4 Eylül Hangi Burç

Gerektiğinde sert konuşursun. Gözlem gücün yüksektir. Birden fazla konuda bilgi sahibi olabilirsin. İş hayatında mutlak başarıya ulaşabilecek kabiliyete sahipsin.

04.09.2021
253
4 Eylül Hangi Burç

4 Eylül Hangi Burç ? 4 Eylülde doğanlar başak burcudur. Başak Burcu 23 Ağustos ve 22 Eylül arası doğan herkesi kapsar. 4 Eylülde doğan başak insanı kendini çevresindekilere beğendirebilme çabasında değildir hiçbir zaman, nabza göre şerbet vermez. Gerektiğinde nabızlara zehir etkisi yapmak da onun huylarındandır. Karşısındakileri incitmemek için özel bir gayret göstermez, incinecek olan incinsin zaten der ve sözünü sakınmadan sıralar. Çünkü o sözünü söylemeden ve tavrını takınmadan önce her şeyi gözlemlemiş, incelemiş ve herkesin biletini önceden kesmiştir. Araştırma yapmaktan ve yeni şeyler öğrenmekten büyük keyif alır. Kendini geliştirmek için hiçbir fırsatı kaçırmaz, üstüne üstlük fırsatını kendi yaratır. Aynı anda pek çok şeyden anlayan, on parmağında on marifet biridir. Günleri birbirinin aynısı gibi geçmeye başladığında strese girer, bir farklılık yaratmaya ihtiyaç duyar. Azmi, doğruculuğu ve vizyonlu biri oluşu onu iş hayatında büyük başarılara yönlendirecek kapılar açılmasını sağlar.

4 Eylülde Doğan Kadınlar Hangi Burç

4 Eylülde doğan kadınlar başak burcudur… 4 Eylülde doğan başak kadını bir aile kurma hayalleri ile değil de kendi hayatını kurma çalışmaları ile yaşar. Kimseye hesap vermeden yaşayabileceği ve kendine ait bir alanının olduğu bu hayat şekli sanılanın aksine onun çok eşli biri olması ile değil, kafa dinlemek istemesiyle alakalıdır. Evinde yalnız başına vakit geçirmek huzurlu ve asla sona erdirmek istemediği bir aktivitedir.

4 Eylülde Doğan Erkekler Hangi Burç

4 Eylülde doğan erkekler başak burcudur…. 4 Eylülde doğan başak erkeği detaylarda kaybolmadığında aslında oldukça anlaşılabilir biridir. Ancak bazen çevresindekiler onu bambaşka bir dil konuşmaya başlamış gibi izleyebilirler. Fakat bu hali esasen onun ne kadar zeki biri olduğunun kanıtlarından biridir çünkü sıradan insanların algı düzeyinin çok üzerine çıkabilir ve kafası çok farklı bir şekilde çalışır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.