5 Aralık 2018 Balık Burcu Günlük Yorum


Balık Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün hedeflerinize ulaşmak için yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Sorumluluklarınızda artış olabilir. Annenizle ilgili konular bunalmanıza neden olabilir. Uğraştığınız işleri tamamlamak için bazı konulara daha fazla önem verebilirsiniz. İlişkilerinizde anlaşmazlıklar olabilir.

Balık Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Balıklar, saat 01:22 Güneş-Neptün görünümü, işiniz ve toplumsal yaşamınızla ilgili konulardaki ideallerinizi, belli bir sorumluluk, dikkat, sabırlılık anlamında mutlaka gözden geçirmelisiniz. Daldan dala atmadan, belli bir disiplin içinde hareket ederseniz, insanların sizdeki birçok özelliği, tecrübeyi ve özel yeteneği anlamalarını sağlarsınız. Peşinden azimle gitmelisiniz. Bunları hangi alanda dile getirmeniz, göstermeniz gerektiğini de bilmelisiniz.
Saat 05:49 Yay burcunda ilerleyecek Ay, iyimser düşünmemizi destekliyor. Ancak bu her şeyi iyi tarafından görerek kendimizi kandırma anlamında değildir. Sorumluluklarımız yüksek evet ancak güne başlarken kendinize aynada gülümseyiniz ve iyi ki varım deyiniz. Çünkü yaşam kısa ve gelip geçiyor.
Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşumu, yeni projelere hevesli katılımın göstergesidir. Yazmak, okumak, bilgilenmek, bildiklerinizi paylaşmak için sizi heveslendiren bu görünüm, yeniliklerin de işaretçisidir.
Not: 7 Aralık Yay burcunda Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

Gönülden sevgilerimle,

Balık Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, kariyer hayatınıza yerleşiyor. Yurt dışı projelerinden yarar sağlayacağınız bir dönemdesiniz. Yabancılarla ortak işlerden yüzünüz güler, evlenip yurt dışına gitmek de mümkün. Aileyle ilişkilerde olumlu ve sağlam bağlar kurulur.

Balık Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Ruhsal konulara meraklı Balıklar, bugün sorumluklar sizi sıkabilir; ancak rutinleri sürdürmek önemli. Sıkılmaya tahammülü olmayan, hareketli, ben merkezci insanlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

​Kendinle muhasebe yaptığın bir gündesin. Amaçların seni doğru insanlarla buluştursun istiyorsun.

Balık Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Çalışma hayatınızla ilgili konularda sizi kararsız bırakabilecek net olmayan koşullar söz konusu olabilir. Bunun yanında elinize geçen fırsatları da hemen değerlendirmek isteyebilirsiniz. Acele etmemenizi öneririm.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |