5 Aralık 2018 Akrep Burcu Günlük Yorum


 

Akrep Burcu Günlük Yorum - Milliyet Gazetesi

Bütçenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Öğle saatlerinde kendinizi dağınık hissedebilirsiniz. Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmayın. Gün içinde kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Mynet

Sevgili Akrepler saat 01:22 Güneş-Neptün görünümü, parasal konular başta olmak üzere mesleki alanda da, abartılı hareket etmeye müsait olduğunuzu, aşırılıklara kaçma eğiliminizin aşk hayatınızla ilgili konularda da size hayal kırıklığı yaşatabileceğini işaret ediyor. Aslında ne istediğinizi veya ne yapmanız gerektiğini bilemediğiniz oluyor. İdeallerimiz ne ise, onların peşinden gideceğiz ancak boş fantezilerin de kurbanı olmayacağız. Yoksa tatminsizliğimizi para harcayarak gidermeye devam ederiz veya her şeyi parayla ölçmeye çalışırız. Aşkta ve parada aklımız başımızda olmalı.
Saat 05:49 itibariyle Ay-Yay burcu seyrinin, olumlu ve pozitif enerjisi başlıyor. Güven duygunuz ve iyimserliğiniz yükselir. Maddi konularda hoşunuza gidecek alışverişler yapmak, yolculuk, görüşmeler açısından da etkin bir gün.
Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşumu, alışverişlerin göstergesidir. Sevdiklerimizi memnun etmek, kendimizi mutlu hissetmek içi kesenin ağzını açarız. Ancak bütçemizi zorlamayalım. Ne aldığımıza ne verdiğimize bakalım. Yolculuk veya kısa bir tatil için planlar yaparız. Bu yönde harcamalarda bulunabiliriz.
Not: 7 Aralık Yay burcunda Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

Gönülden sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorum - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, para ve kazançlar alanınıza yerleşecek. Yabancılarla, yurt dışı projelerinden gelir elde edebilirsiniz. Yurt dışında yapacağınız yatırımlar sizi mutlu eder. Yeteneklerinizi ortaya koyarak öz değerinizi yükselteceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Bu fırsatı iyi değerlendirin.

Akrep Burcu Günlük Yorum- Habertürk Gazetesi

Gücünü sezgilerinden alan Akrepler, kendizi ifade etme arzunuz yüksek. Ancak kısıtlayıcı şartlar gelişebilir. Yakın çevreden insanlar size danışmak isteyebilir. Kafasının dikine giden, danışan ancak öneri kabul etmeyen insanlara karşı tedbirli olun.

Akrep Burcu Günlük - Sabah Gazetesi

​Kazanmanı destekleyen iletişimle güne başlıyorsun. Düzenini seven biri olarak, baskıya gelemiyorsun.

Akrep Burcu Günlük Yorum - Hürriyet Gazetesi

Kariyer hedeflerinizle ilgili karşınıza çıkan beklenmedik sürpriz haberleri şu an için kimseyle paylaşmamalısınız. Geçmiş projelerinizle ilgili beklentilerinizi karşılayacak yenilikler yolda.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |