesi attığında patronu bile olsa tavrını koyar. Ki çoğu zaman iş hayatındaki parlak zekâsı nedeniyle ringin kazanan taraftadır.

5 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

5 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 5 Eylülde doğan başak erkeği bir akşam işten çıkar ve ortada hiçbir sebep yokken biricik partnerine güzel bir hediye ya da bir demet çiçek alır. Sürprizleri seven biridir ve partnerine olan aşkını maddiyatın çok üzerinde tuttuğundan, onun yüzünde güller açtırmak için cebindeki tüm parayı çarçur etmekle ilgili ikinci kez düşünmez.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.