31 Mayıs Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


31 Mayıs Hangi Burç ? 31 Mayısta doğanlar ikizler burcudur. İkizler Burcu 21 Mayıs ve 22 Haziran arası doğan herkesi kapsar. 31 Mayısta doğan ikizler insanının sağduyusu yüksektir, insanlarla duygusal bağ kurmaya teşnedir. Hissettikleri konusunda samimidir, saklayamaz içindekileri. Patlamak için uygun bir zaman beklemez, ne hissediyorsa hemen o an dışa vurmalıdır. İçindeki ses ona hep bunu söyler ve o da bu sesi dinleyerek hareket eder. Çevresindeki yalan hayatlar onu bunaltmıştır. Böyle yaşayacaksam hiç yaşamayayım daha iyi der. Samimiyetle, olduğu gibi yaşamanın, su gibi duru olmanın her şeyden daha önemli olduğunu düşünür. İyi çocuklar yetiştirmenin topluma büyük faydası olduğuna inandığı için çocuklarla kaliteli vakit geçirme ve sabırlı olma konularında iyidir. Karamsar biri değildir, en karanlık anda bile tünelin sonundaki ışığı göreceğini bilir. Çevresindeki bütün iyi enerji emici insanlara karşı içindeki enerjisi onu canlı tutar. Heyecanlıdır, hayatın güzelliklerine karşı gözleri hep açıktır.

31 Mayısta Doğan Kadınlar Hangi Burç

31 Mayısta doğan kadınlar ikizler burcudur. 31 Mayısta doğan ikizler kadını meraklı hali ve boncuk gözleriyle ciddi bir şeyler anlatan kişileri uzun uzun dinler ya da saatlerce kitap okur. Bilginin en sağlam silah olduğuna inanır. Geleneksel yöntemlere körü körüne aldanmaz, sorgulayarak diplere dalar. Gezmeyi sever ama evinde vakit geçirmek de onun için önemlidir.

31 Mayısta Doğan Erkekler Hangi Burç

31 Mayısta doğan erkekler ikizler burcudur. 31 Mayısta doğan ikizler erkeği dışarıdan bakıldığında çok savurgan biri gibi görülür. Ama o paraya büyük değerler yükleyen biri değildir; arkadaşları paraya sıkıştığında gönderir, sevdiği insanlara hediyeler alırken fiyatına pek bakmaz. Onun gönlü zengindir, zaten gerisi de hikâyedir. Çevresindekilerle mutlu, huzurlu bir hayat yaşamayacaksa paranın ne önemi vardır ki!


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |