31 Ekim Hangi Burç Astrolojik Özellikleri


31 Ekim Hangi Burç ? 31 Ekimde doğanlar akrep burcudur. Akrep 23 Ekim - 21 Kasım arası doğan herkesi kapsar. 31 Ekimde doğan akrep insanı bir nedenden dolayı size acayip derecede kızmış olabilir, siz de yaptığınızın farkındasınızdır ve pek etrafında bulunmamayı ve sinirinin geçmesini bekliyor olabilirsiniz. İleriye dönük bir kindarlık huyu olmadığından bir süre sonra hiçbir şey olmamış gibi o sizin yanınıza gelecektir. Zaten epey de sempatik biri olduğundan mütevellit kafasına pek bir şey takmadan hayatına devam eder. Eğlenmek konusunda üstüne yoktur; en monoton, evcimen arkadaşını bile evinden adeta söker peşine takar. Sır ve dert paylaşımı konusunda bir takıntısı yoktur; dostlarıyla her konuyu konuşabilir, onlara rahatlıkla içini dökebilir. Aynı şekilde onları da yargılamadan güzellikle dinleyerek talep edildiğinde kendince önerilerini sunabilir. Çevresindekiler ona bir konuda soru sorduğunda cevaplamak hatta yol göstermekten büyük zevk alır. Böyle durumlarda kendini bir bilge, lider gibi görür. En büyük sıkıntısı esnek düşünebilen biri olmamasıdır, fikirlerinde katıdır ve kolay kolay değiştirmez.

31 Ekimde Doğan Kadınlar Hangi Burç

31 Ekimde doğan kadınlar akrep burcudur... 31 Ekimde doğan akrep kadını her çevreden insanla tanışabilir, muhabbet kurabilir. Onu sakin bir köy kahvesinde yaşlılarla okey oynarken de görebilirsiniz, lüks bir mekânda içkisini yudumlayıp dans ederken de. Çünkü insanların sohbetlerine dâhil olurken onların ağzından konuşmayı iyi becerir, her ne kadar söylediği şeylerin tam tersinin doğru olduğuna inansa da keyfinden ödün vermek istemez.

31 Ekimde Doğan Erkekler Hangi Burç

31 Ekimde doğan erkekler akrep burcudur.... 31 Ekimde doğan akrep erkeği partnerine karşı korumacıdır, gece vakti birlikte yürürlerken gözleri ve içgüdüleri birer anten gibi etrafta dolanır. Ama baskıcı biri değildir, giyimine kuşamına ve kimlerle görüştüğüne karışmaya hakkı olduğunu düşünmez. İki karşıt düşüncenin dengesini çok başarılı bir şekilde tutturmuştur bu konuda ve partnerini ilişkileri boyunca mutlu etmek için elinden geleni yapar.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |