5 Aralık 2018 Aslan Burcu Günlük Yorum


Aslan Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün kendinizi ifade etmek isterken karşınızdakiyle tartışmaya girmemeye özen gösterin. İlgilendiğiniz konularda risk almaya yatkınsınız. Gün içinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. İlerleyen saatlerde yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Aslanlar saat 01:22 Güneş-Neptün görünümü, aşkta ideallerin peşinden gitme, size göre doğru olanı yaşama, fantezilerinizin önemi, sınırlanmadan özgürce hareket etme arzunuzu yükseltiyor. Ancak tabii ki yalnız olup olmadığınız, insanlara güvenip güvenmediğiniz, mali durumunuz ve bugüne dek yaşadıklarınız da önemli. İnsan ister de, öyle tecrübeler yaşamıştır ki, hayal kırıklığından korkar. Özlemlerimiz kimi zaman masumdur, ulaşabilirdir. Kimi zaman sislidir, şüphelidir kaygı yaratır. Hayatı çok da fazla kurcalamamak, kendimize özen göstermek gerekiyor. Tabii ki dikkatli de olacağız. Paramızı, duygularımızı, arzularımızı kiminle paylaşmamız gerektiğini bileceğiz.
Saat 05:49 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu geçişi, hayata çocuk gözlerle bakabilmektir. Enerjinin özünde, zevk alınan ne varsa denemek, bilmediklerimizi ise deneyerek öğrenmek vardır. İşte bu bakış açısı sizin için biçilmiş bir kaftandır ve üzerinize oldukça iyi oturur. Kim ne söylemiş veya kim ne düşünmüşün derdine düşmek yerine, sizin ne istediğiniz önemlidir. Belki bazı anlarda çokbilmiş biri gibi davrandığınızı fark edersiniz bazen de derin bir hoşgörülülükle insanları kucaklarsınız. Bu tamamen size kalmıştır.
Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşumu, yaşam sevincimizi yükselticidir. Yeni olan her şey hoşumuza gider. Hayata olumlu hislerle yaklaşırız. Zamanı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışırız. Maceracı ruhumuz farklı heyecanlara bizi yöneltir.
Not: 7 Aralık Yay burcunda Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

Gönülden sevgilerimle,

Aslan Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, aşk ve romantizm alanınıza yerleşiyor. Bir yıl boyunca eğlenceli, neşeli, kültürlü kişilerle karşılaşabilir, sosyal hayatınızı canlandırabilirsiniz. Çocuğu olanlar akademik faaliyetleri hayata geçirebilirler. Çocuk sahibi olmak da bu dönemde gündeme gelir.

Aslan Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

 Gururlu ve dost canlısı Aslanlar, bugün konformist davranabilirsiniz. Yaşam alanınızı düzenleme arzunuzla, sosyal ihtiyaçlar çelişebilir. Ben merkezci insanlarla çatışmalar yaşanabilir. Gün boyu halsizlik söz konusu olabilir. Sağlığa dikkat edin.

 

Aslan Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

 ​Dengeli olman ve yeniliklere açık yapın göz dolduruyor. Kararlı oluşunun etkisiyle yaşamı enerjik algılıyorsun.

Aslan Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

 Sosyal çevre iletişimlerinden destekler alacağınız önemli bir gün olabilir. Geleceğinize yön verebileceğiniz bazı organizasyonların içerisinde olabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |